Rozpočtová organizáciaIČO 00521663Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 1981Hviezdoslavova 6, Spišská Nová Ves
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Obdobie zoznamu: júl 2026, podľa dátumu zverejnenia v registri. Čísla v prehľade vyššie sú za rok 2026. Zobraziť celý rok 2026
Tomuto výberu nezodpovedá žiadny záznam.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 6 projektoch so zazmluvnenou sumou spolu 8,4 mil. € (5 z obdobia 2014–2020, 1 z obdobia 2021–2027).
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 2,6 mil. € (rok predtým 2,7 mil. €), z toho osobné náklady 1,9 mil. € a transfery iným subjektom 53 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 3,4 mil. €, z toho pozemky 128 tis. € a stavby 2,1 mil. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,6 mil. € | 2,6 mil. € | 25 tis. € | 3,4 mil. € | 128 tis. € | 2,1 mil. € | 2,0 mil. € |
| 2024 | 2,7 mil. € | 2,7 mil. € | -48 tis. € | 3,6 mil. € | 128 tis. € | 2,2 mil. € | 2,0 mil. € |
| 2023 | 2,4 mil. € | 2,4 mil. € | 158 € | 3,8 mil. € | 128 tis. € | 963 tis. € | 2,1 mil. € |
| 2022 | 2,1 mil. € | 2,1 mil. € | -7 508 € | 1,7 mil. € | 128 tis. € | 751 tis. € | 1,3 mil. € |
| 2021 | 1,9 mil. € | 1,9 mil. € | 2 977 € | 1,5 mil. € | 128 tis. € | 563 tis. € | 1,0 mil. € |
| 2020 | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | -1 137 € | 1,6 mil. € | 128 tis. € | 593 tis. € | 1,1 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2026. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2026 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2023, 2022, 2021, 2020, 2019.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 3,1 mil. €, z toho pozemky 128 tis. €, stavby 2,1 mil. €, nedokončené investície 290 tis. €. Záväzky spolu 2,0 mil. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 794 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,1 mil. € | 128 tis. € | 2,1 mil. € | 290 tis. € | – | 3,1 mil. € | 2,0 mil. € | – | súvaha |
| 2024 | 3,3 mil. € | 128 tis. € | 2,2 mil. € | 290 tis. € | – | 3,3 mil. € | 2,0 mil. € | – | súvaha |
| 2023 | 3,5 mil. € | 128 tis. € | 963 tis. € | 1,6 mil. € | – | 3,5 mil. € | 2,1 mil. € | – | súvaha |
| 2022 | 1,4 mil. € | 128 tis. € | 751 tis. € | 47 tis. € | – | 1,4 mil. € | 1,3 mil. € | – | súvaha |
| 2021 | 1,3 mil. € | 128 tis. € | 563 tis. € | 50 tis. € | – | 1,3 mil. € | 1,0 mil. € | – | súvaha |
| 2020 | 1,4 mil. € | 128 tis. € | 593 tis. € | 35 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| – |
| 1,4 mil. € |
| 1,1 mil. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 794 tis. € | 128 tis. € | 562 tis. € | – | – | 794 tis. € | 943 tis. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Košický samosprávny kraj IČO 35541016 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2002 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2026 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.