22 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Render Frame s.r.o. IČO 48112763 | Konateľ | 20. 4. 2015 až 10. 7. 2017 | dodávateľ 416 tis. € (3 zmluvy) |
| Bennett s.r.o. IČO 47455365 | Konateľ | 25. 4. 2017 až 26. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bennett s.r.o. IČO 47455365 | Konateľ | 25. 4. 2017 až 29. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mil House s.r.o. IČO 50817353 | Konateľ | 5. 4. 2017 až 10. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality GEPARD s.r.o. IČO 50818678 | Konateľ | 5. 4. 2017 až 26. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality GEPARD s.r.o. IČO 50818678 | Konateľ | 5. 4. 2017 až 10. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REL SK s.r.o. IČO 50445243 | Konateľ | 3. 4. 2017 až 6. 9. 2017 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| REL SK s.r.o. IČO 50445243 | Konateľ | 3. 4. 2017 až 18. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Ravin s.r.o. IČO 50732960 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 19. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ravin s.r.o. IČO 50732960 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 4. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scurrie s.r.o. IČO 50683667, zaniknutý 30. 4. 2024 | Konateľ | 7. 2. 2017 až 10. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scurrie s.r.o. IČO 50683667, zaniknutý 30. 4. 2024 | Konateľ | 7. 2. 2017 až 3. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Northcote Trading s.r.o. IČO 46662791 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 28. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Northcote Trading s.r.o. IČO 46662791 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 11. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Star Trek Europe Distribution s.r.o. IČO 47361751 | Konateľ | 30. 1. 2017 až 11. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Star Trek Europe Distribution s.r.o. IČO 47361751 | Konateľ | 30. 1. 2017 až 4. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NESSBAU s.r.o. IČO 46028471 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 6. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NESSBAU s.r.o. IČO 46028471 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 19. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B-Pulse s.r.o. IČO 44079966 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 8. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B-Pulse s.r.o. IČO 44079966 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 7. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEFHOLZ s.r.o. IČO 47525835 | Konateľ | 8. 12. 2015 až 3. 3. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| STEFHOLZ s.r.o. IČO 47525835 | Konateľ | 8. 12. 2015 až 31. 3. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.