43 zápisov v štatutárnych orgánoch30 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NLB 1 s.r.o. IČO 36288136 | Konateľ | 13. 8. 2009 až dodnes | dodávateľ 1,5 mil. € (12 zmlúv) |
| BROADER, s.r.o. IČO 36867039 | konateľ | 17. 9. 2018 až dodnes | dodávateľ 749 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 100 € (2 zmluvy) |
| LIDOMA s.r.o. IČO 52237168 | Konateľ | 16. 3. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dezerice2 s.r.o. IČO 36867411 | Konateľ | 19. 3. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ePersonal s. r. o IČO 36867136 | Konateľ | 26. 2. 2010 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PROFITHERM Jablonov, s.r.o. IČO 44566972 | Konateľ | 5. 11. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BROADER, s.r.o. IČO 36867039 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 1. 12. 2016 | dodávateľ 749 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 100 € (2 zmluvy) |
| BROADER, s.r.o. IČO 36867039 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 9. 11. 2016 | dodávateľ 749 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 100 € (2 zmluvy) |
| PN Holding s. r. o. IČO 36367117, zaniknutý 24. 8. 2016 | konateľ | 8. 6. 2006 až 11. 5. 2015 | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| PN Holding s. r. o. IČO 36367117, zaniknutý 24. 8. 2016 | konateľ | 8. 6. 2006 až 24. 4. 2015 | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| Valid Tech s.r.o. IČO 52008754 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 28. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Valid Tech s.r.o. IČO 52008754 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 21. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PURSYSTEM s.r.o. IČO 46034391 | Konateľ | 18. 2. 2011 až 17. 5. 2011 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PURSYSTEM s.r.o. IČO 46034391 | Konateľ | 18. 2. 2011 až 3. 5. 2011 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dr. Aqua, s.r.o. IČO 45557284, zaniknutý 10. 9. 2016 | Konateľ | 18. 5. 2010 až 30. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dr. Aqua, s.r.o. IČO 45557284, zaniknutý 10. 9. 2016 | Konateľ | 18. 5. 2010 až 21. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ConEdu s. r. o. IČO 45446369, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 20. 4. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vocational Trainings s. r. o. IČO 45446270, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 25. 3. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-4, s. r. o. IČO 36867390 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 16. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-4, s. r. o. IČO 36867390 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 8. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Samusil s. r. o. IČO 36867403 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 9. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Samusil s. r. o. IČO 36867403 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 16. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arran Trade s. r. o. IČO 36867420 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 15. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arran Trade s. r. o. IČO 36867420 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 8. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aviemore s. r. o. IČO 36867438, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stranraer Company s. r. o IČO 36867446, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 19. 3. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wick Corporation s. r. o IČO 36867161, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 27. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skye Business s.r.o IČO 36867071, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stirling House s. r. o IČO 36867098, zaniknutý 4. 2. 2016 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 22. 7. 2011 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Stirling House s. r. o IČO 36867098, zaniknutý 4. 2. 2016 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 12. 7. 2011 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dumfries & Co. s. r. o. IČO 36867101, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VILO s. r. o. IČO 36867110 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 11. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VILO s. r. o. IČO 36867110 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 30. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inverness Fellows s. r. o IČO 36867128, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dezerice3 s. r. o. IČO 36867047, zaniknutý 9. 2. 2016 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 8. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| European Building Construction s. r. o. IČO 36867055 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 25. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| European Building Construction s. r. o. IČO 36867055 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 16. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Foula Investment s.r.o. IČO 36867063, zaniknutý 9. 2. 2016 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 8. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carnoustie s. r. o. IČO 36866997, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 23. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Islay Bay s. r. o IČO 36867004, zaniknutý 28. 5. 2015 | Konateľ | 23. 2. 2010 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MORGATON Slovakia s. r. o. IČO 36865249 | Konateľ | 27. 10. 2009 až 27. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MORGATON Slovakia s. r. o. IČO 36865249 | Konateľ | 27. 10. 2009 až 8. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KVT vzdelávanie s.r.o. IČO 36865150 | Konateľ | 17. 10. 2009 až 5. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| LIDOMA s.r.o. IČO 52237168 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 4. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.