33 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Pizza-Žiarčan I., s.r.o. IČO 45575380 | Konateľ | 27. 3. 2026 až dodnes | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| Devlad, s. r. o. IČO 44951540 | Konateľ | 23. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Piváreň Žiarčan, s. r. o. IČO 54144914 | Konateľ | 21. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NaturePharm s.r.o. IČO 47403136 | Konateľ | 15. 10. 2013 až 5. 3. 2014 | dodávateľ 725 tis. € (31 zmlúv) objednávateľ 4 750 € (3 zmluvy) |
| NaturePharm s.r.o. IČO 47403136 | Konateľ | 15. 10. 2013 až 3. 4. 2014 | dodávateľ 725 tis. € (31 zmlúv) objednávateľ 4 750 € (3 zmluvy) |
| Ubslužby, s.r.o. IČO 47403454 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 16. 9. 2013 | dodávateľ 71 tis. € (10 zmlúv) |
| Ubslužby, s.r.o. IČO 47403454 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 11. 11. 2013 | dodávateľ 71 tis. € (10 zmlúv) |
| TINA CONSULTING s. r. o. IČO 36635871 | Konateľ | 14. 3. 2005 až 20. 12. 2022 | dodávateľ 29 tis. € (1 zmluva) |
| TINA CONSULTING s. r. o. IČO 36635871 | Konateľ | 14. 3. 2005 až 8. 11. 2022 | dodávateľ 29 tis. € (1 zmluva) |
| Železiarstvo, s.r.o. v likvidácii IČO 36749079, zaniknutý 20. 12. 2025 | Likvidátor | 13. 6. 2025 až 19. 12. 2025 | dodávateľ 24 tis. € (3 zmluvy) |
| Železiarstvo, s.r.o. v likvidácii IČO 36749079, zaniknutý 20. 12. 2025 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 7. 3. 2007 až 19. 12. 2025 |
dodávateľ 24 tis. € (3 zmluvy) |
| Piváreň Bratislava, s.r.o., v likvidácii IČO 45575193 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 25. 9. 2020 | dodávateľ 21 tis. € (4 zmluvy) |
| Piváreň Bratislava, s.r.o., v likvidácii IČO 45575193 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 25. 8. 2020 | dodávateľ 21 tis. € (4 zmluvy) |
| SECURITY GUARD - SK s.r.o. IČO 47403250 | Konateľ | 12. 10. 2013 až 13. 5. 2014 | dodávateľ 17 tis. € (20 zmlúv) |
| SECURITY GUARD - SK s.r.o. IČO 47403250 | Konateľ | 12. 10. 2013 až 9. 7. 2014 | dodávateľ 17 tis. € (20 zmlúv) |
| Odekon Lite, s.r.o., v likvidácii IČO 45574961 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 25. 8. 2020 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Odekon Lite, s.r.o., v likvidácii IČO 45574961 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 24. 9. 2020 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Automaty, s.r.o. v likvidácii IČO 36748561, zaniknutý 15. 10. 2025 | Likvidátor | 21. 2. 2025 až 15. 10. 2025 | dodávateľ 2 991 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Automaty, s.r.o. v likvidácii IČO 36748561, zaniknutý 15. 10. 2025 | Likvidátor | 21. 2. 2025 až 14. 10. 2025 | dodávateľ 2 991 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Automaty, s.r.o. v likvidácii IČO 36748561, zaniknutý 15. 10. 2025 | Konateľ | 7. 3. 2007 až 14. 10. 2025 | dodávateľ 2 991 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Pivo Žiarčan, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52694216, zaniknutý 24. 8. 2023 | Likvidátor | 7. 2. 2023 až 23. 8. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Pivo Žiarčan, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52694216, zaniknutý 24. 8. 2023 | Konateľ | 8. 10. 2019 až 23. 8. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RHCP s.r.o. IČO 47969687, zaniknutý 9. 7. 2016 | Konateľ | 26. 11. 2014 až 8. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMERIM s.r.o. v likvidácií IČO 47403870 | Konateľ | 19. 9. 2013 až 3. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMERIM s.r.o. v likvidácií IČO 47403870 | Konateľ | 19. 9. 2013 až 18. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stratégie úspechu s.r.o. IČO 47403471 | Konateľ | 18. 9. 2013 až 18. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stratégie úspechu s.r.o. IČO 47403471 | Konateľ | 18. 9. 2013 až 20. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KER-MOS s.r.o. IČO 47403543 | Konateľ | 18. 9. 2013 až 29. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KER-MOS s.r.o. IČO 47403543 | Konateľ | 18. 9. 2013 až 2. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alvorig s.r.o. IČO 47403209 | Konateľ | 13. 9. 2013 až 13. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alvorig s.r.o. IČO 47403209 | Konateľ | 13. 9. 2013 až 16. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REKO-STAV MT s.r.o. IČO 47403632, zaniknutý 5. 5. 2017 | Konateľ | 13. 9. 2013 až 6. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REKO-STAV MT s.r.o. IČO 47403632, zaniknutý 5. 5. 2017 | Konateľ | 13. 9. 2013 až 28. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Devlad, s. r. o. IČO 44951540 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 6. 2025 |
| Pizza-Žiarčan I., s.r.o. IČO 45575380 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 31. 3. 2026 |
| Piváreň Žiarčan, s. r. o. IČO 54144914 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 21. 10. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.