Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 00634379Vznik 30. 4. 1991Kuzmányho 8, 01001 Žilina
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 30. 10. 2025 | ZMLUVA O DIELO č. B-2025-000067_2025 | DIVES, príspevková organizácia Ministerstva vnútra SR | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 10. 3. 2025 | Zmluva o poskytovaní služieb podpory prevádzky a údržby RPO | Štatistický úrad SR | 175 560,69 € | Suma uvedená |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 4,2 mil. € (o 57 % viac ako v roku 2024) a zisk 272 tis. € (rok predtým zisk 288 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,2 mil. € | 272 tis. € | 2,1 mil. € | 1,6 mil. € | 553 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 2,7 mil. € | 288 tis. € | 1,9 mil. € | 1,5 mil. € | 455 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 3,2 mil. € | 222 tis. € | 2,2 mil. € | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 2,4 mil. € | 131 tis. € | 1,8 mil. € | 958 tis. € | 835 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,9 mil. € | 95 tis. € | 1,7 mil. € | 935 tis. € | 728 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,9 mil. € | 61 tis. € | 1,1 mil. € | 839 tis. € | 303 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 00634379) uvedená ako víťaz, rok 2025. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2025 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2024, 2023, 2022, 2016, 2015, 2014.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Prosoft services s.r.o. IČO 46568395 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 100 % | 14. 9. 2022 |
| PSYGMA s. r. o. IČO 56729308 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 1. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
5 faktúr za 1 240 € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 5 za 1 240 € od 1 inštitúcie.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Mesto Žilina | 5 | 1 240 € | 6. 4. 2018 |
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
2 zadania (časti zákaziek) v 2 oznámeniach z rokov 2013; 2 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Zabezpečovanie podpory prevádzky a aplikačnej podpory systémov pre podporu prevádzky (SPP) a distribučných kanálov a infraštruktúry (DKI) TED 161592-2013 · časť 1 · služby · rokovacie konanie bez zverejnenia · 1 ponuka | Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. | 16. 5. 2013 | 861 960,00 € |
| Prenosné predajné zariadenia TED 156282-2013 · časť 1 · tovary · rokovacie konanie bez zverejnenia · 1 ponuka | Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. | 10. 5. 2013 | 1 966 919,00 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
| Vydané | Súd a spisová značka | Rozhodnutie | Rola subjektu | Ďalšie právnické osoby |
|---|---|---|---|---|
| 29. 5. 2012 | Okresný súd Považská Bystrica sp. zn. 9Rob/161/2012 | Platobný rozkaz Prvostupňové nenapadnuté opravnými prostriedkami | navrhovateľ | – |
Vyhľadávanie MS SR nájde 1 rozhodnutie s IČO zapísaným bez medzier; pri každom zápise (bez medzier aj „00 634 379“) preberáme najviac 50 najnovších, overených máme 1. Stranou je v 1 z nich (navrhovateľ 1). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, vyhľadané 21. 10. 2026, index rozhodnutí k 1. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 2 fyzické osoby, z toho 1 s menom, ktoré medzi konečnými užívateľmi výhod nie je.
Firma je priamo spoločníkom alebo zakladateľom v 2 subjektoch, spolu s ďalšími úrovňami v 2 firmách so slovenským IČO. Táto firma a firmy pod ňou s podielom nad 50 % alebo neuvedeným (3 firmy): 9 zmlúv v CRZ ako dodávateľ, spolu 13,4 mil. €.
