54 zápisov v štatutárnych orgánoch31 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Ramat Yishai, s. r. o. IČO 57051852 | Konateľ | 12. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARLIGHT TRANSPORT s. r. o. IČO 57466033 | Konateľ | 17. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Escalante, s. r. o. IČO 56386826 | Konateľ | 30. 7. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMMIGRATION CONSULTING SK, s. r. o. IČO 55477119 | Konateľ | 21. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADVKBA.SK, s. r. o. IČO 55476121 | Konateľ | 20. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARDINER, s. r. o. IČO 52753107 | Konateľ | 25. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EREA SK, s.r.o. IČO 53946740 | Konateľ | 30. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Autvin, s. r. o. IČO 57171505 | Konateľ | 3. 9. 2025 až 30. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Autvin, s. r. o. IČO 57171505 | Konateľ | 3. 9. 2025 až 29. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Costanera, s. r. o. IČO 56382898 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 14. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Costanera, s. r. o. IČO 56382898 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 15. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR Oleg Cherevatyy, s. r. o. IČO 56387067 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 27. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR Oleg Cherevatyy, s. r. o. IČO 56387067 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 21. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Allison, s. r. o. IČO 56125518 | Konateľ | 12. 3. 2024 až 11. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Allison, s. r. o. IČO 56125518 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 12. 3. 2024 až 6. 9. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Global trading and services company, s. r. o. IČO 56126794 | Konateľ | 12. 3. 2024 až 16. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global trading and services company, s. r. o. IČO 56126794 | Konateľ | 12. 3. 2024 až 17. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM STONES GROUP, s. r. o. IČO 56124520 | Konateľ | 9. 3. 2024 až 21. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM STONES GROUP, s. r. o. IČO 56124520 | Konateľ | 9. 3. 2024 až 22. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nuwara Eliya, s. r. o. IČO 56115555 | Konateľ | 6. 3. 2024 až 18. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nuwara Eliya, s. r. o. IČO 56115555 | Konateľ | 6. 3. 2024 až 19. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KINGSTONE SK, s. r. o. IČO 56091265 | Konateľ | 27. 2. 2024 až 7. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KINGSTONE SK, s. r. o. IČO 56091265 | Konateľ | 27. 2. 2024 až 8. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energiecheck 24, s. r. o. IČO 56090579 | Konateľ | 24. 2. 2024 až 7. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energiecheck 24, s. r. o. IČO 56090579 | Konateľ | 24. 2. 2024 až 6. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Helyos, s. r. o. IČO 55457266 | Konateľ | 11. 5. 2023 až 5. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Helyos, s. r. o. IČO 55457266 | Konateľ | 11. 5. 2023 až 14. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soluxe Energie, s. r. o. IČO 55191991 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 16. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soluxe Energie, s. r. o. IČO 55191991 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 15. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KSO Global Slovakia, s. r. o. IČO 55195962 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 8. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KSO Global Slovakia, s. r. o. IČO 55195962 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 7. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonadeo, s. r. o. IČO 55191959 | Konateľ | 16. 2. 2023 až 8. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonadeo, s. r. o. IČO 55191959 | Konateľ | 16. 2. 2023 až 9. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart ace logistics, s. r. o. IČO 54776414 | Konateľ | 16. 12. 2022 až 18. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart ace logistics, s. r. o. IČO 54776414 | Konateľ | 16. 12. 2022 až 17. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vesina, s. r. o. IČO 54776350 | Konateľ | 14. 12. 2022 až 24. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SASTorg, s. r. o. IČO 54784069 | Konateľ | 5. 8. 2022 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SASTorg, s. r. o. IČO 54784069 | Konateľ | 5. 8. 2022 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Devialet, s. r. o. IČO 54750903 | Konateľ | 20. 7. 2022 až 16. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Devialet, s. r. o. IČO 54750903 | Konateľ | 20. 7. 2022 až 22. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ernigroup, s. r. o. IČO 54751543 | Konateľ | 19. 7. 2022 až 17. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ernigroup, s. r. o. IČO 54751543 | Konateľ | 19. 7. 2022 až 18. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bungrap express, s. r. o. IČO 54376661 | Konateľ | 12. 3. 2022 až 12. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bungrap express, s. r. o. IČO 54376661 | Konateľ | 12. 3. 2022 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STUDIO CONSTRUCTION, s. r. o. IČO 54375436 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 22. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STUDIO CONSTRUCTION, s. r. o. IČO 54375436 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 23. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EndoAccess Solution, s. r. o. IČO 54375479 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 12. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EndoAccess Solution, s. r. o. IČO 54375479 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 18. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T&A BAU, s. r. o. IČO 54375231 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 22. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T&A BAU, s. r. o. IČO 54375231 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 21. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOTAY, s. r. o. IČO 54377846 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 18. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOTAY, s. r. o. IČO 54377846 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 17. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Silver Breeze, s. r. o. IČO 54376149 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 26. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Silver Breeze, s. r. o. IČO 54376149 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 28. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| STARLIGHT TRANSPORT s. r. o. IČO 57466033 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 17. 2. 2026 |
| RAI AGENCY, s.r.o. IČO 36743666 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 3. 3. 2023 |
| EREA SK, s.r.o. IČO 53946740 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 30. 9. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.