45 zápisov v štatutárnych orgánoch25 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bookkeeping & Services s.r.o. IČO 45358753 | Konateľ | 5. 11. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MUSELET s.r.o. IČO 47767995 | Konateľ | 7. 5. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VAN GROUP s. r. o. IČO 47865997 | Konateľ | 9. 8. 2014 až 3. 12. 2014 | dodávateľ 800 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 2 400 € (1 zmluva) |
| VAN GROUP s. r. o. IČO 47865997 | Konateľ | 9. 8. 2014 až 9. 12. 2014 | dodávateľ 800 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 2 400 € (1 zmluva) |
| SALUK s.r.o. IČO 48035009 | Konateľ | 7. 2. 2015 až 29. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALUK s.r.o. IČO 48035009 | Konateľ | 7. 2. 2015 až 26. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOGOS LTD s.r.o. IČO 48019704 | Konateľ | 24. 1. 2015 až 30. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DNfit s.r.o. IČO 47965673 | Konateľ | 19. 11. 2014 až 30. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARR & SK s. r. o. IČO 47957182 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 10. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARR & SK s. r. o. IČO 47957182 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 15. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mercury Consulting s.r.o. IČO 47965649 | Konateľ | 12. 11. 2014 až 9. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mercury Consulting s.r.o. IČO 47965649 | Konateľ | 12. 11. 2014 až 5. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mangata s. r. o. IČO 47942011 | Konateľ | 23. 10. 2014 až 24. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mangata s. r. o. IČO 47942011 | Konateľ | 23. 10. 2014 až 8. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ImpexInvest s.r.o. IČO 47927429 | Konateľ | 16. 10. 2014 až 14. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ImpexInvest s.r.o. IČO 47927429 | Konateľ | 16. 10. 2014 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ElFin SK s.r.o. IČO 47916923 | Konateľ | 2. 10. 2014 až 11. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ElFin SK s.r.o. IČO 47916923 | Konateľ | 2. 10. 2014 až 7. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TESL s. r. o. IČO 47912456 | Konateľ | 1. 10. 2014 až 30. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TESL s. r. o. IČO 47912456 | Konateľ | 1. 10. 2014 až 7. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALEXOIL s. r. o. IČO 47902001 | Konateľ | 13. 9. 2014 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALEXOIL s. r. o. IČO 47902001 | Konateľ | 13. 9. 2014 až 28. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Digital Synergy Group s.r.o. IČO 47840731 | Konateľ | 11. 7. 2014 až 21. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Digital Synergy Group s.r.o. IČO 47840731 | Konateľ | 11. 7. 2014 až 13. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Desing4arch s. r. o. IČO 47816112 | Konateľ | 25. 6. 2014 až 17. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bucamanga s. r. o. IČO 45720428, zaniknutý 26. 8. 2021 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 26. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bucamanga s. r. o. IČO 45720428, zaniknutý 26. 8. 2021 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 25. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDIGO INVEST s. r. o. IČO 46283404 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 20. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDIGO INVEST s. r. o. IČO 46283404 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 5. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDIGO INVEST s. r. o. IČO 46283404 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haagas s. r. o. IČO 47767090, zaniknutý 21. 9. 2018 | Konateľ | 1. 5. 2014 až 16. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haagas s. r. o. IČO 47767090, zaniknutý 21. 9. 2018 | Konateľ | 1. 5. 2014 až 18. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKUTIN s.r.o. IČO 46010149 | Konateľ | 18. 3. 2014 až 25. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKUTIN s.r.o. IČO 46010149 | Konateľ | 18. 3. 2014 až 22. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Control s.r.o. IČO 47620803 | Konateľ | 11. 1. 2014 až 6. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Control s.r.o. IČO 47620803 | Konateľ | 11. 1. 2014 až 8. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FAKEL LOGISTIKA s. r. o. IČO 47538988 | Konateľ | 23. 11. 2013 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FAKEL LOGISTIKA s. r. o. IČO 47538988 | Konateľ | 23. 11. 2013 až 27. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Harmonds Group s. r. o. IČO 47533994 | Konateľ | 16. 11. 2013 až 17. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Harmonds Group s. r. o. IČO 47533994 | Konateľ | 16. 11. 2013 až 24. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAXIMA - SLOVAKIA s. r. o. IČO 47189282 | Konateľ | 5. 6. 2013 až 9. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAXIMA - SLOVAKIA s. r. o. IČO 47189282 | Konateľ | 5. 6. 2013 až 3. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Garik Melikyan IČO 47033266, zaniknutý 26. 7. 2016 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 16. 4. 2013 až 31. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL INN, s. r. o. IČO 46372229 | Konateľ | 20. 3. 2013 až 29. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL INN, s. r. o. IČO 46372229 | Konateľ | 20. 3. 2013 až 5. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.