Celý strom vlastníctva a podielov →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 66 389 € (zapísané od 27. 8. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Houba | Spoločník | 57 094 € | 86 % | 16. 7. 2021 |
| Ing. Dalibor Káčerik | Spoločník | 9 295 € | 14 % | 16. 7. 2021 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Houba | Spoločník | – | 29. 12. 2011 – 15. 7. 2021 |
| Ing. Dalibor Káčerik | Spoločník | – | 29. 12. 2011 – 15. 7. 2021 |
| JUDr. Katarína Houbová | Spoločník | 14 940 € | 29. 12. 2011 – 15. 10. 2019 |
| Ing. Juraj Houba | Spoločník | 20 614 € | 29. 6. 2007 – 28. 12. 2011 |
| Ing. Vladimír Houba | Spoločník | – | 29. 6. 2007 – 28. 12. 2011 |
| Ing. Dalibor Káčerik | Spoločník | – | 29. 6. 2007 – 28. 12. 2011 |
| Ing. Vladimír H o u b a | Spoločník | 666 000 SKK | 8. 1. 2001 – 28. 6. 2007 |
| Ing. Juraj H o u b a | Spoločník | 546 000 SKK | 8. 4. 2006 – 28. 6. 2007 |
| Ing. Dalibor Káčerík | Spoločník | 546 000 SKK | 8. 1. 2001 – 28. 6. 2007 |
| Ing. Peter H o u b a | Spoločník | 242 000 SKK | 8. 4. 2006 – 28. 6. 2007 |
| Ing. Juraj H o u b a | Spoločník | 450 000 SKK | 8. 1. 2001 – 7. 4. 2006 |
| Ing. Vladimír Houba st | Spoločník | 350 000 SKK | 8. 1. 2001 – 7. 4. 2006 |
| Ing. Peter H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 7. 4. 2006 |
| Ing. Vladimír H o u b a | Spoločník | 400 000 SKK | 30. 3. 1999 – 7. 1. 2001 |
| Ing. Juraj H o u b a | Spoločník | 400 000 SKK | 30. 3. 1999 – 7. 1. 2001 |
| Ing. Vladimír Houba st | Spoločník | 400 000 SKK | 30. 3. 1999 – 7. 1. 2001 |
| Ing. Dalibor Káčerík | Spoločník | 400 000 SKK | 30. 3. 1999 – 7. 1. 2001 |
| Ing. Juraj K r a b á č | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 7. 1. 2001 |
| RNDr. Milan Ď u r a n a | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| RNDr. Štefan Gutten | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Ing. Vladimír H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Ing. Juraj H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Ing. Vladimír Houba st | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Ing. Dalibor Káčerík | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Tibor Lehotský | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| Stanislava Šutarová | Spoločník | 200 000 SKK | 21. 1. 1999 – 29. 3. 1999 |
| RNDr. Milan Ď u r a n a | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| RNDr. Štefan Gutten | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Vladimír H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Juraj H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Peter H o u b a | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Vladimír Houba st | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Juraj K r a b á č | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Ing. Dalibor Káčerík | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Stanislava Šutarová | Spoločník | 200 000 SKK | 23. 12. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Tibor Lehotský | Spoločník | 200 000 SKK | 24. 10. 1997 – 20. 1. 1999 |
| Milan Ď u r a n a | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Štefan G u t t e n | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Peter H o u b a | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Vladimír H o u b a | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Juraj H o u b a | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Vladimír H o u b a str. | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Dalibor K á č e r i k | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Juraj K r a b á č | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Stanislava Š u t a r o v á | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 22. 12. 1997 |
| Vladimír Drienovský | Spoločník | 44 000 SKK | 13. 12. 1995 – 23. 10. 1997 |
| Stanislav M a t k o v č í k | Spoločník | 44 000 SKK | 14. 12. 1993 – 12. 12. 1995 |
| Vladimír H o u b a | Spoločník | 177 000 SKK | 5. 1. 1993 – 13. 12. 1993 |
| Štefan G u t t e n | Spoločník | 48 000 SKK | 30. 4. 1991 – 13. 12. 1993 |
| Vladimír H o u b a str. | Spoločník | 40 000 SKK | 5. 1. 1993 – 13. 12. 1993 |
| Juraj H o u b a | Spoločník | 40 000 SKK | 30. 4. 1991 – 13. 12. 1993 |
| Peter H o u b a | Spoločník | 34 000 SKK | 5. 1. 1993 – 13. 12. 1993 |
| Milan Ď u r a n a | Spoločník | 20 000 SKK | 5. 1. 1993 – 13. 12. 1993 |
| Juraj K r a b á č | Spoločník | 20 000 SKK | 5. 1. 1993 – 13. 12. 1993 |
| Dalibor K á č e r i k | Spoločník | 20 000 SKK | 30. 4. 1991 – 13. 12. 1993 |
| Stanislav M a t k o v č í k | Spoločník | 20 000 SKK | 30. 4. 1991 – 13. 12. 1993 |
| Stanislava Š u t a r o v á | Spoločník | 20 000 SKK | 30. 4. 1991 – 13. 12. 1993 |
| Vladimír H o u b a | Spoločník | 139 100 SKK | 30. 4. 1991 – 4. 1. 1993 |
| Vladimír H o u b a str. | Spoločník | 98 000 SKK | 30. 4. 1991 – 4. 1. 1993 |
| Peter H o u b a | Spoločník | 33 600 SKK | 30. 4. 1991 – 4. 1. 1993 |
| Milan Ď u r a n a | Spoločník | 2 000 SKK | 30. 4. 1991 – 4. 1. 1993 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.