Akciová spoločnosťIČO 31340890
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026Majetkové účasti štátu (MF SR)Register partnerov verejného sektora
Platní spoločníci, zakladatelia alebo jediný akcionár podľa RPO a pod nimi ich vlastníci, rekurzívne cez právnické osoby so slovenským IČO (najviac 6 úrovní). Na konci reťazca: 2 úrady alebo štát.
Podiel štátu podľa prehľadu majetkových účastí MF SR k 31. 12. 2025: 0,03 %, spravuje Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.
Ako ho firma zapísala v registri partnerov verejného sektora, vedľa osôb z reťazca vlastníctva podľa RPO.
V reťazci vlastníctva podľa RPO nie je žiadna fyzická osoba, porovnanie mien preto neuvádzame.
Subjekty, v ktorých je táto firma zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár, a ďalej ich podiely (najviac 5 úrovní, pri každom subjekte najviac 60 najväčších podielov).
Zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, v ktorých je firma dodávateľom. Každé IČO počítame raz, úrady a fyzické osoby nie.
| Firma | V strome | Zmluvy ako dodávateľ | Suma zmlúv |
|---|---|---|---|
| 365.bank, a. s. IČO 31340890 | táto firma | 211 | 154,2 mil. € |
| Slovenská pošta, a.s. IČO 36631124 | vlastník, 1. úroveň nahor | 6 576 | 741,7 mil. € |
| INVEST 32 - EUROTERRACE Žilina s. r. o. IČO 52768988 | podiel, 2. úroveň nadol | 4 | 11,4 mil. € |
| Hotel Sliezsky dom, a.s. IČO 36676926 | podiel, 2. úroveň nadol | 13 | 5,3 mil. € |
| FORESPO REALITY 8 a.s. IČO 50028324 | podiel, 2. úroveň nadol | 2 | 775 tis. € |
| INVEST 21 – Westend Plazza a. s. IČO 47928905 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 145 tis. € |
| 365.nadácia IČO 42127912 | podiel, 1. úroveň nadol |
Funkcionári, ktorí firmu uvádzajú v oznámení o funkciách a majetku, alebo ktorých RPVS pri firme zapisuje ako verejného funkcionára.
| Funkcionár | Firma | Vzťah podľa zdroja |
|---|---|---|
| Robert Gálik | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 18. 10. 2018 |
| Robert Gálik | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 7. 12. 2018 |
| Robert Gálik | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 6. 8. 2018 |
| Robert Gálik | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 6. 8. 2018 |
| Robert Gálik | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 1. 10. 2018 |
| Robert Gálik | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 10. 2018 |
| Peter Helexa | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 5. 3. 2020 |
| Peter Helexa | VSV consulting, a. s. |
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
| 44 |
| 122 tis. € |
| INVEST 29 - Westend Square a. s. IČO 35769394 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 118 tis. € |
| INVEST 26 - Westend Court a.s. IČO 35836954 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 110 tis. € |
| INVEST 6 - Karloveská a. s. IČO 47235781 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 32 tis. € |
| INVEST 5 - Grand House a. s. IČO 47234407 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 30 tis. € |
| PB Servis, a. s. IČO 47234571 | podiel, 1. úroveň nadol | 7 | 19 tis. € |
| INVEST 65 - STORIA Chorvátsky Grob a. s. IČO 51154706 | podiel, 1. úroveň nadol | 4 | 19 tis. € |
| FORESPO REALITY 1 a.s. v likvidácii IČO 47254793 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 19 tis. € |
| INVEST 10 – River Park C a. s. IČO 35809973 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 16 tis. € |
| INVEST 70 - STORIA Šaľa a. s. IČO 51411407 | podiel, 1. úroveň nadol | 5 | 5 000 € |
| Pygmalios, s. r. o. IČO 48234702 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 7 | 3 594 € |
| INVEST 18 - STORIA Rovinka a. s. IČO 51631792 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 1 008 € |
| INVEST 25 - land DNV a. s. IČO 53570944 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 992 € |
| INVEST 15- EPERIA Prešov a. s. IČO 31716334 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 900 € |
| INVEST 16 - EUROVEA CITY East Tower a. s. IČO 50017594 | podiel, 2. úroveň nadol | 2 | 365 € |
| DanubePay, a. s. IČO 46775111 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 10 € |
| FORESPO TT a. s. IČO 36867811 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 10 € |
| INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. IČO 50148915 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 1 € |
| FORESPO DEVELOPMENT 4 a. s. IČO 47232561 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | – |
| INVEST 67 - STORIA Piešťany a. s. IČO 52069991 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | – |
| 365.invest, správ. spol., a. s. IČO 31621317 | podiel, 1. úroveň nadol | 2 | – |
| Ahoj, a.s. IČO 48113671 | podiel, 1. úroveň nadol | 2 | – |
| FORESPO REALITY 19 a. s. IČO 53568613 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | – |
| INVEST 1 - Látkovce a. s. v likvidácii IČO 45458073 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | – |
| INVEST 3 - Žofia Residence a.s. IČO 53920261 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | – |
| INVEST 49 a. s. IČO 54682711 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | – |
| PB Finančné služby, a. s. IČO 35817453 | podiel, 1. úroveň nadol | 1 | – |
| 365.fintech, a.s. IČO 51301547 | podiel, 1. úroveň nadol | – | – |
| Cards&Co, a. s. IČO 51960761 | podiel, 1. úroveň nadol | – | – |
| EpoPay, s.r.o. IČO 54522323 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| FORESPO ARCHÍV a. s. IČO 45712379 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| FORESPO BORD a. s. IČO 44512481 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| FORESPO BUDATÍNSKA a. s. IČO 36869627 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| FORESPO REALITY 14 a.s. IČO 52167038 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| FORESPO REALITY 22 a.s. IČO 54118140 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| Green Point Offices s.r.o. IČO 36756512 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. IČO 50017616 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 12 - STORIA Šamorín 1 a. s. IČO 47374195 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 14 - INstoria BB LOG a. s. IČO 47257237 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 17 - STORIA Šamorín 2 a. s. IČO 47232463 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 20 - STORIA Pezinok a.s. IČO 51317427 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 23 – Sandberg DNV a. s. IČO 