68 zápisov v štatutárnych orgánoch34 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GoGo.wine, s. r. o. IČO 50794744 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 25. 2. 2019 | dodávateľ 380 € (3 zmluvy) objednávateľ 4 300 € (1 zmluva) |
| GoGo.wine, s. r. o. IČO 50794744 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 19. 9. 2019 | dodávateľ 380 € (3 zmluvy) objednávateľ 4 300 € (1 zmluva) |
| Emineo Partners – services, s. r. o. IČO 50936697 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 22. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Emineo Partners – services, s. r. o. IČO 50936697 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sulfato s. r. o. IČO 50938631 | Konateľ | 20. 7. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sulfato s. r. o. IČO 50938631 | Konateľ | 20. 7. 2017 až 17. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VS Coffee s. r. o. IČO 50937570, zaniknutý 12. 12. 2023 | Konateľ | 19. 7. 2017 až 23. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VS Coffee s. r. o. IČO 50937570, zaniknutý 12. 12. 2023 | Konateľ | 19. 7. 2017 až 30. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROFRUCTUS s.r.o. IČO 50937251, zaniknutý 22. 2. 2020 | Konateľ | 14. 7. 2017 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROFRUCTUS s.r.o. IČO 50937251, zaniknutý 22. 2. 2020 | Konateľ | 14. 7. 2017 až 29. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pitahaya s. r. o. IČO 50937871 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pitahaya s. r. o. IČO 50937871 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 6. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Madagaskar s.r.o. IČO 50936824 | Konateľ | 17. 6. 2017 až 19. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Madagaskar s.r.o. IČO 50936824 | Konateľ | 17. 6. 2017 až 16. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROVILLAM s. r. o. IČO 50937189 | Konateľ | 16. 6. 2017 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROVILLAM s. r. o. IČO 50937189 | Konateľ | 16. 6. 2017 až 24. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Flegma s.r.o. IČO 50934236 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 4. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Flegma s.r.o. IČO 50934236 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 13. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Unico International Group s. r. o. IČO 50933531 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 22. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Unico International Group s. r. o. IČO 50933531 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hurmikaki s.r.o. IČO 50933680 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 8. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hurmikaki s.r.o. IČO 50933680 | Konateľ | 7. 6. 2017 až 26. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Idioma s.r.o. IČO 50890727 | Konateľ | 6. 6. 2017 až 15. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Idioma s.r.o. IČO 50890727 | Konateľ | 6. 6. 2017 až 26. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sumak s.r.o. IČO 50893050 | Konateľ | 20. 5. 2017 až 18. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sumak s.r.o. IČO 50893050 | Konateľ | 20. 5. 2017 až 25. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WH gastro s. r. o. IČO 50893092 | Konateľ | 20. 5. 2017 až 4. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WH gastro s. r. o. IČO 50893092 | Konateľ | 20. 5. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELIX CONSTRUCTION SLOWAKIA s.r.o. IČO 50890565 | Konateľ | 18. 5. 2017 až 7. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELIX CONSTRUCTION SLOWAKIA s.r.o. IČO 50890565 | Konateľ | 18. 5. 2017 až 15. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTFORCE s. r. o. IČO 50890158 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 29. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTFORCE s. r. o. IČO 50890158 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4Freya. s. r. o. IČO 50890344 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4Freya. s. r. o. IČO 50890344 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 6. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARANDIS STAV s.r.o. IČO 50892517 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 19. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARANDIS STAV s.r.o. IČO 50892517 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nouruz s.r.o. IČO 50892754 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 17. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nouruz s.r.o. IČO 50892754 | Konateľ | 17. 5. 2017 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morgan Swiss Capital Investment s. r. o. IČO 50797930 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morgan Swiss Capital Investment s. r. o. IČO 50797930 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 28. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDN Service KG s. r. o., IČO 50797522 | Konateľ | 11. 4. 2017 až 2. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDN Service KG s. r. o., IČO 50797522 | Konateľ | 11. 4. 2017 až 30. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CrosMarkIT s. r. o. IČO 50794841 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CrosMarkIT s. r. o. IČO 50794841 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 5. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LaLaLand s. r. o. IČO 50794892 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 4. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LaLaLand s. r. o. IČO 50794892 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 15. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avanes s.r.o. IČO 50807935 | Konateľ | 21. 3. 2017 až 25. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avanes s.r.o. IČO 50807935 | Konateľ | 21. 3. 2017 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Navidad s. r. o. IČO 50807137 | Konateľ | 18. 3. 2017 až 7. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Navidad s. r. o. IČO 50807137 | Konateľ | 18. 3. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tristeza s.r.o. IČO 50795686 | Konateľ | 14. 3. 2017 až 27. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tristeza s.r.o. IČO 50795686 | Konateľ | 14. 3. 2017 až 14. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jueves s.r.o. v likvidácií IČO 50792890 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 8. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jueves s.r.o. v likvidácií IČO 50792890 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 27. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ventaja s.r.o. IČO 50794515 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ventaja s.r.o. IČO 50794515 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 2. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPM FOOD s. r. o. IČO 50738330 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 31. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPM FOOD s. r. o. IČO 50738330 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 25. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| no problems s. r. o. IČO 50726234 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 19. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| no problems s. r. o. IČO 50726234 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 2. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progreso s.r.o. v likvidácii IČO 50726692, zaniknutý 5. 6. 2026 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progreso s.r.o. v likvidácii IČO 50726692, zaniknutý 5. 6. 2026 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gastrosan s. r. o. IČO 50721542 | Konateľ | 2. 2. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gastrosan s. r. o. IČO 50721542 | Konateľ | 2. 2. 2017 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lunes s.r.o. IČO 50717634 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 21. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lunes s.r.o. IČO 50717634 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 16. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-Energy s. r. o. IČO 50714384 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 21. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-Energy s. r. o. IČO 50714384 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.