Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 17325609Vznik 19. 11. 1991Riazanská 54, 83102 Bratislava
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2021. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 20. 5. 2021 | Rámcová dohoda na tlač tlačovín | Kunsthalle Bratislava | 73 820,76 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 87 tis. € (o 18 % menej ako v roku 2024) a stratu 1 627 € (rok predtým strata 1 010 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87 tis. € | -1 627 € | 18 tis. € | 16 tis. € | 1 591 € | Úč MUJ |
| 2024 | 107 tis. € | -1 010 € | 27 tis. € | 18 tis. € | 9 288 € | Úč MUJ |
| 2023 | 84 tis. € | 207 € | 55 tis. € | 17 tis. € | 38 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 96 tis. € | 126 € | 49 tis. € | 17 tis. € | 32 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 99 tis. € | -644 € | 52 tis. € | 17 tis. € | 35 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 3 záväzkoch z rokov 2009–2011 so sumou pripadajúcou naň spolu 7 354 €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2011 | Online and written information and communication tools | 1 | 715,00 € |
| 2010 | Communication of the Representations | 1 | 1 760,49 € |
| 2009 | Targeted written publications | 1 | 4 879,00 € |
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| PRA - ORMAN - PRODUCTION OF GIANT PUZZLE - EU MAP Targeted written publications · Directorate-General for Communication · koordinátor | 2009 | 4 879,00 € |
| Information is not available Communication of the Representations · Directorate-General for Communication · celý záväzok 66 tis. € | 2010 | 1 760,49 € |
| BRA - IN THE COOPERATION WITH CESKE CENTRUM IN BRATISLAVA (CZECH CENTRE) THE REP IS ORGANIZING THE NIGHT OF LITERATURE . THIS COMMITMENT CONCERNES THE ROLL UP BANNERS THAT WILL BE PLACED ON THE STREETS DOWNTOWN IN ORDER TO ATRACT TO THE WISHED PLACES. Online and written information and communication tools · Directorate-General for Communication | 2011 | 715,00 € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „ORMAN SPOL SRO“).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 2 žiadosti, z toho podporených 2 so sumou spolu 3 300 €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | juraj Bindzár Zvon 18-152-04378 · 1.5.2 / Tvorba a vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie akceptované | 2 000,00 € | 1 800,00 € |
| 2018 | Juraj Bindzár Spiknutie nenáročných 18-152-04387 · 1.5.2 / Tvorba a vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie akceptované | 2 000,00 € | 1 500,00 € |
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Po výmaze nie sú platné žiadne zápisy.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 639 € (zapísané od 19. 12. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Viera Oravcová | Spoločník | 6 639 € | 100 % | 14. 1. 2025 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Juraj Oravec | Spoločník | 6 639 € | 24. 5. 2022 – 13. 1. 2025 |
| Juraj Oravec | Spoločník | – | 16. 2. 2004 – 23. 5. 2022 |
| Viera Oravcová | Spoločník | 100 000 SKK | 9. 2. 2000 – 15. 2. 2004 |
| Juraj Oravec | Spoločník | 100 000 SKK | 9. 2. 2000 – 15. 2. 2004 |
| Juraj Oravec | Spoločník | 65 000 SKK | 20. 8. 1997 – 8. 2. 2000 |
| Zdenka Dóšová | Spoločník | 60 000 SKK | 20. 8. 1997 – 8. 2. 2000 |
| Viera Oravcová | Spoločník | 60 000 SKK | 20. 8. 1997 – 8. 2. 2000 |
| Juraj Oravec | Spoločník | 65 000 SKK | 8. 9. 1995 – 19. 8. 1997 |
| Viera Oravcová | Spoločník | 60 000 SKK | 8. 9. 1995 – 19. 8. 1997 |
| Zdena Stašková | Spoločník | 60 000 SKK | 8. 9. 1995 – 19. 8. 1997 |
| Juraj Oravec | Spoločník | 50 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
| Milan Prochádzka | Spoločník | 50 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
| Zdena Stašková | Spoločník | 25 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
| Firma SOLID a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 20 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
| Viera Oravcová | Spoločník | 20 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
| Ľubica Prochádzková | Spoločník | 20 000 SKK | 19. 11. 1991 – 7. 9. 1995 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Partner bol z registra vymazaný 25. 9. 2017 (záznam v registri).
V registri nie je platný žiadny zápis konečného užívateľa výhod (záznam v registri).
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.