25 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 1. 6. 2016 až dodnes | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 29. 7. 2025 až dodnes | dodávateľ 50 tis. € (7 zmlúv) |
| MS Finance5, s. r. o. IČO 46903569 | Konateľ | 31. 1. 2013 až dodnes | dodávateľ 11 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 8 410 € (1 zmluva) |
| MS Finance3, s.r.o. IČO 45548803 | Konateľ | 27. 5. 2011 až dodnes | dodávateľ 3 748 € (2 zmluvy) |
| HOME 4.0 s. r. o. IČO 55765823 | Konateľ | 29. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETEM s. r. o. IČO 55503519 | Konateľ | 7. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAOBAB Invest, s. r. o. IČO 55086730 | Konateľ | 13. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLA Slovakia RE s.r.o. IČO 50030191 | Konateľ | 15. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| V52 s.r.o. IČO 51268400 | Konateľ | 28. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance2, s.r.o. IČO 45292256 | Konateľ | 24. 10. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia Payroll s. r. o. IČO 46147683 | Konateľ | 20. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HENDI CENTRUM s. r. o. IČO 17337593, zaniknutý 1. 1. 2026 | Konateľ | 27. 5. 2011 až 31. 12. 2025 | dodávateľ 26 tis. € (11 zmlúv) |
| DOS Piešťany s. r. o. IČO 57385122 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 23. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOS Piešťany s. r. o. IČO 57385122 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 8. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | Likvidátor | 21. 6. 2023 až 13. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | Likvidátor | 21. 6. 2023 až 31. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | Člen predstavenstva | 17. 5. 2023 až 13. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROJEKT.MU k.s. IČO 54054974 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 10. 9. 2021 až 31. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| CLA Slovakia Recovery k.s. IČO 53353943 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 16. 10. 2020 až 19. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PUNK Ventures a.s., v likvidácii IČO 51161745, zaniknutý 16. 4. 2021 | člen predstavenstva | 19. 10. 2017 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PUNK Ventures a.s., v likvidácii IČO 51161745, zaniknutý 16. 4. 2021 | člen predstavenstva | 19. 10. 2017 až 16. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance9 s.r.o. IČO 50652419 | Konateľ | 4. 1. 2017 až 7. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance9 s.r.o. IČO 50652419 | Konateľ | 4. 1. 2017 až 31. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | člen predstavenstva | 14. 10. 2014 až 17. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | člen predstavenstva | 14. 10. 2014 až 20. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ETEM s. r. o. IČO 55503519 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 7. 6. 2023 |
| MS Finance3, s.r.o. IČO 45548803 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 1. 2023 |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 · Komanditná spoločnosť · Komanditista | 3 652 € | 46,31 % | 3. 1. 2023 |
| MS Finance5, s. r. o. IČO 46903569 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 40 % | 24. 1. 2023 |
| BAOBAB Invest, s. r. o. IČO 55086730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 666 € | 33,32 % | 13. 12. 2022 |
| CLA Slovakia Payroll s. r. o. IČO 46147683 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2022 |
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 23,66 % | 29. 1. 2023 |
| CLA Slovakia Manager s. r. o. IČO 55060901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 20,36 % | 13. 12. 2022 |
| V52 s.r.o. IČO 51268400 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 12,5 % | 6. 6. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.