54109795 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 24 - STORIA Myjava a.s. IČO 47200111 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 27 – River Park F a. s. IČO 47232684 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 28 - INstoria BA DNV a. s. IČO 47855266 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 31 - land Triblavina a. s. IČO 54105722 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 34 - Altum DNV a. s. IČO 53834739 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 37 - STORIA Nitra a. s. IČO 50092332 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 4 - STORIA Levice a. s. IČO 46006311 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 47 a. s. IČO 54693721 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 48 a. s. IČO 54678803 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 50 a. s. IČO 54692598 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 52 a. s. IČO 54697751 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 53 a. s. IČO 54809541 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 54 - INstoria TN BPO s. r. o. IČO 48300608 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 56 a.s. IČO 56078129 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 57 a.s. IČO 56081839 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 58 - INstoria TN ARCH a. s. IČO 47235071 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 59 - INstoria TN PRO a. s. IČO 44080743 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 61 - INstoria TT LOG a. s. IČO 53266552 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 62 a. s. IČO 56896018 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 63 a. s. IČO 56918801 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 65 a. s. IČO 57497401 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 66 - STORIA Banská Bystrica a. s. IČO 50570978 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 67 a. s. IČO 57527733 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 68 - STORIA Komárno I a. s. IČO 52014789 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| INVEST 69 - STORIA Komárno II s. r. o. IČO 53826272 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| Nesto E, s.r.o. IČO 53516940 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| SK5 Logimac s.r.o. IČO 54288410 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 12. 8. 2020 |
| Peter Helexa | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Peter Helexa | INVEST 26 - Westend Court a.s. IČO 35836954 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 26. 2. 2020 |
| Peter Helexa | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 29. 6. 2020 |
| Peter Helexa | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 29. 6. 2020 |
| Peter Helexa | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 4. 3. 2020 |
| Peter Helexa | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Peter Helexa | INVEST 21 - Westend Plazza a. s. IČO 47928905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 14. 8. 2020 |
| Jozef Kiss | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 4. 2019 |
| Jozef Kiss | VSV consulting, a. s. IČO 31716334 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 12. 8. 2020 |
| Jozef Kiss | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Jozef Kiss | INVEST 26 - Westend Court a.s. IČO 35836954 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 12. 8. 2020 |
| Jozef Kiss | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 29. 6. 2020 |
| Jozef Kiss | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 29. 6. 2020 |
| Jozef Kiss | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 4. 3. 2020 |
| Jozef Kiss | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Jozef Kiss | INVEST 21 - Westend Plazza a. s. IČO 47928905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 14. 8. 2020 |
| Milan Kračún | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 4. 2019 |
| Milan Kračún | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 7. 12. 2018 |
| Milan Kračún | INVEST 26 - Westend Court a.s. IČO 35836954 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 5. 4. 2019 |
| Milan Kračún | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 20. 11. 2018 |
| Milan Kračún | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 20. 11. 2018 |
| Milan Kračún | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 4. 2019 |
| Milan Kračún | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 8. 2019 |
| Ľubomír Mindek | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 12. 2023 |
| Ivana Piňosová | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 18. 10. 2018 |
| Ivana Piňosová | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 7. 12. 2018 |
| Ivana Piňosová | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 6. 8. 2018 |
| Ivana Piňosová | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 6. 8. 2018 |
| Ivana Piňosová | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 1. 10. 2018 |
| Ivana Piňosová | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 10. 2018 |
| Norbert Polievka | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 5. 3. 2020 |
| Norbert Polievka | VSV consulting, a. s. IČO 31716334 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 12. 8. 2020 |
| Norbert Polievka | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Norbert Polievka | INVEST 26 - Westend Court a.s. IČO 35836954 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 26. 2. 2020 |
| Norbert Polievka | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 8. 2. 2021 |
| Norbert Polievka | Slovenská pošta, a. s. IČO 36631124 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 12. 2023 |
| Norbert Polievka | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 14. 7. 2020 |
| Norbert Polievka | POBA Servis, a. s. IČO 47234571 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 3. 3. 2020 |
| Norbert Polievka | INVEST 21 - Westend Plazza a. s. IČO 47928905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 14. 8. 2020 |
| Martin Čatloš | Poštová banka, a.s. IČO 31340890 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 8. 2017 |
| Martin Čatloš | PB Finančné služby (do 6.11.2012 Auto Leas, a.s.) IČO 35817453 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 11. 8. 2017 |
| Martin Čatloš | 365.nadácia IČO 42127912 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 11. 8. 2017 |