33 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MG 88 Holding s.r.o. IČO 44128801 | Konateľ | 10. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TFV, s. r. o. IČO 45687749 | Konateľ | 1. 9. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| INDEX SOLUTIONS, s. r. o. IČO 56926227 | Konateľ | 29. 4. 2025 až 31. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDEX SOLUTIONS, s. r. o. IČO 56926227 | Konateľ | 29. 4. 2025 až 3. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPERATIVE ADMISTRATION, s. r. o. IČO 56926138 | Konateľ | 16. 4. 2025 až 5. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPERATIVE ADMISTRATION, s. r. o. IČO 56926138 | Konateľ | 16. 4. 2025 až 31. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MP Facility Company, s.r.o. IČO 56712391 | Konateľ | 14. 1. 2025 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MP Facility Company, s.r.o. IČO 56712391 | Konateľ | 14. 1. 2025 až 30. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CB Facility Solutions, s.r.o. IČO 56641931 | Konateľ | 26. 11. 2024 až 17. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DG Smart Company, s.r.o. IČO 56516541 | Konateľ | 20. 9. 2024 až 12. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DG Smart Company, s.r.o. IČO 56516541 | Konateľ | 20. 9. 2024 až 15. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Market administration, s. r. o. IČO 55037771 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 21. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Market administration, s. r. o. IČO 55037771 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 10. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATERIAL SERVICE, s.r.o. v likvidácii IČO 52786188 | Konateľ | 7. 10. 2021 až 9. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATERIAL SERVICE, s.r.o. v likvidácii IČO 52786188 | Konateľ | 7. 10. 2021 až 28. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONVER2020, s.r.o. IČO 53552237 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 5. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONVER2020, s.r.o. IČO 53552237 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 20. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MegSem s. r. o. IČO 53120311, zaniknutý 28. 11. 2024 | Konateľ | 2. 12. 2020 až 6. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MegSem s. r. o. IČO 53120311, zaniknutý 28. 11. 2024 | Konateľ | 2. 12. 2020 až 10. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esse Services, s.r.o. IČO 53119720 | Konateľ | 24. 6. 2020 až 1. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esse Services, s.r.o. IČO 53119720 | Konateľ | 24. 6. 2020 až 25. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV MARKETING, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52887120 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 23. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV MARKETING, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52887120 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 13. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENJOYS GROUP, s.r.o. IČO 52498948 | Konateľ | 10. 7. 2019 až 23. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENJOYS GROUP, s.r.o. IČO 52498948 | Konateľ | 10. 7. 2019 až 26. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV FACILITY, s.r.o. IČO 52509150, zaniknutý 21. 10. 2025 | Konateľ | 5. 7. 2019 až 25. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV FACILITY, s.r.o. IČO 52509150, zaniknutý 21. 10. 2025 | Konateľ | 5. 7. 2019 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERA SERVICE, s.r.o. IČO 52414175 | Konateľ | 29. 5. 2019 až 26. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERA SERVICE, s.r.o. IČO 52414175 | Konateľ | 29. 5. 2019 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WR COMPANY, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52414051, zaniknutý 2. 12. 2021 | Konateľ | 23. 5. 2019 až 6. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WR COMPANY, s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52414051, zaniknutý 2. 12. 2021 | Konateľ | 23. 5. 2019 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GESS, s.r.o. IČO 46343792 | Konateľ | 23. 9. 2011 až 15. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GESS, s.r.o. IČO 46343792 | Konateľ | 23. 9. 2011 až 11. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MG 88 Holding s.r.o. IČO 44128801 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 17. 1. 2024 |
| TFV, s. r. o. IČO 45687749 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 29. 4. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.