10 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Virexo s. r. o. IČO 57544743 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arvato s. r. o. IČO 57544905 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solviro s. r. o. IČO 57544972 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arvexo s. r. o. IČO 57545014 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novarex s. r. o. IČO 57545367 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Calviro s. r. o. IČO 57546860 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arvexo Group s. r. o. IČO 57547777 | Konateľ | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Torvex s. r. o. IČO 57544255 | Konateľ | 31. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Meraxo s. r. o. IČO 57544786 | Konateľ | 31. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lumaro s. r. o. IČO 57544590 | Konateľ | 28. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (10).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Arvato s. r. o. IČO 57544905 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Arvexo Group s. r. o. IČO 57547777 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Arvexo s. r. o. IČO 57545014 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Calviro s. r. o. IČO 57546860 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Lumaro s. r. o. IČO 57544590 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 3. 2026 |
| Meraxo s. r. o. IČO 57544786 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 3. 2026 |
| Novarex s. r. o. IČO 57545367 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Solviro s. r. o. IČO 57544972 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Torvex s. r. o. IČO 57544255 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 3. 2026 |
| Virexo s. r. o. IČO 57544743 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.