40 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TOP AUDIT Consulting, k.s. IČO 35741759, zaniknutý 2. 7. 2013 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 19. 9. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 1. 6. 2016 až 16. 12. 2019 | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 28. 10. 2014 až 31. 5. 2016 | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 28. 10. 2014 až 3. 6. 2016 | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 30. 4. 2003 až 28. 10. 2014 | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia s.r.o. IČO 36254339 | Konateľ | 30. 4. 2003 až 14. 11. 2014 | dodávateľ 880 tis. € (63 zmlúv) objednávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 29. 7. 2025 až 28. 7. 2025 | dodávateľ 50 tis. € (7 zmlúv) |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 11. 2016 až 28. 7. 2025 | dodávateľ 50 tis. € (7 zmlúv) |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 15. 6. 2011 až 31. 10. 2016 | dodávateľ 50 tis. € (7 zmlúv) |
| CLA Slovakia Tax k.s. IČO 35903929 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 14. 5. 2011 až 14. 6. 2011 | dodávateľ 50 tis. € (7 zmlúv) |
| HENDI CENTRUM s. r. o. IČO 17337593, zaniknutý 1. 1. 2026 | Konateľ | 27. 5. 2011 až 8. 10. 2019 | dodávateľ 26 tis. € (11 zmlúv) |
| MS Finance5, s. r. o. IČO 46903569 | Konateľ | 31. 1. 2013 až 15. 10. 2019 | dodávateľ 11 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 8 410 € (1 zmluva) |
| MS Finance3, s.r.o. IČO 45548803 | Konateľ | 27. 5. 2011 až 9. 10. 2019 | dodávateľ 3 748 € (2 zmluvy) |
| supportyourbody k.s. v likvidácii IČO 35681705, zaniknutý 16. 11. 2023 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 11. 11. 2020 až 10. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| supportyourbody k.s. v likvidácii IČO 35681705, zaniknutý 16. 11. 2023 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 4. 5. 2018 až 10. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V52 s.r.o. IČO 51268400 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 17. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V51 s.r.o. IČO 51273128, zaniknutý 9. 11. 2018 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 7. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V51 s.r.o. IČO 51273128, zaniknutý 9. 11. 2018 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 14. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance2, s.r.o. IČO 45292256 | Konateľ | 24. 10. 2017 až 9. 10. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| PUNK Ventures a.s., v likvidácii IČO 51161745, zaniknutý 16. 4. 2021 | člen predstavenstva | 19. 10. 2017 až 25. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance9 s.r.o. IČO 50652419 | Konateľ | 4. 1. 2017 až 15. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | člen predstavenstva | 14. 10. 2014 až 15. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RECTE AUDÍT s.r.o. IČO 31391249, zaniknutý 1. 1. 2016 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 1. 12. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RECTE AUDÍT s.r.o. IČO 31391249, zaniknutý 1. 1. 2016 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 24. 10. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| supportyourbody k.s. v likvidácii IČO 35681705, zaniknutý 16. 11. 2023 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 1. 2014 až 15. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VTD MEDIA s. r. o. v likvidácii IČO 47578581, zaniknutý 24. 4. 2021 | Konateľ | 24. 12. 2013 až 11. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VTD MEDIA s. r. o. v likvidácii IČO 47578581, zaniknutý 24. 4. 2021 | Konateľ | 24. 12. 2013 až 30. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CERED s. r. o. v likvidácii IČO 47578637, zaniknutý 10. 10. 2024 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 11. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CERED s. r. o. v likvidácii IČO 47578637, zaniknutý 10. 10. 2024 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 25. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Finance7 s.r.o. IČO 47547049 | Konateľ | 19. 12. 2013 až 10. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| MS Finance8 a.s. v likvidácii IČO 47535334, zaniknutý 14. 8. 2024 | Konateľ | 20. 11. 2013 až 13. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YUSHI, s.r.o. IČO 46468714 | Konateľ | 24. 12. 2011 až 29. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YUSHI, s.r.o. IČO 46468714 | Konateľ | 24. 12. 2011 až 15. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP AUDIT, spol.s.r.o. IČO 17308071, zaniknutý 1. 1. 2014 | Konateľ | 22. 6. 2011 až 31. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLA Slovakia Payroll s. r. o. IČO 46147683 | Konateľ | 20. 4. 2011 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TMB III. s. r. o. v likvidácii IČO 36858056, zaniknutý 24. 4. 2009 | Likvidátor | 29. 8. 2008 až 24. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V5, s.r.o. IČO 44171455, zaniknutý 28. 12. 2017 | Konateľ | 22. 5. 2008 až 27. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Družstvo rozvoja, družstvo IČO 44067569, zaniknutý 17. 7. 2008 | Predstaventvo | 1. 4. 2008 až 16. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.E.Elektronik s.r.o. IČO 36258466, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 17. 2. 2004 až 31. 3. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.E.Elektronik s.r.o. IČO 36258466, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 17. 2. 2004 až 11. 5. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.