16 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VINÁRSTVO Viničky s.r.o. IČO 36588016 | Konateľ | 5. 10. 2016 až dodnes | dodávateľ 5,6 mil. € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| OREMUS Consulting s.r.o. IČO 51106051 | Konateľ | 9. 9. 2017 až dodnes | dodávateľ 13 tis. € (3 zmluvy) |
| FYZIO INVEST a. s. IČO 53729838 | Predseda predstavenstva | 12. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TWinery a. s. IČO 53144449 | Člen predstavenstva | 11. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDUSTRIAL TV s. r. o. IČO 56193238 | Konateľ | 5. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIK - STUDIO s.r.o. IČO 36717541 | Konateľ | 4. 3. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| OREMUS, s.r.o. IČO 36587885 | Konateľ | 10. 2. 2017 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SANITKAR s.r.o. IČO 45384029 | Konateľ | 8. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OREMUS Logistic s.r.o. IČO 44228279, zaniknutý 24. 10. 2025 | Konateľ | 14. 6. 2008 až 23. 10. 2025 | dodávateľ 4 320 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HYGIENA s.r.o. IČO 36587664 | Konateľ | 4. 2. 2013 až 25. 8. 2017 | objednávateľ 2 652 € (1 zmluva) |
| HYGIENA s.r.o. IČO 36587664 | Konateľ | 4. 2. 2013 až 22. 8. 2017 | objednávateľ 2 652 € (1 zmluva) |
| RESCUE SERVICE s.r.o. v konkurze IČO 45385076, zaniknutý 17. 7. 2024 | Konateľ | 10. 7. 2021 až 16. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OREMUS estate s.r.o. v konkurze IČO 44293968, zaniknutý 6. 12. 2024 | Konateľ | 24. 5. 2021 až 5. 12. 2024 | |
| TOKAY s.r.o. IČO 45384096, zaniknutý 13. 8. 2024 | Konateľ | 24. 5. 2021 až 12. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OREMUS LOV s.r.o. v likvidácii IČO 44292708, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2008 až 27. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| OREMUS LOV s.r.o. v likvidácii IČO 44292708, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2008 až 30. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| VINÁRSTVO Viničky s.r.o. IČO 36588016 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 11. 8. 2022 |
| SANITKAR s.r.o. IČO 45384029 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 9. 8. 2022 |
| OPTIK - STUDIO s.r.o. IČO 36717541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 11. 8. 2022 |
| OREMUS Consulting s.r.o. IČO 51106051 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 8. 2022 |
| OREMUS, s.r.o. IČO 36587885 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 644 € | 10 % | 11. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).