63 zápisov v štatutárnych orgánoch35 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MarketsExpert s.r.o. IČO 53903854 | Konateľ | 28. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Faraday Electronics EU s.r.o. IČO 51797496 | Konateľ | 21. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global Personal Group s.r.o. IČO 53279964 | Konateľ | 8. 10. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Juliia Angels s.r.o. IČO 52693996 | Konateľ | 15. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| viacZdravia s. r. o. IČO 50031422 | Konateľ | 31. 8. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ARH INDUSTRIAL CO., s.r.o. IČO 51028069 | Konateľ | 9. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VESTYN International Slovakia s.r.o. IČO 50090542 | Konateľ | 13. 1. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EUROCORD s.r.o. v likvidácii IČO 47801913, zaniknutý 22. 8. 2024 | Likvidátor | 10. 1. 2024 až 22. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROCORD s.r.o. v likvidácii IČO 47801913, zaniknutý 22. 8. 2024 | Likvidátor | 10. 1. 2024 až 21. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Roleta s.r.o. v likvidácii IČO 47802821, zaniknutý 21. 8. 2024 | Likvidátor | 22. 12. 2023 až 21. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Roleta s.r.o. v likvidácii IČO 47802821, zaniknutý 21. 8. 2024 | Likvidátor | 22. 12. 2023 až 20. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARVI VR Slovakia s. r. o. IČO 55079920 | Konateľ | 14. 4. 2023 až 23. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARVI VR Slovakia s. r. o. IČO 55079920 | Konateľ | 14. 4. 2023 až 15. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PATRIOT-NRG s.r.o. IČO 54089336 | Konateľ | 6. 10. 2021 až 14. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 6. 10. 2021 až 30. 3. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Leosto SK s.r.o. IČO 52800792 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 25. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Leosto SK s.r.o. IČO 52800792 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 27. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Asia Slovakia s.r.o. IČO 52950263 | Konateľ | 19. 4. 2020 až 30. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Asia Slovakia s.r.o. IČO 52950263 | Konateľ | 19. 4. 2020 až 10. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BigDream s.r.o. IČO 53031369 | Konateľ | 19. 4. 2020 až 29. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BigDream s.r.o. IČO 53031369 | Konateľ | 19. 4. 2020 až 10. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sofia-sport s.r.o. IČO 52950395 | Konateľ | 25. 2. 2020 až 22. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sofia-sport s.r.o. IČO 52950395 | Konateľ | 25. 2. 2020 až 20. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARIAMNA s. r. o. IČO 52399001 | Konateľ | 21. 6. 2019 až 18. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARIAMNA s. r. o. IČO 52399001 | Konateľ | 21. 6. 2019 až 1. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESALSA Trade s.r.o. IČO 50092171 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 4. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESALSA Trade s.r.o. IČO 50092171 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 11. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alaris Labs s.r.o. IČO 52067114 | Konateľ | 5. 12. 2018 až 13. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alaris Labs s.r.o. IČO 52067114 | Konateľ | 5. 12. 2018 až 27. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinity Development Group s. r. o. IČO 50039733 | Konateľ | 24. 8. 2017 až 27. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinity Development Group s. r. o. IČO 50039733 | Konateľ | 24. 8. 2017 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danube Bunkering s. r. o. IČO 50491041 | Konateľ | 14. 7. 2017 až 21. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danube Bunkering s. r. o. IČO 50491041 | Konateľ | 14. 7. 2017 až 6. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alibaba & Friends s. r. o. IČO 50081632 | Konateľ | 24. 4. 2017 až 9. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alibaba & Friends s. r. o. IČO 50081632 | Konateľ | 24. 4. 2017 až 7. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Firstloft s.r.o. v likvidácii IČO 50812840, zaniknutý 27. 3. 2021 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 27. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Firstloft s.r.o. v likvidácii IČO 50812840, zaniknutý 27. 3. 2021 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 19. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Last Resort s. r. o. IČO 50094165, zaniknutý 6. 6. 2026 | Konateľ | 27. 12. 2016 až 19. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Last Resort s. r. o. IČO 50094165, zaniknutý 6. 6. 2026 | Konateľ | 27. 12. 2016 až 17. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&K Flowers s.r.o. v likvidácii IČO 50489291, zaniknutý 31. 1. 2024 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 14. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&K Flowers s.r.o. v likvidácii IČO 50489291, zaniknutý 31. 1. 2024 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Masterpiece s. r. o. v likvidácii IČO 50304666, zaniknutý 9. 10. 2018 | Konateľ | 4. 5. 2016 až 24. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Masterpiece s. r. o. v likvidácii IČO 50304666, zaniknutý 9. 10. 2018 | Konateľ | 4. 5. 2016 až 30. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUALITEX Plus, s.r.o. IČO 50297520 | Konateľ | 29. 4. 2016 až 14. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUALITEX Plus, s.r.o. IČO 50297520 | Konateľ | 29. 4. 2016 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Construction Group s. r. o. IČO 50275682 | Konateľ | 15. 4. 2016 až 26. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Construction Group s. r. o. IČO 50275682 | Konateľ | 15. 4. 2016 až 30. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVOTEX s. r. o. IČO 50098331 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 5. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVOTEX s. r. o. IČO 50098331 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 21. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ITComTrade s.r.o. IČO 50030604 | Konateľ | 19. 11. 2015 až 24. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ITComTrade s.r.o. IČO 50030604 | Konateľ | 19. 11. 2015 až 4. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Svalbard Investments s.r.o. v likvidácii IČO 50031481, zaniknutý 21. 1. 2023 | Konateľ | 19. 11. 2015 až 19. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Svalbard Investments s.r.o. v likvidácii IČO 50031481, zaniknutý 21. 1. 2023 | Konateľ | 19. 11. 2015 až 29. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Fun s.r.o. IČO 48218596 | Konateľ | 13. 11. 2015 až 31. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Fun s.r.o. IČO 48218596 | Konateľ | 13. 11. 2015 až 10. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nezabarom s.r.o. IČO 48217913 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 22. 3. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Nezabarom s.r.o. IČO 48217913 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 6. 4. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Original Copy s. r. o. IČO 48311049 | Konateľ | 12. 10. 2015 až 4. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Original Copy s. r. o. IČO 48311049 | Konateľ | 12. 10. 2015 až 23. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bezpeka s. r. o. IČO 48217905 | Konateľ | 1. 10. 2015 až 17. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bezpeka s. r. o. IČO 48217905 | Konateľ | 1. 10. 2015 až 7. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alborz Group s. r. o. IČO 48218685 | Konateľ | 7. 9. 2015 až 29. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alborz Group s. r. o. IČO 48218685 | Konateľ | 7. 9. 2015 až 18. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| viacZdravia s. r. o. IČO 50031422 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.