65 zápisov v štatutárnych orgánoch33 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EMTOMI s.r.o. IČO 43839011 | Konateľ | 26. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HL s.r.o. IČO 54302161 | Konateľ | 13. 1. 2022 až 17. 8. 2022 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| HL s.r.o. IČO 54302161 | Konateľ | 13. 1. 2022 až 1. 7. 2022 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| Karamel Production, s.r.o. IČO 55230075 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 29. 11. 2023 | dodávateľ 750 € (1 zmluva) objednávateľ 1 900 € (2 zmluvy) |
| Karamel Production, s.r.o. IČO 55230075 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 22. 12. 2023 | dodávateľ 750 € (1 zmluva) objednávateľ 1 900 € (2 zmluvy) |
| ARC management s.r.o. IČO 55374000 | Konateľ | 5. 5. 2023 až 1. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARC management s.r.o. IČO 55374000 | Konateľ | 5. 5. 2023 až 28. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vymey s.r.o. IČO 55374719 | Konateľ | 21. 4. 2023 až 11. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vymey s.r.o. IČO 55374719 | Konateľ | 21. 4. 2023 až 25. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PJH s.r.o. IČO 55377475 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 28. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PJH s.r.o. IČO 55377475 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 13. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sofstel s.r.o. IČO 55228976 | Konateľ | 25. 2. 2023 až 14. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sofstel s.r.o. IČO 55228976 | Konateľ | 25. 2. 2023 až 12. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MM Bazény s.r.o. IČO 55228861 | Konateľ | 22. 2. 2023 až 28. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MM Bazény s.r.o. IČO 55228861 | Konateľ | 22. 2. 2023 až 18. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auisen s. r. o. IČO 55230016 | Konateľ | 16. 2. 2023 až 2. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auisen s. r. o. IČO 55230016 | Konateľ | 16. 2. 2023 až 18. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BFcargo s.r.o. IČO 55230369 | Konateľ | 9. 2. 2023 až 7. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BFcargo s.r.o. IČO 55230369 | Konateľ | 9. 2. 2023 až 6. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spinee s.r.o. IČO 55032745 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 29. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spinee s.r.o. IČO 55032745 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| System Capital Company s.r.o. IČO 55033245 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 23. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| System Capital Company s.r.o. IČO 55033245 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 13. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alena Koišová Vajdová s.r.o. IČO 55034276 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alena Koišová Vajdová s.r.o. IČO 55034276 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peram s.r.o. IČO 55035663 | Konateľ | 30. 11. 2022 až 2. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peram s.r.o. IČO 55035663 | Konateľ | 30. 11. 2022 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SignFactory s.r.o. IČO 54966795 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 24. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SignFactory s.r.o. IČO 54966795 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 15. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAG Group s.r.o. IČO 55032834 | Konateľ | 16. 11. 2022 až 16. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAG Group s.r.o. IČO 55032834 | Konateľ | 16. 11. 2022 až 28. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviroVital s.r.o. IČO 54936900 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 15. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviroVital s.r.o. IČO 54936900 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 23. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 404 Distribution s.r.o. IČO 54976189 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 1. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 404 Distribution s.r.o. IČO 54976189 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 9. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimum Invest Slovakia s.r.o. IČO 54981492 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 3. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimum Invest Slovakia s.r.o. IČO 54981492 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 15. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CodeConsult s.r.o. IČO 54913519 | Konateľ | 26. 10. 2022 až 19. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CodeConsult s.r.o. IČO 54913519 | Konateľ | 26. 10. 2022 až 15. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best náradie s.r.o. IČO 54744997 | Konateľ | 18. 10. 2022 až 22. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best náradie s.r.o. IČO 54744997 | Konateľ | 18. 10. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAB 07, s. r. o. IČO 54823927 | Konateľ | 14. 9. 2022 až 9. 11. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MAB 07, s. r. o. IČO 54823927 | Konateľ | 14. 9. 2022 až 3. 11. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SANION BUILDINGS S.R.O. IČO 54816751 | Konateľ | 6. 9. 2022 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANION BUILDINGS S.R.O. IČO 54816751 | Konateľ | 6. 9. 2022 až 21. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GM company s.r.o. IČO 54758190 | Konateľ | 10. 8. 2022 až 16. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GM company s.r.o. IČO 54758190 | Konateľ | 10. 8. 2022 až 29. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AXTUR s.r.o. IČO 54783844 | Konateľ | 10. 8. 2022 až 17. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AXTUR s.r.o. IČO 54783844 | Konateľ | 10. 8. 2022 až 3. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MA bouquet s.r.o. IČO 54559189 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 11. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MA bouquet s.r.o. IČO 54559189 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINP s.r.o. IČO 54506361 | Konateľ | 22. 4. 2022 až 6. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINP s.r.o. IČO 54506361 | Konateľ | 22. 4. 2022 až 12. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UAE Energo Consulting s.r.o. IČO 54531632 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 7. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UAE Energo Consulting s.r.o. IČO 54531632 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 16. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PackForFood s.r.o. IČO 54396484 | Konateľ | 30. 3. 2022 až 29. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PackForFood s.r.o. IČO 54396484 | Konateľ | 30. 3. 2022 až 30. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZITANIUM s. r. o. IČO 53988744 | Konateľ | 7. 8. 2021 až 27. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZITANIUM s. r. o. IČO 53988744 | Konateľ | 7. 8. 2021 až 7. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SADETAX s.r.o IČO 53926099 | Konateľ | 10. 7. 2021 až 10. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SADETAX s.r.o IČO 53926099 | Konateľ | 10. 7. 2021 až 22. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TimeWatch s. r. o. IČO 53728769 | Konateľ | 25. 6. 2021 až 6. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TimeWatch s. r. o. IČO 53728769 | Konateľ | 25. 6. 2021 až 22. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAMIZU s. r. o. IČO 53558855 | Konateľ | 29. 1. 2021 až 13. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAMIZU s. r. o. IČO 53558855 | Konateľ | 29. 1. 2021 až 4. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EMTOMI s.r.o. IČO 43839011 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 29. 7. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.