23 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Nemocnica Topoľčany, a. s. IČO 46458581 | Predstavenstvo: predseda | 16. 6. 2016 až dodnes | dodávateľ 11,3 mil. € (128 zmlúv) objednávateľ 1 101 € (11 zmlúv) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Trnavská teplárenská, a.s. IČO 36246034, zaniknutý 1. 5. 2022 | predseda predstavenstva | 19. 5. 2020 až 9. 6. 2020 | dodávateľ 9,9 mil. € (3 045 zmlúv) objednávateľ 62,5 mil. € (1 055 zmlúv) |
| Trnavská teplárenská, a.s. IČO 36246034, zaniknutý 1. 5. 2022 | predseda predstavenstva | 19. 5. 2020 až 15. 6. 2020 | dodávateľ 9,9 mil. € (3 045 zmlúv) objednávateľ 62,5 mil. € (1 055 zmlúv) |
| Penta Hospitals SK, a. s. IČO 35960884 | Predstavenstvo: predseda | 10. 5. 2013 až 31. 3. 2017 | dodávateľ 7,6 mil. € (197 zmlúv) objednávateľ 795 tis. € (23 zmlúv) |
| Penta Hospitals SK, a. s. IČO 35960884 | Predstavenstvo: predseda | 10. 5. 2013 až 9. 5. 2017 | dodávateľ 7,6 mil. € (197 zmlúv) objednávateľ 795 tis. € (23 zmlúv) |
| Račianska - Reality, a.s. IČO 51284219 | člen predstavenstva | 25. 8. 2018 až 12. 10. 2020 | dodávateľ 1,8 mil. € (9 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Račianska - Reality, a.s. IČO 51284219 | člen predstavenstva | 25. 8. 2018 až 15. 4. 2020 | dodávateľ 1,8 mil. € (9 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| MH Manažment, a. s. IČO 50088033 | predseda predstavenstva | 5. 5. 2020 až 30. 4. 2022 | dodávateľ 0 € (20 zmlúv) objednávateľ 117 tis. € (182 zmlúv) |
| MH Manažment, a. s. IČO 50088033 | predseda predstavenstva | 5. 5. 2020 až 27. 6. 2022 | dodávateľ 0 € (20 zmlúv) objednávateľ 117 tis. € (182 zmlúv) |
| Smurfit Westrock Slovakia, a. s. IČO 36531359 | Predstavenstvo: člen | 6. 4. 2005 až 3. 3. 2006 | dodávateľ 46 tis. € (22 zmlúv) |
| Smurfit Westrock Slovakia, a. s. IČO 36531359 | Predstavenstvo: člen | 6. 4. 2005 až 14. 3. 2006 | dodávateľ 46 tis. € (22 zmlúv) |
| Nemocnice a polikliniky, a.s. IČO 36641260, zaniknutý 31. 12. 2014 | Predstavenstvo: predseda | 18. 6. 2014 až 30. 12. 2014 | dodávateľ 8 568 € (24 zmlúv) |
| Výskumný ústav zváračský, a.s. IČO 35843608 | člen predstavenstva | 7. 2. 2018 až 16. 6. 2020 | dodávateľ 3 988 € (6 zmlúv) |
| Výskumný ústav zváračský, a.s. IČO 35843608 | člen predstavenstva | 7. 2. 2018 až 15. 4. 2020 | dodávateľ 3 988 € (6 zmlúv) |
| Prešovské zdravotníctvo, a.s. IČO 46758054 | Predstavenstvo: predseda | 24. 7. 2014 až 21. 6. 2017 | dodávateľ 164 € (4 zmluvy) |
| Prešovské zdravotníctvo, a.s. IČO 46758054 | Predstavenstvo: predseda | 24. 7. 2014 až 15. 5. 2017 | dodávateľ 164 € (4 zmluvy) |
| Stropkovská sociálna, a.s. IČO 45700290 | predseda predstavenstva | 13. 5. 2015 až 13. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stropkovská sociálna, a.s. IČO 45700290 | predseda predstavenstva | 13. 5. 2015 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARTMED NOVA, s. r. o. IČO 36644846, zaniknutý 1. 6. 2015 | Konateľ | 5. 3. 2015 až 31. 5. 2015 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ARTMED PLUS, s.r.o. IČO 47202998, zaniknutý 1. 6. 2015 | Konateľ | 5. 3. 2015 až 31. 5. 2015 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Diagnosticum s.r.o. Humenné IČO 36490768 | Konateľ | 22. 12. 2014 až 31. 3. 2017 | dodávateľ 0 € (25 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Diagnosticum s.r.o. Humenné IČO 36490768 | Konateľ | 22. 12. 2014 až 15. 5. 2017 | dodávateľ 0 € (25 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Nemocnice a polikliniky ZH, s.r.o. IČO 36641341, zaniknutý 31. 12. 2014 | Konateľ | 9. 7. 2014 až 30. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.