22 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SINTEX SK, s.r.o. IČO 52221741 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 2. 9. 2019 | dodávateľ 331 tis. € (3 zmluvy) |
| SINTEX SK, s.r.o. IČO 52221741 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 25. 6. 2019 | dodávateľ 331 tis. € (3 zmluvy) |
| HOKA Invest s.r.o. IČO 52666000 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 30. 3. 2023 | objednávateľ 35 tis. € (1 zmluva) |
| HOKA Invest s.r.o. IČO 52666000 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 8. 3. 2023 | objednávateľ 35 tis. € (1 zmluva) |
| Števovedym s. r. o. IČO 52222233 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 14. 8. 2019 | dodávateľ 19 tis. € (1 zmluva) |
| Števovedym s. r. o. IČO 52222233 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 6. 8. 2019 | dodávateľ 19 tis. € (1 zmluva) |
| J.K. s. r. o. IČO 52602664 | Konateľ | 18. 9. 2020 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.K. s. r. o. IČO 52602664 | Konateľ | 18. 9. 2020 až 22. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PP Dubnica s. r. o. IČO 52710289 | Konateľ | 9. 9. 2020 až 11. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PP Dubnica s. r. o. IČO 52710289 | Konateľ | 9. 9. 2020 až 1. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BoMi plan s. r. o. IČO 52599507 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 27. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BoMi plan s. r. o. IČO 52599507 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 13. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gomboze s. r. o. IČO 52614301 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 10. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gomboze s. r. o. IČO 52614301 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 26. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Exytel s. r. o. IČO 52673413 | Konateľ | 22. 6. 2020 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Exytel s. r. o. IČO 52673413 | Konateľ | 22. 6. 2020 až 27. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Okirom s. r. o. IČO 52773019 | Konateľ | 22. 6. 2020 až 27. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Okirom s. r. o. IČO 52773019 | Konateľ | 22. 6. 2020 až 2. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PICK SIX s.r.o. IČO 52666433 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 13. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PICK SIX s.r.o. IČO 52666433 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 5. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRAXIS Group s. r. o. IČO 52221776 | Konateľ | 22. 3. 2019 až 1. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRAXIS Group s. r. o. IČO 52221776 | Konateľ | 22. 3. 2019 až 17. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.