17 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| REAL administration s. r. o. v likvidácii IČO 36664383 | Likvidátor | 28. 7. 2026 až dodnes | dodávateľ 1 898 € (1 zmluva) |
| Recycling company, s. r. o. IČO 57830908 | Konateľ | 22. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLOY TRADING & CONSULTING, s. r. o. IČO 57831408 | Konateľ | 4. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATERIAL SERVICE, s.r.o. v likvidácii IČO 52786188 | Likvidátor | 23. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RH TRADING SOLUTIONS, s.r.o. v likvidácii IČO 54148944 | Likvidátor | 28. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TRUST RESILIANCE s. r. o. IČO 57540438 | Konateľ | 26. 3. 2026 až 30. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRUST RESILIANCE s. r. o. IČO 57540438 | Konateľ | 26. 3. 2026 až 9. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Resilience solutions s. r. o. IČO 57260982 | Konateľ | 17. 10. 2025 až 31. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Resilience solutions s. r. o. IČO 57260982 | Konateľ | 17. 10. 2025 až 11. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRB Facility trust, s. r. o. IČO 57260966 | Konateľ | 16. 10. 2025 až 10. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRB Facility trust, s. r. o. IČO 57260966 | Konateľ | 16. 10. 2025 až 11. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trust administration, s. r. o. IČO 57261032 | Konateľ | 16. 10. 2025 až 13. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trust administration, s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 16. 10. 2025 až 10. 11. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| AS Operatvie solutionios, s. r. o. IČO 56980779 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 31. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AS Operatvie solutionios, s. r. o. IČO 56980779 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 10. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Delta 1 Invest, s. r. o. v likvidácii IČO 43808646, zaniknutý 21. 2. 2026 | Likvidátor | 6. 5. 2025 až 31. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Delta 1 Invest, s. r. o. v likvidácii IČO 43808646, zaniknutý 21. 2. 2026 | Likvidátor | 6. 5. 2025 až 20. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ALLOY TRADING & CONSULTING, s. r. o. IČO 57831408 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 9. 2026 |
| Recycling company, s. r. o. IČO 57830908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 9. 2026 |
| REAL administration s. r. o. v likvidácii IČO 36664383 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 394 € | 19,99 % | 29. 5. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.