57 zápisov v štatutárnych orgánoch32 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JG trans & šped., s.r.o. "v likvidácii" IČO 46764691 | Likvidátor | 1. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DanyD, s. r. o. IČO 52427331 | Konateľ | 24. 5. 2019 až 16. 10. 2019 | dodávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| DanyD, s. r. o. IČO 52427331 | Konateľ | 24. 5. 2019 až 1. 10. 2019 | dodávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| NATURE, a. s. IČO 48142158 | predseda predstavenstva | 6. 12. 2018 až 25. 4. 2019 | dodávateľ 2 700 € (1 zmluva) |
| NATURE, a. s. IČO 48142158 | predseda predstavenstva | 6. 12. 2018 až 16. 7. 2019 | dodávateľ 2 700 € (1 zmluva) |
| NARIVERA s. r. o. IČO 51997347 | Konateľ | 15. 5. 2021 až 23. 6. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| NARIVERA s. r. o. IČO 51997347 | Konateľ | 15. 5. 2021 až 1. 7. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Perako SK, s. r. o. IČO 44068263 | Konateľ | 30. 4. 2021 až 10. 3. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MayBrook, s. r. o. IČO 53088832 | Konateľ | 30. 5. 2020 až 23. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MayBrook, s. r. o. IČO 53088832 | Konateľ | 30. 5. 2020 až 6. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REMTO, s. r. o. IČO 53089693 | Konateľ | 30. 5. 2020 až 6. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOVSERVIS, s. r. o. IČO 53089286 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 9. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-S STAV, s. r. o. IČO 53089618 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 26. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-S STAV, s. r. o. IČO 53089618 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 15. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARTAS SK, s. r. o. IČO 53088999, zaniknutý 3. 9. 2025 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 2. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARTAS SK, s. r. o. IČO 53088999, zaniknutý 3. 9. 2025 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 25. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANAT, s. r. o. IČO 53089103, zaniknutý 25. 6. 2025 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 19. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANAT, s. r. o. IČO 53089103, zaniknutý 25. 6. 2025 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 15. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIFIA, s. r. o. IČO 53089839 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 27. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIFIA, s. r. o. IČO 53089839 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARTAS, s. r. o. IČO 53052021 | Konateľ | 30. 4. 2020 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARTAS, s. r. o. IČO 53052021 | Konateľ | 30. 4. 2020 až 7. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omega Systems, s. r. o. IČO 53052285 | Konateľ | 30. 4. 2020 až 5. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omega Systems, s. r. o. IČO 53052285 | Konateľ | 30. 4. 2020 až 26. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cambrian, s. r. o. IČO 53047923 | Konateľ | 22. 4. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carat, s. r. o. IČO 53048431 | Konateľ | 21. 4. 2020 až 8. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carat, s. r. o. IČO 53048431 | Konateľ | 21. 4. 2020 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Turnbull, s. r. o. IČO 52989437 | Konateľ | 17. 3. 2020 až 9. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Turnbull, s. r. o. IČO 52989437 | Konateľ | 17. 3. 2020 až 13. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Electric Systems, s. r. o IČO 47973994 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 24. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Electric Systems, s. r. o IČO 47973994 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 10. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alston, s. r. o. IČO 52742598 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 30. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alston, s. r. o. IČO 52742598 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alston SK, s. r. o. IČO 52742865 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 25. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alston SK, s. r. o. IČO 52742865 | Konateľ | 5. 11. 2019 až 15. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STJF, s.r.o. IČO 52427463, zaniknutý 18. 9. 2024 | Konateľ | 25. 5. 2019 až 25. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STJF, s.r.o. IČO 52427463, zaniknutý 18. 9. 2024 | Konateľ | 25. 5. 2019 až 18. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Evergreen Corporate Services, s. r. o. IČO 50879731 | Konateľ | 4. 3. 2019 až 28. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perako s.r.o. IČO 51888084 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 31. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perako s.r.o. IČO 51888084 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 3. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| arQWcAcp, s. r. o. IČO 44511469, zaniknutý 30. 10. 2025 | Konateľ | 15. 8. 2018 až 2. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELLY.F s.r.o. IČO 51887967 | Konateľ | 15. 8. 2018 až 7. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELLY.F s.r.o. IČO 51887967 | Konateľ | 15. 8. 2018 až 4. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Faciess, s. r. o. IČO 51475189 | Konateľ | 9. 8. 2018 až 10. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Faciess, s. r. o. IČO 51475189 | Konateľ | 9. 8. 2018 až 15. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Timring s.r.o. IČO 51692830 | Konateľ | 7. 8. 2018 až 1. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Timring s.r.o. IČO 51692830 | Konateľ | 7. 8. 2018 až 27. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Faciess, s. r. o. IČO 51475189 | Konateľ | 29. 3. 2018 až 23. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Faciess, s. r. o. IČO 51475189 | Konateľ | 29. 3. 2018 až 13. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HarmonyLL s.r.o. " v likvidácii " IČO 47509619, zaniknutý 8. 4. 2022 | Likvidátor | 16. 3. 2018 až 8. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUS - ART, s.r.o. "v likvidácii" IČO 31574092, zaniknutý 8. 4. 2022 | Likvidátor | 4. 12. 2017 až 8. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAKEN s.r.o. IČO 51065207, zaniknutý 1. 3. 2024 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 22. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAKEN s.r.o. IČO 51065207, zaniknutý 1. 3. 2024 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 6. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mil House s.r.o. IČO 50817353 | Konateľ | 5. 4. 2017 až 3. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mil House s.r.o. IČO 50817353 | Konateľ | 5. 4. 2017 až 30. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&E Trading & Transport, s. r. o. IČO 36396061 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 25. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&E Trading & Transport, s. r. o. IČO 36396061 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 21. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.