64 zápisov v štatutárnych orgánoch33 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MSCB, s. r. o. IČO 51070391 | Konateľ | 25. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Demodex s. r. o. IČO 51068176 | Konateľ | 23. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Davies s. r. o. IČO 50855042 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 9. 6. 2017 | dodávateľ 709 tis. € (9 zmlúv) |
| Davies s. r. o. IČO 50855042 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 6. 6. 2017 | dodávateľ 709 tis. € (9 zmlúv) |
| ELIXIR ARM, s. r. o. IČO 54202841 | Konateľ | 25. 2. 2022 až 8. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELIXIR ARM, s. r. o. IČO 54202841 | Konateľ | 25. 2. 2022 až 7. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keitreina LG, s. r. o. IČO 54202477 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 30. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keitreina LG, s. r. o. IČO 54202477 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 29. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARM PERFECTA, s. r. o. IČO 54202175 | Konateľ | 12. 2. 2022 až 23. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARM PERFECTA, s. r. o. IČO 54202175 | Konateľ | 12. 2. 2022 až 22. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Universal Bud, s. r. o. IČO 54170362 | Konateľ | 27. 11. 2021 až 15. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Universal Bud, s. r. o. IČO 54170362 | Konateľ | 27. 11. 2021 až 14. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Via Tour, s. r. o. IČO 52752992 | Konateľ | 16. 7. 2021 až 4. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Via Tour, s. r. o. IČO 52752992 | Konateľ | 16. 7. 2021 až 5. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AECO, s. r. o. IČO 53769619 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AECO, s. r. o. IČO 53769619 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 18. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever Land SK, s. r. o. IČO 52752682 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 6. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever Land SK, s. r. o. IČO 52752682 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 5. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| istudes s. r. o. IČO 50613669, zaniknutý 18. 2. 2025 | Konateľ | 23. 3. 2021 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| istudes s. r. o. IČO 50613669, zaniknutý 18. 2. 2025 | Konateľ | 23. 3. 2021 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARDINER, s. r. o. IČO 52753107 | Konateľ | 2. 3. 2021 až 11. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARDINER, s. r. o. IČO 52753107 | Konateľ | 2. 3. 2021 až 12. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARMDVGROUP, s. r. o. IČO 53410734 | Konateľ | 10. 12. 2020 až 29. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARMDVGROUP, s. r. o. IČO 53410734 | Konateľ | 10. 12. 2020 až 28. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| exmax, s. r. o. IČO 53450094 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 11. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| exmax, s. r. o. IČO 53450094 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gebbis s. r. o. IČO 52250792, zaniknutý 7. 8. 2024 | Konateľ | 15. 5. 2019 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gebbis s. r. o. IČO 52250792, zaniknutý 7. 8. 2024 | Konateľ | 15. 5. 2019 až 15. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nicoleta s. r. o. IČO 52251055 | Konateľ | 3. 5. 2019 až 13. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nicoleta s. r. o. IČO 52251055 | Konateľ | 3. 5. 2019 až 14. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Anegam s. r. o. IČO 51803313 | Konateľ | 1. 3. 2019 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Anegam s. r. o. IČO 51803313 | Konateľ | 1. 3. 2019 až 12. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GO Cars company, s.r.o. IČO 51803399 | Konateľ | 20. 10. 2018 až 15. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GO Cars company, s.r.o. IČO 51803399 | Konateľ | 20. 10. 2018 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business Consulting D. I., s. r. o. IČO 51803275 | Konateľ | 18. 10. 2018 až 27. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business Consulting D. I., s. r. o. IČO 51803275 | Konateľ | 18. 10. 2018 až 5. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NADIM s. r. o. IČO 51401622 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 15. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NADIM s. r. o. IČO 51401622 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 4. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benalium s. r. o. IČO 51400341 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 8. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benalium s. r. o. IČO 51400341 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 9. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TL&TT.EU, s.r.o. IČO 51072629 | Konateľ | 5. 9. 2017 až 31. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TL&TT.EU, s.r.o. IČO 51072629 | Konateľ | 5. 9. 2017 až 25. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LZ consulting s. r. o. IČO 51070367 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 7. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LZ consulting s. r. o. IČO 51070367 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 7. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAVKA s. r. o. IČO 51070031 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 20. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAVKA s. r. o. IČO 51070031 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 15. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIKEBOOKS.EU s. r. o. IČO 51067145 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 21. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIKEBOOKS.EU s. r. o. IČO 51067145 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 22. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pellaro s. r. o. IČO 50855077, zaniknutý 3. 7. 2025 | Konateľ | 1. 7. 2017 až 30. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pellaro s. r. o. IČO 50855077, zaniknutý 3. 7. 2025 | Konateľ | 1. 7. 2017 až 9. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaganti s. r. o. IČO 50854941 | Konateľ | 29. 6. 2017 až 31. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaganti s. r. o. IČO 50854941 | Konateľ | 29. 6. 2017 až 1. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novaro s. r. o. IČO 50857002 | Konateľ | 28. 6. 2017 až 31. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novaro s. r. o. IČO 50857002 | Konateľ | 28. 6. 2017 až 24. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Osteria s. r. o. IČO 50854623 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 13. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Osteria s. r. o. IČO 50854623 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 24. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gratarolla s. r. o. IČO 50825003 | Konateľ | 6. 4. 2017 až 18. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gratarolla s. r. o. IČO 50825003 | Konateľ | 6. 4. 2017 až 25. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMMIGRATION CONSULTING SERVICES s. r. o. IČO 50687611 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 25. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMMIGRATION CONSULTING SERVICES s. r. o. IČO 50687611 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 26. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOIP s. r. o. IČO 50082451 | Konateľ | 24. 2. 2016 až 5. 12. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VOIP s. r. o. IČO 50082451 | Konateľ | 24. 2. 2016 až 18. 12. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ADVKBA1 s. r. o. IČO 48210226 | Konateľ | 22. 7. 2015 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADVKBA1 s. r. o. IČO 48210226 | Konateľ | 22. 7. 2015 až 2. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MSCB, s. r. o. IČO 51070391 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.