115 zápisov v štatutárnych orgánoch56 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MAT 9 s.r.o. IČO 51154072 | Konateľ | 24. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eco Forest Energy s.r.o. IČO 51120488 | Konateľ | 6. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAT 1 s. r. o. IČO 51079101 | Konateľ | 1. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTERNATIONAL HOTELS AND RESORTS s. r. o. IČO 50922947 | Konateľ | 7. 6. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IKIGAI Group s. r. o. IČO 51812797 | Konateľ | 24. 9. 2020 až 24. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IKIGAI Group s. r. o. IČO 51812797 | Konateľ | 24. 9. 2020 až 11. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KSU s.r.o. IČO 52469051 | Konateľ | 17. 9. 2020 až 8. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KSU s.r.o. IČO 52469051 | Konateľ | 17. 9. 2020 až 22. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vision House International s.r.o. IČO 52470091 | Konateľ | 11. 7. 2019 až 13. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vision House International s.r.o. IČO 52470091 | Konateľ | 11. 7. 2019 až 26. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDPZK s. r. o. IČO 52470083 | Konateľ | 5. 7. 2019 až 19. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDPZK s. r. o. IČO 52470083 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 5. 7. 2019 až 19. 10. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| KSU s.r.o. IČO 52469051 | Konateľ | 27. 6. 2019 až 3. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KSU s.r.o. IČO 52469051 | Konateľ | 27. 6. 2019 až 2. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HPU s.r.o. IČO 52469786 | Konateľ | 22. 6. 2019 až 5. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HPU s.r.o. IČO 52469786 | Konateľ | 22. 6. 2019 až 15. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ONUA s.r.o. IČO 52469913 | Konateľ | 22. 6. 2019 až 15. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ONUA s.r.o. IČO 52469913 | Konateľ | 22. 6. 2019 až 6. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEMEX s.r.o. IČO 52283739 | Konateľ | 24. 4. 2019 až 14. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEMEX s.r.o. IČO 52283739 | Konateľ | 24. 4. 2019 až 7. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APOTEX s. r. o. IČO 52285154 | Konateľ | 9. 4. 2019 až 12. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APOTEX s. r. o. IČO 52285154 | Konateľ | 9. 4. 2019 až 15. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novytek s.r.o. IČO 52283496 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 27. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novytek s.r.o. IČO 52283496 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 27. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pro Build Engineering s.r.o. IČO 52285448 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 9. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pro Build Engineering s.r.o. IČO 52285448 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 1. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farebná dúha s.r.o. IČO 52054969 | Konateľ | 4. 12. 2018 až 13. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farebná dúha s.r.o. IČO 52054969 | Konateľ | 4. 12. 2018 až 19. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farebná dúha s.r.o. IČO 52054969 | Konateľ | 4. 12. 2018 až 18. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBLATECH s.r.o. IČO 52055060 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 12. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBLATECH s.r.o. IČO 52055060 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 1. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DETEK s.r.o. IČO 52055191 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 29. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DETEK s.r.o. IČO 52055191 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 15. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DETEK s.r.o. IČO 52055191 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 18. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CIVITAS s.r.o. IČO 52053644 | Konateľ | 28. 11. 2018 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CIVITAS s.r.o. IČO 52053644 | Konateľ | 28. 11. 2018 až 18. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WILLMIRA s.r.o. IČO 52057925 | Konateľ | 27. 11. 2018 až 8. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WILLMIRA s.r.o. IČO 52057925 | Konateľ | 27. 11. 2018 až 14. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WILLMIRA s.r.o. IČO 52057925 | Konateľ | 27. 11. 2018 až 30. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINGS BUSINESS s. r. o. IČO 51811022 | Konateľ | 17. 7. 2018 až 10. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINGS BUSINESS s. r. o. IČO 51811022 | Konateľ | 17. 7. 2018 až 5. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inmari s.r.o. IČO 51812550 | Konateľ | 11. 7. 2018 až 31. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inmari s.r.o. IČO 51812550 | Konateľ | 11. 7. 2018 až 2. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vio Inox s. r. o. IČO 51811031 | Konateľ | 7. 7. 2018 až 30. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vio Inox s. r. o. IČO 51811031 | Konateľ | 7. 7. 2018 až 6. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IKIGAI Group s. r. o. IČO 51812797 | Konateľ | 7. 7. 2018 až 30. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IKIGAI Group s. r. o. IČO 51812797 | Konateľ | 7. 7. 2018 až 28. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PGM s. r. o. IČO 51672472 | Konateľ | 19. 6. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PGM s. r. o. IČO 51672472 | Konateľ | 19. 6. 2018 až 3. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Conval Group s.r.o. IČO 51698811 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 15. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Conval Group s.r.o. IČO 51698811 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 23. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLBOX s. r. o. IČO 51698935 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 19. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLBOX s. r. o. IČO 51698935 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 15. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELFEST s.r.o. IČO 51699010 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 10. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELFEST s.r.o. IČO 51699010 | Konateľ | 8. 5. 2018 až 23. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TACHYONMED EUROPE s.r.o. IČO 51698447 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 27. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TACHYONMED EUROPE s.r.o. IČO 51698447 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 6. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARBUS s.r.o. IČO 51650894 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARBUS s.r.o. IČO 51650894 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 18. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Key Tech s. r. o. IČO 51651688 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Key Tech s. r. o. IČO 51651688 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 7. