11 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WELLIS s.r.o. IČO 52027627 | Konateľ | 8. 2. 2019 až dodnes | dodávateľ 26 tis. € (1 zmluva) |
| "MUDRING, spoločnosť s ručením obmedzeným" v skratke: "MUDRING, spol. s r.o." IČO 31717845 | Konateľ | 21. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benjaminsig s.r.o. IČO 55130577 | Konateľ | 1. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benjaminsig Holding s.r.o. IČO 55130780 | Konateľ | 1. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| REALSTAV KE s.r.o. IČO 51671603 | Konateľ | 24. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benjamins investors group s.r.o. IČO 50442589 | Konateľ | 13. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benjamín Kostsánszky IČO 37641662 | Podnikateľ | 1. 5. 2002 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JFAMILY s.r.o. IČO 50755293 | Konateľ | 19. 4. 2017 až 9. 11. 2017 | dodávateľ 174 € (2 zmluvy) |
| JFAMILY s.r.o. IČO 50755293 | Konateľ | 19. 4. 2017 až 20. 10. 2017 | dodávateľ 174 € (2 zmluvy) |
| Charlemagne s. r. o. IČO 50508491 | Konateľ | 24. 9. 2016 až 17. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Charlemagne s. r. o. IČO 50508491 | Konateľ | 24. 9. 2016 až 6. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Benjamins investors group s.r.o. IČO 50442589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 7. 2022 |
| Benjaminsig Holding s.r.o. IČO 55130780 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 1. 2023 |
| Benjaminsig s.r.o. IČO 55130577 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 1. 2023 |
| REALSTAV KE s.r.o. IČO 51671603 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 4. 2018 |
| WELLIS s.r.o. IČO 52027627 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 3. 2019 |
| weevs s.r.o. IČO 55077285 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 12. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).