14 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Jonastal Holding a. s. IČO 51747651 | Predseda predstavenstva | 13. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 1 569 € (1 zmluva) |
| Franco Facility Management Slovakia s. r. o. IČO 57459657 | Konateľ | 18. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| P. P. Real Estates a. s. IČO 56469608 | Predseda predstavenstva | 6. 9. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| OzonEco cleaning s. r. o. IČO 52778649 | Konateľ | 11. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Franco Slovakia rent s.r.o. IČO 54131499 | Konateľ | 20. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Polacky Investment & Consulting s.r.o. IČO 54067065 | Konateľ | 11. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Franco Bratislava s.r.o. IČO 53830911 | Konateľ | 21. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Franco Facility Management s. r. o. IČO 52504891 | Konateľ | 17. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Centrum dovoleniek SEVER s. r. o. IČO 35921668 | Konateľ | 7. 6. 2015 až 23. 9. 2020 | dodávateľ 4 079 € (2 zmluvy) |
| Centrum dovoleniek SEVER s. r. o. IČO 35921668 | Konateľ | 7. 6. 2015 až 10. 3. 2021 | dodávateľ 4 079 € (2 zmluvy) |
| Jonastal Holding a. s. IČO 51747651 | Predstavenstvo | 12. 6. 2018 až 16. 8. 2023 | dodávateľ 1 569 € (1 zmluva) |
| Jonastal Holding a. s. IČO 51747651 | Predstavenstvo | 12. 6. 2018 až 12. 6. 2023 | dodávateľ 1 569 € (1 zmluva) |
| Franco Slovakia engaged s.r.o. IČO 54131774 | Konateľ | 23. 10. 2021 až 20. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Franco Slovakia engaged s.r.o. IČO 54131774 | Konateľ | 23. 10. 2021 až 19. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| OzonEco cleaning s. r. o. IČO 52778649 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 4. 2024 |
| Polacky Investment & Consulting s.r.o. IČO 54067065 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 9. 2021 |
| Franco Facility Management Slovakia s. r. o. IČO 57459657 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 18. 2. 2026 |
| Franco Slovakia rent s.r.o. IČO 54131499 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 20. 10. 2021 |
| TOM – A – RACE SK s. r. o. IČO 55518559 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 9. 6. 2023 |
| Franco Bratislava s.r.o. IČO 53830911 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 0,33 % | 21. 7. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.