16 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Kravion s. r. o. IČO 57533181 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zenviro s. r. o. IČO 57533334 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Noxera s. r. o. IČO 57533377 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trivora s. r. o. IČO 57533440 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arvion Group s. r. o. IČO 57533628 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nexvero s. r. o. IČO 57533636 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Orvanta s. r. o. IČO 57533687 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bravion Trade s. r. o. IČO 57534454 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velaro Group s. r. o. IČO 57534781 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Valtrix s. r. o. IČO 57535108 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GOPPION s.r.o. IČO 50814982 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 10. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOPPION s.r.o. IČO 50814982 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ubertas s. r. o. IČO 54496179 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 10. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ubertas s. r. o. IČO 54496179 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vacatio s. r. o. IČO 54498261 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 10. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vacatio s. r. o. IČO 54498261 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 25. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (10).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Arvion Group s. r. o. IČO 57533628 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Bravion Trade s. r. o. IČO 57534454 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Kravion s. r. o. IČO 57533181 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Nexvero s. r. o. IČO 57533636 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Noxera s. r. o. IČO 57533377 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Orvanta s. r. o. IČO 57533687 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Trivora s. r. o. IČO 57533440 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Valtrix s. r. o. IČO 57535108 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Velaro Group s. r. o. IČO 57534781 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
| Zenviro s. r. o. IČO 57533334 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.