Akciová spoločnosťIČO 47759097
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026Majetkové účasti štátu (MF SR)Register partnerov verejného sektora
Platní spoločníci, zakladatelia alebo jediný akcionár podľa RPO a pod nimi ich vlastníci, rekurzívne cez právnické osoby so slovenským IČO (najviac 6 úrovní). Na konci reťazca: 1 úrad alebo štát.
Ako ho firma zapísala v registri partnerov verejného sektora, vedľa osôb z reťazca vlastníctva podľa RPO.
Verejní funkcionári vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre podľa RPVS: Ing. Peter Fröhlich, Ing. Miloš Ješko, Ing. Peter Dittrich, PhD..
V reťazci vlastníctva podľa RPO nie je žiadna fyzická osoba, porovnanie mien preto neuvádzame.
Subjekty, v ktorých je táto firma zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár, a ďalej ich podiely (najviac 5 úrovní, pri každom subjekte najviac 60 najväčších podielov).
Zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, v ktorých je firma dodávateľom. Každé IČO počítame raz, úrady a fyzické osoby nie.
| Firma | V strome | Zmluvy ako dodávateľ | Suma zmlúv |
|---|---|---|---|
| Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | táto firma | 60 | 1,3 mld. € |
| National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | podiel, 1. úroveň nadol | 107 | 525,8 mil. € |
| National Development Fund III., s. r. o. IČO 55912281 | podiel, 1. úroveň nadol | 11 | 201,6 mil. € |
| Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s. IČO 00682420 | vlastník, 1. úroveň nahor | 574 | 185,1 mil. € |
| National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | podiel, 1. úroveň nadol | 9 | 80,0 mil. € |
| Glycanostics, s.r.o. IČO 51249651 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 14 | 7,5 mil. € |
| Seerlinq s.r.o. |
Funkcionári, ktorí firmu uvádzajú v oznámení o funkciách a majetku, alebo ktorých RPVS pri firme zapisuje ako verejného funkcionára.
| Funkcionár | Firma | Vzťah podľa zdroja |
|---|---|---|
| Veronika Cibulková | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Veronika Cibulková | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Veronika Cibulková | Deal machine s. r. o. |
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
| podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) |
| 6 |
| 5,3 mil. € |
| P e W a S s.r.o. IČO 31332013 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 23 | 4,4 mil. € |
| SK - TEX, spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 35726504 | podiel, 4. úroveň nadol | 11 | 4,1 mil. € |
| NEXINEO s.r.o. IČO 47020946 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 75 | 3,8 mil. € |
| JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o. v likvidácii IČO 47254734 | podiel, 2. úroveň nadol | 1 | 1,8 mil. € |
| EduCreo s. r. o. IČO 55824048 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | 1,3 mil. € |
| IO s. r. o. IČO 52230384 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 19 | 1,0 mil. € |
| METRA, s. r. o. IČO 46078258 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 6 | 1,0 mil. € |
| Silvers s. r. o. IČO 55216471 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 896 tis. € |
| MKK Grössling s. r. o IČO 54288801 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 15 | 352 tis. € |
| Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 300 tis. € |
| Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 7 | 262 tis. € |
| Envirotex, s. r. o. IČO 53456408 | podiel, 3. úroveň nadol | 1 | 236 tis. € |
| Qres Technologies s.r.o. IČO 47243112 | podiel, 2. úroveň nadol | 3 | 150 tis. € |
| Project M1 s. r. o. IČO 51411709 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 13 | 100 tis. € |
| KUBO MEDIA, s.r.o. IČO 52291898 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 138 | 70 tis. € |
| inspirago s. r. o. IČO 50415221 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 122 | 61 tis. € |
| Airvolute s.r.o. IČO 53229649 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 20 | 46 tis. € |
| SmartHead Co. s.r.o. IČO 50412345 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 7 | 44 tis. € |
| TapGest s. r. o. IČO 50641905 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | 19 tis. € |
| sEKO recyklačné centrum s.r.o. IČO 53613104 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 5 | 18 tis. € |
| Spinbotics s. r. o. IČO 53025580 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 15 tis. € |
| Small Business Innovations s. r. o. IČO 52881253 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 4 | 15 tis. € |
| Mobilyze s. r. o. IČO 52010988 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 3 | 15 tis. € |
| Small Business Community, s.r.o. IČO 55293069 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 15 tis. € |
| Next Retreat, s.r.o. IČO 52833437 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | 15 tis. € |
| Ineduco s. r. o. IČO 54724546 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 3 | 10 tis. € |
| Silke s. r. o. IČO 50195816 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 9 600 € |
| Kleingroup, s.r.o. IČO 53458702 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 3 | 7 249 € |
| resitech s. r. o. IČO 53220552 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 6 | 7 215 € |
| Slovak Capital Management, a. s. IČO 51865513 | podiel, 1. úroveň nadol | 4 | 5 039 € |
| Pygmalios, s. r. o. IČO 48234702 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 7 | 3 594 € |
| Cequence s. r. o. IČO 54854164 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 4 | 3 045 € |
| Sloneek Europe s.r.o. IČO 53319737 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 4 | 3 000 € |
| BinarBase s. r. o. IČO 54524997 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | 3 000 € |
| CVIKER s. r. o. IČO 51930358 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 5 | 2 000 € |
| Waste Park, s. r. o. IČO 54392543 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | 2 000 € |
| instyle.ai s. r. o. IČO 52559360 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 4 | 1 861 € |
| FoxoBoxo SK, s.r.o. IČO 47220139 | podiel, 5. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 8 | – |
| Eatster s.r.o. IČO 52011003 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 3 | – |
| Foods for future s. r. o. IČO 54863287 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | – |
| Proer, s.r.o. IČO 52687856 | podiel, 3. úroveň nadol | 2 | – |
| RENSO s. r. o., registrovaný sociálny podnik IČO 54734584 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 2 | – |
| BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | – |
| E.bot Technology s.r.o. IČO 52956741 | podiel, 3. úroveň nadol | 1 | – |
| Zooza s. r. o. IČO 55083218 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | 1 | – |
| Airvolute Int. s. r. o. IČO 56977891 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| artzenal, s. r. o. IČO 52801691 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Bistro Metropol, s. r. o. IČO 55965300 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| CB ESPRI Impact One s. r. o. IČO 54546702 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| CB Growth ONE s. r. o. IČO 52656136 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| CEMTOP Invest, s. r. o. IČO 53681380 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| Centrum Etického Financovania — CEFi s. r. o. IČO 54614741 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Eco Transport, s.r.o. IČO 53664841 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Eduance s. r. o. IČO 55882668 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Elysium Tech s.r.o. IČO 53030141 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Envirotrade, s.r.o. IČO 53846435 | podiel, 4. úroveň nadol | – | – |
