39 zápisov v štatutárnych orgánoch27 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FINISH 20 s.r.o. IČO 44565771 | Konateľ | 7. 4. 2017 až dodnes | dodávateľ 893 € (5 zmlúv) |
| STAVIA PROFIT s. r. o. IČO 50703340 | Konateľ | 29. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVIA MASTER s.r.o. IČO 44038771 | Konateľ | 14. 11. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRS 2 s.r.o. IČO 50415476 | Konateľ | 26. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CASPER TRADE s.r.o. IČO 36509884 | Konateľ | 31. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 25 s.r.o. IČO 50305018 | Konateľ | 20. 4. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 23 s.r.o. IČO 44047860 | Konateľ | 19. 4. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 17 s.r.o. IČO 35805668 | Konateľ | 20. 3. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 10 s. r. o. IČO 47837756 | Konateľ | 8. 2. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 12 s.r.o. IČO 36784591 | Konateľ | 27. 1. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RADIXSTAV s.r.o. IČO 36493741, zaniknutý 8. 3. 2025 | Konateľ | 18. 4. 2017 až 24. 11. 2017 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| RADIXSTAV s.r.o. IČO 36493741, zaniknutý 8. 3. 2025 | Konateľ | 18. 4. 2017 až 26. 6. 2017 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| CASPER VAMOS s.r.o. IČO 46194606, zaniknutý 20. 11. 2020 | Konateľ | 29. 1. 2018 až 19. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVIA SILVER s. r. o. IČO 46272551, zaniknutý 26. 3. 2021 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 25. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVIA INVEST s.r.o. IČO 36003719 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 21. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVIA INVEST s.r.o. IČO 36003719 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 28. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 18 s.r.o. IČO 46819029, zaniknutý 10. 10. 2024 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 9. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 15. 3. 2017 až 7. 7. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 15 s.r.o. IČO 46474854 | Konateľ | 17. 2. 2017 až 7. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 15 s.r.o. IČO 46474854 | Konateľ | 17. 2. 2017 až 26. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 14 s.r.o. IČO 36256587, zaniknutý 6. 8. 2024 | Konateľ | 15. 2. 2017 až 5. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 11 s.r.o. IČO 47599235, zaniknutý 31. 12. 2021 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 29. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 11 s.r.o. IČO 47599235, zaniknutý 31. 12. 2021 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 18. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 09 s.r.o. IČO 47217162 | Konateľ | 2. 1. 2017 až 17. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 09 s.r.o. IČO 47217162 | Konateľ | 2. 1. 2017 až 27. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 08 s.r.o. IČO 36641278 | Konateľ | 22. 12. 2016 až 20. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 08 s.r.o. IČO 36641278 | Konateľ | 22. 12. 2016 až 27. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 06 s.r.o. IČO 36636142 | Konateľ | 19. 12. 2016 až 29. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 06 s.r.o. IČO 36636142 | Konateľ | 19. 12. 2016 až 21. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 04 s. r. o. IČO 31600654, zaniknutý 24. 7. 2024 | Konateľ | 13. 12. 2016 až 16. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 04 s. r. o. IČO 31600654, zaniknutý 24. 7. 2024 | Konateľ | 13. 12. 2016 až 27. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 05 s.r.o. IČO 36274275, zaniknutý 5. 11. 2021 | Konateľ | 13. 12. 2016 až 5. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 05 s.r.o. IČO 36274275, zaniknutý 5. 11. 2021 | Konateľ | 13. 12. 2016 až 19. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 02 s.r.o. IČO 46198792 | Konateľ | 9. 12. 2016 až 13. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 02 s.r.o. IČO 46198792 | Konateľ | 9. 12. 2016 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 01 s.r.o. IČO 47614641, zaniknutý 9. 1. 2019 | Konateľ | 29. 11. 2016 až 24. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 01 s.r.o. IČO 47614641, zaniknutý 9. 1. 2019 | Konateľ | 29. 11. 2016 až 5. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marek Cína IČO 41272692, zaniknutý 7. 4. 2009 | Podnikateľ | 1. 8. 2004 až 7. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINISH 02 s.r.o. IČO 46198792 | Konateľ | 9. 12. 1979 až 24. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (16).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| FINISH 23 s.r.o. IČO 44047860 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 960 € | 100 % | 26. 4. 2017 |
| FINISH 06 s.r.o. IČO 36636142 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 8. 3. 2017 |
| FINISH 08 s.r.o. IČO 36641278 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 24. 1. 2017 |
| FINISH 12 s.r.o. IČO 36784591 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 3. 10. 2017 |
| FINISH 17 s.r.o. IČO 35805668 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 13. 4. 2017 |
| FINISH 02 s.r.o. IČO 46198792 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 1. 2017 |
| FINISH 09 s.r.o. IČO 47217162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 1. 2017 |
| FINISH 10 s. r. o. IČO 47837756 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 4. 2017 |
| FINISH 15 s.r.o. IČO 46474854 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 4. 2017 |
| FINISH 20 s.r.o. IČO 44565771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 4. 2017 |
| FINISH 25 s.r.o. IČO 50305018 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 4. 2017 |
| CASPER TRADE s.r.o. IČO 36509884 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 13. 10. 2017 |
| STAVIA INVEST s.r.o. IČO 36003719 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 13. 9. 2017 |
| PRS 2 s.r.o. IČO 50415476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 11. 2017 |
| STAVIA PROFIT s. r. o. IČO 50703340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 12. 2017 |
| STAVIA MASTER s.r.o. IČO 44038771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 639 € | 24,69 % | 31. 1. 2018 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).