42 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ZETOR Vehicle, s. r. o. IČO 52767078 | Konateľ | 13. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VelDesign, s. r.o. IČO 50830341 | Konateľ | 12. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| abc factory s.r.o. IČO 46882936 | Konateľ | 23. 5. 2017 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 4,9 mil. € (12 zmlúv) |
| abc factory s.r.o. IČO 46882936 | Konateľ | 23. 5. 2017 až 21. 7. 2017 | dodávateľ 4,9 mil. € (12 zmlúv) |
| Sfera H s. r. o. IČO 56248067 | Konateľ | 1. 5. 2024 až 2. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sfera H s. r. o. IČO 56248067 | Konateľ | 1. 5. 2024 až 23. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXEN GROUP, s. r. o. IČO 55550959 | Konateľ | 15. 7. 2023 až 22. 7. 2024 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EXEN GROUP, s. r. o. IČO 55550959 | Konateľ | 15. 7. 2023 až 29. 7. 2024 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Trivalans Capital 1 s. r. o. v likvidácii IČO 55553028 | Konateľ | 20. 6. 2023 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trivalans Capital 1 s. r. o. v likvidácii IČO 55553028 | Konateľ | 20. 6. 2023 až 29. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPPB s. r. o. IČO 54302889 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 7. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPPB s. r. o. IČO 54302889 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEFASTAV s. r. o. IČO 54301211 | Konateľ | 13. 1. 2022 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEFASTAV s. r. o. IČO 54301211 | Konateľ | 13. 1. 2022 až 4. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Majunke, a. s. IČO 54067138 | Konateľ | 13. 10. 2021 až 25. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Majunke, a. s. IČO 54067138 | Konateľ | 13. 10. 2021 až 22. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KTS Bike s. r. o., v konkurze IČO 54063523 | Konateľ | 28. 9. 2021 až 9. 12. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| KTS Bike s. r. o., v konkurze IČO 54063523 | Konateľ | 28. 9. 2021 až 20. 12. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| RZD PODSKL s. r. o. IČO 53610776 | Konateľ | 17. 3. 2021 až 16. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RZD PODSKL s. r. o. IČO 53610776 | Konateľ | 17. 3. 2021 až 30. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB09, s. r. o. IČO 53610717 | Konateľ | 12. 3. 2021 až 22. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB09, s. r. o. IČO 53610717 | Konateľ | 12. 3. 2021 až 26. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB10, s. r. o. IČO 53610652 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 23. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB10, s. r. o. IČO 53610652 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 26. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X Transport s. r. o. IČO 53249577 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 3. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X Transport s. r. o. IČO 53249577 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 18. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPVD121, s. r. o. IČO 46817964, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 3. 8. 2020 až 7. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPVD121, s. r. o. IČO 46817964, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 3. 8. 2020 až 25. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| weekendo s. r. o. IČO 52766900 | Konateľ | 24. 12. 2019 až 1. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| weekendo s. r. o. IČO 52766900 | Konateľ | 24. 12. 2019 až 28. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB04, s. r. o. IČO 52437116 | Konateľ | 26. 6. 2019 až 28. 10. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SPB04, s. r. o. IČO 52437116 | Konateľ | 26. 6. 2019 až 17. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TN Holding, s. r. o. IČO 52437175 | Konateľ | 6. 6. 2019 až 24. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TN Holding, s. r. o. IČO 52437175 | Konateľ | 6. 6. 2019 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB01, s.r.o. IČO 52301435, zaniknutý 23. 9. 2020 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 23. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB01, s.r.o. IČO 52301435, zaniknutý 23. 9. 2020 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 12. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV110, s. r. o. "v likvidácií" IČO 46831142, zaniknutý 21. 10. 2020 | Konateľ | 24. 1. 2018 až 20. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV110, s. r. o. "v likvidácií" IČO 46831142, zaniknutý 21. 10. 2020 | Konateľ | 24. 1. 2018 až 7. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST 54 - INstoria TN BPO s. r. o. IČO 48300608 | Konateľ | 17. 10. 2015 až 28. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST 54 - INstoria TN BPO s. r. o. IČO 48300608 | Konateľ | 17. 10. 2015 až 31. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.J.M. BRATISLAVA a. s., v likvidácii IČO 35800283, zaniknutý 27. 10. 2016 | predseda predstavenstva | 25. 9. 2015 až 26. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.J.M. BRATISLAVA a. s., v likvidácii IČO 35800283, zaniknutý 27. 10. 2016 | Likvidátor | 23. 9. 2015 až 27. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BEDNÁR & Partners, s. r. o. IČO 46817701 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 3. 8. 2022 |
| VelDesign, s. r.o. IČO 50830341 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 74.