| Fond WTEP, s. r. o. IČO 52196151 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| Green Recycle s.r.o. IČO 55955606 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Impact Ventures, s. r. o. IČO 55927033 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Institute of Language Technology and Education s. r. o. IČO 52849082 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| IPM Avanea Eco s.r.o. IČO 52261948 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| KOOR OZE, s.r.o. IČO 53180623 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| Kultúrna Infraštruktúra s.r.o. IČO 55485880 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| LC - Triblavina, s. r. o. IČO 52720713 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Media Platform, s.r.o. IČO 53093895 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| MediCloud s. r. o. IČO 55764878 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Mirri Investments s. r. o. IČO 57959544 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Mitan Estate s.r.o. IČO 55806490 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| MITAN INVEST, s. r. o. IČO 35837527 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Moneyhoon, s. r. o. IČO 54835348 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Nativero s. r. o. IČO 53270754 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| New Waste 1, s. r. o. IČO 55564127 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Nordics s. r. o. IČO 57474591 | podiel, 2. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| PM CEE Funds s. r. o. IČO 55949266 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| PropTech Group s. r. o. IČO 53974468 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Recable, s.r.o. IČO 53667131 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| Reco-plast, s.r.o. IČO 53024770 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| RENERGO s. r. o. IČO 55859372 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| ReTirezz, s.r.o. IČO 54143331 | podiel, 3. úroveň nadol | – | – |
| ROBO Fin Advisor, s. r. o. IČO 54527503 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Safestuffs group s.r.o. IČO 52654486 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| SciLabs s. r. o. IČO 55178146 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| SIIC Fund, s.r.o. IČO 54544378 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| Silvers services s. r. o. IČO 57027137 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Slovak Eco Treatment s.r.o. IČO 53389450 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Slovenská asociácia textilných výrobcov, distribútorov, spracovateľov a spolupracujúcich partnerov IČO 55729355 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Slovenský Energetický a Odpadový Fond s.r.o. (skrátený názov SEOF s.r.o.) IČO 52163920 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| SmartFish s. r. o. IČO 55376410 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| súdomie s. r. o. IČO 57079480 | podiel, 4. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| theshop s. r. o. IČO 53593979 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Triblavina Recyklačné Centrum s.r.o. (skrátený názov TRC s.r.o.) IČO 55667732 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| TRIBTEX, s.r.o. IČO 55486037 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Verdikto Group s. r. o. IČO 54625637 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| Wereldo SK, s.r.o. IČO 55759521 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| Wewell s.r.o. IČO 54448506 | podiel, 3. úroveň nadol (v reťazci podiel do 50 %) | – | – |
| ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | podiel, 2. úroveň nadol | – | – |
| verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Alexander Cirák | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Alexander Cirák | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Alexander Cirák | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Dittrich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Dittrich | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Dittrich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | ČLEN DOZORNEJ RADY oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Dittrich | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | MKK Grössling, s.r.o. IČO 54288801 | ČLEN DOZORNEJ RADY oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | MKK Grössling, s.r.o. IČO 54288801 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Dittrich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Dittrich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Dittrich | SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Fröhlich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Fröhlich | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Fröhlich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Fröhlich | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Fröhlich | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Peter Fröhlich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Peter Fröhlich | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Peter Fröhlich | SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | P e W a S s.r.o. IČO 31332013 | ČLEN DOZORNEJ RADY oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Miloš Ješko | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Qres Technologies s.r.o. IČO 47243112 | PREDSEDA DOZORNEJ RADY oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Miloš Ješko | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Miloš Ješko | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Miloš Ješko | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miloš Ješko | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Miloš Ješko | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Miloš Ješko | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Michal Kaliňák | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Michal Kaliňák | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Michal Kaliňák | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Michal Kaliňák | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Michal Kaliňák | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Michal Kaliňák | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Daniela Klučková | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Daniela Klučková | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Martina Kobilicová | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Maroš Kondrót | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Maroš Kondrót | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Maroš Kondrót | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Maroš Kondrót | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Maroš Kondrót | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Filip Kuffa | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Radko Kuruc | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Radko Kuruc | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Radko Kuruc | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Radko Kuruc | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Radko Kuruc | National Development Fund III., s.r.o. IČO 55912281 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Radko Kuruc | SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Matej Malaga | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Viliam Michalovič | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Viliam Michalovič | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Viliam Michalovič | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Pavel Mockovčiak | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Pavel Mockovčiak | SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Miroslav Paulen | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Miroslav Paulen | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Martin Peter | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Emil Pišta | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Emil Pišta | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS |
| Emil Pišta | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Emil Pišta | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Emil Pišta | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Emil Pišta | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | ScientiCore s. r. o. IČO 53495721 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Emil Pišta | SPzO, s. r. o. IČO 55993826 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Kamil Šaško | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Kamil Šaško | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Kamil Šaško | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Kamil Šaško | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Kamil Šaško | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Monika Škrabáková | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Monika Škrabáková | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Monika Škrabáková | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Monika Škrabáková | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Monika Škrabáková | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Stanislav Štít | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Stanislav Štít | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | člen kontrolného orgánu alebo dozorného orgánu právnickej osoby oznámenie funkcionára |
| Denisa Žiláková | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | Vision Ventures Growth I, s. r. o. IČO 52656438 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | resitech, s.r.o. IČO 53220552 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | Good Vibes Software s.r.o. IČO 54906466 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | Zooza s.r.o. IČO 55083218 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Denisa Žiláková | Deal machine s. r. o. IČO 55209971 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS |
| Igor Barát | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 11. 3. 2021 |
| Igor Barát | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. IČO 00682420 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 11. 3. 2021 |
| Igor Barát | JEREMIE Co-Investment Fund, s.r.o IČO 47254734 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 23. 2. 2022 |
| Igor Barát | ZGC Fund I., s.r.o. IČO 52768058 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 18. 2. 2022 |
| Veronika Cibulková | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Veronika Cibulková | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Alexander Cirák | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Alexander Cirák | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Peter Dittrich | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Peter Dittrich | Sloneek Europe s.r.o. IČO 53319737 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 2. 2024 |
| Peter Dittrich | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Peter Fröhlich | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Peter Fröhlich | Sloneek Europe s.r.o. IČO 53319737 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 2. 2024 |
| Peter Fröhlich | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Martin Holák | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Miloš Ješko | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Miloš Ješko | Sloneek Europe s.r.o. IČO 53319737 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 21. 2. 2024 |
| Miloš Ješko | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Michal Kaliňák | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 20. 2. 2026 |
| Michal Kaliňák | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Michal Kaliňák | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2026 |
| Michal Kaliňák | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Radko Kuruc | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Radko Kuruc | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Viliam Michalovič | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Viliam Michalovič | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Pavel Mockovčiak | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | National Development Fund I., s. r. o. IČO 44690487 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | Slovak Investment Holding, a. s. IČO 47759097 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | National Development Fund II., a.s. IČO 47759224 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 8. 6. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | konečný užívateľ výhod, register ho označuje ako verejného funkcionára RPVS, do 31. 8. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | Slovak Asset Management, správ. spol., a. s. IČO 51865513 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 31. 8. 2021 |
| Pavel Mockovčiak | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Pavel Mockovčiak | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Miroslav Paulen | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Miroslav Paulen | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Emil Pišta | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Emil Pišta | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Lucia Plaváková | MKK Grössling, s.r.o. IČO 54288801 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 22. 2. 2024 |
| Kamil Šaško | Tapgest, s.r.o. IČO 50641905 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 20. 2. 2026 |
| Kamil Šaško | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Kamil Šaško | TramaTM s. r. o. IČO 53407717 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2026 |
| Kamil Šaško | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |
| Stanislav Štít | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Denisa Žiláková | Eatster s. r. o. IČO 52011003 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 2. 7. 2025 |
| Denisa Žiláková | BiteBerry s. r. o. IČO 55353690 | verejný funkcionár vo vlastníckej alebo riadiacej štruktúre RPVS, do 24. 2. 2025 |