35 zápisov23 firiem
Zdroje:Register partnerov verejného sektora stav k 7. 11. 2026
| Firma | Meno v zápise | Zápis | Platnosť | Zmluvy firmy ako dodávateľa | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| DITEC, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 23. 7. 2019, platí | 178 · 306,9 mil. € | RPVS |
| D. Trust Certifikačná Autorita, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 3. 8. 2023, platí | 114 · 20,7 mil. € | RPVS |
| DANUBIASERVICE, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 28. 7. 2017, platí | 266 · 16,9 mil. € | RPVS |
| T.O.P. AUTO Bratislava, a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 5. 8. 2017, platí | 31 · 3,6 mil. € | RPVS |
| DITEC Commerce s.r.o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 30. 7. 2019, platí | 31 · 3,1 mil. € | RPVS |
| T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 4. 11. 2020, platí | 8 · 1,5 mil. € | RPVS |
| Trnavské Mýto, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 9. 11. 2025, platí | 17 · 1,1 mil. € | RPVS |
| Istropolis O1 s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 10. 11. 2025, platí | 2 · 1,1 mil. € | RPVS |
| Immocap, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 7. 11. 2017, platí | 10 · 987 tis. € | RPVS |
| BBC Residence, s.r.o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 25. 3. 2026, platí | 10 · 268 tis. € | RPVS |
| T.O.P. AUTO Slovakia, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 4. 4. 2020, platí | 8 · 50 tis. € | RPVS |
| ARTALE a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 24. 1. 2024, platí | žiadne v spracovanom období | RPVS |
| Gratex IQ, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 2. 8. 2023, platí | žiadne v spracovanom období | RPVS |
| Immocap Mill II s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 15. 8. 2026, platí | 5 · 0 € | RPVS |
| Immocap Podchod, s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 3. 1. 2019, platí | 1 · 0 € | RPVS |
| Immocap Záhradnícka s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 30. 9. 2025, platí | žiadne v spracovanom období | RPVS |
| DITEC, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 13. 6. 2017 do 22. 7. 2019 | 178 · 306,9 mil. € | RPVS |
| DITEC, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 12. 6. 2017 | 178 · 306,9 mil. € | RPVS |
| D. Trust Certifikačná Autorita, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 23. 7. 2019 do 2. 8. 2023 | 114 · 20,7 mil. € | RPVS |
| D. Trust Certifikačná Autorita, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 29. 6. 2017 do 22. 7. 2019 | 114 · 20,7 mil. € | RPVS |
| D. Trust Certifikačná Autorita, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 28. 6. 2017 | 114 · 20,7 mil. € | RPVS |
| LO2 s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 19. 8. 2022 do 2. 6. 2023 | 9 · 19,7 mil. € | RPVS |
| DANUBIASERVICE, a.s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 27. 7. 2017 | 266 · 16,9 mil. € | RPVS |
| e-Dome a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 28. 7. 2020 do 2. 3. 2021 | 15 · 6,2 mil. € | RPVS |
| e-Dome a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 7. 11. 2019 do 27. 7. 2020 | 15 · 6,2 mil. € | RPVS |
| e-Dome a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 10. 7. 2019 do 6. 11. 2019 | 15 · 6,2 mil. € | RPVS |
| e-Dome a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 28. 6. 2017 do 9. 7. 2019 | 15 · 6,2 mil. € | RPVS |
| e-Dome a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 27. 6. 2017 | 15 · 6,2 mil. € | RPVS |
| T.O.P. AUTO Bratislava, a. s. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 4. 8. 2017 | 31 · 3,6 mil. € | RPVS |
| DITEC Commerce s.r.o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 29. 3. 2018 do 29. 7. 2019 | 31 · 3,1 mil. € | RPVS |
| PYROKONTROL Slovakia, s.r.o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 1. 2. 2017 do 2. 8. 2017 | 19 · 1,2 mil. € | RPVS |
| Mill Investments s. r. o. | Ing. Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 15. 2. 2024 do 12. 6. 2026 | 10 · 206 tis. € | RPVS |
| MADICOR, s.r.o. | Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 19. 7. 2017 do 26. 1. 2022 | 14 · 0 € | RPVS |
| MELLIPHARM, s. r. o. | Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 22. 7. 2017 do 26. 1. 2022 | 10 · 0 € | RPVS |
| Zdravie pri práci s.r.o. | Peter Lukeš | konečný užívateľ výhod | od 7. 3. 2019 do 19. 1. 2022 | 19 · 0 € | RPVS |
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR). Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv za spracované obdobie a patrí firme, nie osobe.