20 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CleanFit Slovakia s.r.o. IČO 43826661 | Konateľ | 11. 6. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LEONARDO - OSCAR, s.r.o. IČO 36203190 | Konateľ | 23. 7. 2009 až 8. 8. 2012 | dodávateľ 700 tis. € (3 zmluvy) |
| LEONARDO - OSCAR, s.r.o. IČO 36203190 | Konateľ | 23. 7. 2009 až 16. 7. 2012 | dodávateľ 700 tis. € (3 zmluvy) |
| REALTREND, s.r.o. IČO 35859725 | Konateľ | 5. 8. 2003 až 4. 4. 2012 | dodávateľ 113 tis. € (2 zmluvy) |
| REALTREND, s.r.o. IČO 35859725 | Konateľ | 5. 8. 2003 až 20. 4. 2012 | dodávateľ 113 tis. € (2 zmluvy) |
| CARcare Slovakia, s.r.o. IČO 35955848, zaniknutý 3. 7. 2019 | Konateľ | 24. 9. 2005 až 22. 3. 2007 | objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| CARcare Slovakia, s.r.o. IČO 35955848, zaniknutý 3. 7. 2019 | Konateľ | 24. 9. 2005 až 20. 4. 2007 | objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| EximCars s. r. o. IČO 43853188 | Konateľ | 9. 8. 2011 až 14. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EximCars s. r. o. IČO 43853188 | Konateľ | 9. 8. 2011 až 28. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEMPRIM REAL, s.r.o. IČO 43862331 | Konateľ | 5. 1. 2008 až 12. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEMPRIM REAL, s.r.o. IČO 43862331 | Konateľ | 5. 1. 2008 až 17. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Termmax, s.r.o. v likvidácii IČO 35746921, zaniknutý 18. 12. 2008 | Likvidátor | 15. 10. 2007 až 18. 12. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RETROPARK s.r.o. IČO 36416681 | Konateľ | 16. 8. 2007 až 14. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RETROPARK s.r.o. IČO 36416681 | Konateľ | 16. 8. 2007 až 17. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Termmax, s.r.o. v likvidácii IČO 35746921, zaniknutý 18. 12. 2008 | Konateľ | 11. 4. 2005 až 21. 3. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Termmax, s.r.o. v likvidácii IČO 35746921, zaniknutý 18. 12. 2008 | Konateľ | 25. 8. 2004 až 10. 4. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentler Slovensko, s.r.o. IČO 35692995, zaniknutý 8. 6. 2022 | konateľ | 17. 2. 2004 až 1. 11. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentler Slovensko, s.r.o. IČO 35692995, zaniknutý 8. 6. 2022 | konateľ | 17. 2. 2004 až 18. 10. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOODCRAFT & Co, s.r.o. IČO 35847441 | Konateľ | 29. 7. 2003 až 21. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOODCRAFT & Co, s.r.o. IČO 35847441 | Konateľ | 29. 7. 2003 až 7. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.