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| For Designes s.r.o. IČO 51327970 | Konateľ | 17. 2. 2018 až 6. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| For Designes s.r.o. IČO 51327970 | Konateľ | 17. 2. 2018 až 13. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1 WAY s.r.o. IČO 51328259 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 16. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1 WAY s.r.o. IČO 51328259 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 3. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sluha s.r.o. IČO 51327813 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 1. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sluha s.r.o. IČO 51327813 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 16. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Certain Power Co. s. r. o. IČO 51327830 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 27. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Certain Power Co. s. r. o. IČO 51327830 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 11. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Digi mark agency s. r. o. IČO 51328399 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 8. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Digi mark agency s. r. o. IČO 51328399 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 28. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXIM TRENDS EUROPE s.r.o. IČO 51243075 | Konateľ | 19. 1. 2018 až 25. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXIM TRENDS EUROPE s.r.o. IČO 51243075 | Konateľ | 19. 1. 2018 až 8. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Venoma s.r.o. IČO 51245108 | Konateľ | 6. 12. 2017 až 12. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Venoma s.r.o. IČO 51245108 | Konateľ | 6. 12. 2017 až 27. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kovobest s. r. o. IČO 51153785 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kovobest s. r. o. IČO 51153785 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 3. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAT 8 s.r.o. IČO 51153980 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 24. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAT 8 s.r.o. IČO 51153980 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 18. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OSIP s.r.o. IČO 51153718 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 22. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OSIP s.r.o. IČO 51153718 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKY STAV s. r. o. IČO 51153874 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKY STAV s. r. o. IČO 51153874 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 3. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAT 5 s.r.o. IČO 51081121 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 23. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAT 5 s.r.o. IČO 51081121 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 2. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Indmeta s.r.o. IČO 51080940 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 10. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Indmeta s.r.o. IČO 51080940 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 20. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Management alternative technologies s.r.o. IČO 51079585 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 5. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Management alternative technologies s.r.o. IČO 51079585 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 3. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haus Meister s.r.o. IČO 51080460 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 5. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haus Meister s.r.o. IČO 51080460 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 12. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AddFrame s. r. o. IČO 51021455 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 30. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AddFrame s. r. o. IČO 51021455 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 28. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABD Group s. r. o. IČO 51044668 | Konateľ | 10. 8. 2017 až 20. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABD Group s. r. o. IČO 51044668 | Konateľ | 10. 8. 2017 až 20. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Centrostav EU s. r. o. IČO 51020998 | Konateľ | 8. 8. 2017 až 15. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Centrostav EU s. r. o. IČO 51020998 | Konateľ | 8. 8. 2017 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAV 9 s.r.o. IČO 51021315 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 9. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAV 9 s.r.o. IČO 51021315 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 7. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAV 5 s.r.o. IČO 50923242 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 3. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAV 5 s.r.o. IČO 50923242 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 24. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MProfi services s. r. o. IČO 50925571 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 25. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MProfi services s. r. o. IČO 50925571 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 5. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| misdav s.r.o. IČO 50923579 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 27. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| misdav s.r.o. IČO 50923579 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 1. 6. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BEHNASAN s.r.o. IČO 50693417 | Konateľ | 2. 2. 2017 až 26. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEHNASAN s.r.o. IČO 50693417 | Konateľ | 2. 2. 2017 až 19. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAGROS s. r. o. IČO 50692844 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 31. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAGROS s. r. o. IČO 50692844 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 16. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLEXMY s.r.o. IČO 50693476 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 21. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLEXMY s.r.o. IČO 50693476 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 8. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVOLAK s. r. o. IČO 48064980 | Konateľ | 17. 10. 2016 až 2. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVOLAK s. r. o. IČO 48064980 | Konateľ | 17. 10. 2016 až 7. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEAS-IMC s.r.o. IČO 48166910 | Konateľ | 10. 10. 2016 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEAS-IMC s.r.o. IČO 48166910 | Konateľ | 10. 10. 2016 až 31. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| INTERNATIONAL HOTELS AND RESORTS s. r. o. IČO 50922947 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 400 € | 48 % | 25. 1. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 14.