13 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Prime Work, s.r.o. IČO 47346027 | Konateľ | 22. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| K.S.S advertising s.r.o. IČO 51177129 | Konateľ | 19. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PE TRADE SK s.r.o. IČO 50599747 | Konateľ | 13. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&M GROUP s.r.o. IČO 47049812 | Konateľ | 22. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.L Inovation s.r.o. IČO 51803852 | Konateľ | 29. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ROAD Group, s. r. o. IČO 46604669, zaniknutý 2. 10. 2024 | Konateľ | 26. 8. 2019 až 1. 10. 2024 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| PB estate, s. r. o. IČO 46803246, zaniknutý 29. 1. 2025 | Konateľ | 2. 3. 2021 až 28. 1. 2025 | dodávateľ 287 € (1 zmluva) |
| T-shop 4, s. r. o. IČO 51696304, zaniknutý 17. 4. 2026 | Konateľ | 11. 9. 2019 až 16. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOMENTUM, s.r.o. IČO 51479672, zaniknutý 1. 11. 2019 | Konateľ | 29. 5. 2019 až 31. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Work&business s. r. o. IČO 51696118 | Konateľ | 13. 5. 2019 až 26. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Work&business s. r. o. IČO 51696118 | Konateľ | 13. 5. 2019 až 7. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T-shop 4, s. r. o. IČO 51696304, zaniknutý 17. 4. 2026 | Konateľ | 13. 5. 2019 až 4. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 13. 5. 2019 až 11. 9. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| J.L Inovation s.r.o. IČO 51803852 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 6. 2019 |
| Prime Work, s.r.o. IČO 47346027 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 5. 2021 |
| K.S.S advertising s.r.o. IČO 51177129 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 10. 2020 |
| M&M GROUP s.r.o. IČO 47049812 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 8. 2019 |
| PE TRADE SK s.r.o. IČO 50599747 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 11. 2019 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).