25 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Selfcare s. r. o. IČO 53078764 | Konateľ | 9. 6. 2020 až 26. 5. 2022 | objednávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| Selfcare s. r. o. IČO 53078764 | Konateľ | 9. 6. 2020 až 1. 7. 2022 | objednávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| SABAILAND SERVICES, s.r.o. IČO 51985411 | Konateľ | 6. 10. 2018 až 17. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SABAILAND SERVICES, s.r.o. IČO 51985411 | Konateľ | 6. 10. 2018 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAGROUPSLOVAKIA s.r.o. IČO 51966107 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 22. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAGROUPSLOVAKIA s.r.o. IČO 51966107 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mia Slovakia s.r.o. IČO 51933101 | Konateľ | 15. 9. 2018 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mia Slovakia s.r.o. IČO 51933101 | Konateľ | 15. 9. 2018 až 17. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| maX DIRT, s. r. o. v likvidácii IČO 51940710 | Konateľ | 15. 9. 2018 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| maX DIRT, s. r. o. v likvidácii IČO 51940710 | Konateľ | 15. 9. 2018 až 17. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kest s.r.o. IČO 51869446 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 4. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kest s.r.o. IČO 51869446 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 12. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amati s.r.o. IČO 51838567 | Konateľ | 26. 7. 2018 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Amati s.r.o. IČO 51838567 | Konateľ | 26. 7. 2018 až 20. 9. 2018 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| AutoMotoParts s.r.o. IČO 51829983 | Konateľ | 13. 7. 2018 až 13. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AutoMotoParts s.r.o. IČO 51829983 | Konateľ | 13. 7. 2018 až 19. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MELEN s.r.o. IČO 51822288 | Konateľ | 10. 7. 2018 až 16. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MELEN s.r.o. IČO 51822288 | Konateľ | 10. 7. 2018 až 26. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zupian s.r.o. IČO 51782812 | Konateľ | 19. 6. 2018 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zupian s.r.o. IČO 51782812 | Konateľ | 19. 6. 2018 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIDUM service, s.r.o. IČO 51340241 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 12. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIDUM service, s.r.o. IČO 51340241 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 22. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VV BAUINVEST s.r.o. IČO 51287633, zaniknutý 5. 4. 2023 | Konateľ | 25. 1. 2018 až 11. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VV BAUINVEST s.r.o. IČO 51287633, zaniknutý 5. 4. 2023 | Konateľ | 25. 1. 2018 až 24. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| shoozers EU s. r. o. v konkurze IČO 50469029, zaniknutý 10. 1. 2026 | Konateľ | 13. 8. 2016 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.