15 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KMOE-SK a.s. IČO 53663543 | Predseda predstavenstva | 19. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vzorová spoločnosť 11, s.r.o. IČO 52537013 | Konateľ | 6. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Advokátska kancelária MCL, s.r.o. IČO 50074369 | Konateľ | 23. 3. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Iurisvenia s.r.o. IČO 36868922 | Konateľ | 14. 7. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MCP Development, s.r.o. IČO 51821486 | Konateľ | 11. 7. 2018 až 3. 12. 2018 | dodávateľ 2,6 mil. € (3 zmluvy) |
| MCP Development, s.r.o. IČO 51821486 | Konateľ | 11. 7. 2018 až 7. 11. 2018 | dodávateľ 2,6 mil. € (3 zmluvy) |
| 3F Invest, s.r.o. IČO 52536921 | Konateľ | 13. 8. 2019 až 15. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3F Invest, s.r.o. IČO 52536921 | Konateľ | 13. 8. 2019 až 27. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nivy Development s. r. o. IČO 52297713 | Konateľ | 27. 4. 2019 až 11. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nivy Development s. r. o. IČO 52297713 | Konateľ | 27. 4. 2019 až 22. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MiddleCap Investments II, s.r.o. IČO 51821460, zaniknutý 10. 1. 2020 | Konateľ | 18. 7. 2018 až 18. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MiddleCap Investments II, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 18. 7. 2018 až 6. 6. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| AMBROVA s. r. o. IČO 50911198 | Konateľ | 18. 5. 2017 až 19. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMBROVA s. r. o. IČO 50911198 | Konateľ | 18. 5. 2017 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUDr. Matej Firický, advokát IČO 42202175, zaniknutý 13. 7. 2010 | Podnikateľ | 1. 7. 2010 až 13. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária MCL, s.r.o. IČO 50074369 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 2. 6. 2022 |
| Iurisvenia s.r.o. IČO 36868922 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 5. 2022 |
| Vzorová spoločnosť 11, s.r.o. IČO 52537013 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.