21 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OdC-EO, s.r.o. IČO 56541252 | Konateľ | 26. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elitte Optic, s.r.o. IČO 55660568 | Konateľ | 4. 8. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Advokátska kancelária Andrej Mojžiš, s.r.o. IČO 35948043 | Konateľ | 1. 8. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Očná ambulancia Pezinok, s.r.o. IČO 35954264 | Konateľ | 14. 9. 2005 až 29. 4. 2008 | dodávateľ 5 451 € (42 zmlúv) |
| Očná ambulancia Pezinok, s.r.o. IČO 35954264 | Konateľ | 14. 9. 2005 až 22. 4. 2008 | dodávateľ 5 451 € (42 zmlúv) |
| CAPPAR, s.r.o. v likvidácii IČO 35915731, zaniknutý 19. 12. 2015 | Likvidátor | 31. 12. 2014 až 19. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GPL Lease s. r. o. IČO 36802727 | Likvidátor | 1. 8. 2014 až 27. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GPL Lease s. r. o. IČO 36802727 | Likvidátor | 1. 8. 2014 až 16. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEVIN MANAGEMENT SK, s.r.o. IČO 47241756 | Konateľ | 16. 12. 2013 až 18. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEVIN MANAGEMENT SK, s.r.o. IČO 47241756 | Konateľ | 16. 12. 2013 až 7. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Greenberg, s. r. o. IČO 47244976, zaniknutý 1. 1. 2016 | Konateľ | 9. 1. 2013 až 31. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba |
| 22. 9. 2007 až 4. 7. 2008 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Fond Seed Capital, k.s. IČO 36653012, zaniknutý 11. 9. 2024 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 14. 7. 2006 až 21. 9. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUNDS MANAGERS, a.s. IČO 36288501, zaniknutý 19. 10. 2023 | predseda predstavenstva | 29. 5. 2006 až 6. 12. 2007 | objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| FUNDS MANAGERS, a.s. IČO 36288501, zaniknutý 19. 10. 2023 | predseda predstavenstva | 29. 5. 2006 až 3. 12. 2007 | objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| FUNDS MANAGERS, a.s. IČO 36288501, zaniknutý 19. 10. 2023 | predseda predstavenstva | 25. 3. 2006 až 30. 5. 2006 | objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| FUNDS MANAGERS, a.s. IČO 36288501, zaniknutý 19. 10. 2023 | predseda predstavenstva | 25. 3. 2006 až 29. 5. 2006 | objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| CAPPAR, s.r.o. v likvidácii IČO 35915731, zaniknutý 19. 12. 2015 | Konateľ | 6. 1. 2005 až 18. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X-LENS, s.r.o. IČO 35886170, zaniknutý 26. 6. 2018 | Konateľ | 14. 5. 2004 až 26. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X-LENS, s.r.o. IČO 35886170, zaniknutý 26. 6. 2018 | Konateľ | 14. 5. 2004 až 25. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Andrej Mojžiš MedConnectSlovakia IČO 34678671, zaniknutý 31. 12. 1997 | Podnikateľ | 11. 4. 1997 až 31. 12. 1997 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Elitte Optic, s.r.o. IČO 55660568 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 000 € | 100 % | 4. 8. 2023 |
| OdC-EO, s.r.o. IČO 56541252 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 9. 2024 |
| Advokátska kancelária Andrej Mojžiš, s.r.o. IČO 35948043 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 900 € | 88,72 % | 16. 2. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.