Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 31432212Vznik 6. 4. 1993Pod Kalváriou 3925/155, 95501 Topoľčany
V registri je zapísaný názov „TOPOBAL s r.o.“ a s názvom v zmluvách sa nezhoduje ani jeden názov, ktorý register pri tomto IČO kedy viedol. Môže ísť o nástupnícku organizáciu, ale aj o chybne zapísané IČO.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2017. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany |
| 4 312,20 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 6,1 mil. € (o 8 % menej ako v roku 2024) a zisk 195 tis. € (rok predtým zisk 272 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,1 mil. € | 195 tis. € | 5,3 mil. € | 3,3 mil. € | 2,0 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 6,6 mil. € | 272 tis. € | 5,0 mil. € | 3,1 mil. € | 1,9 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 7,4 mil. € | 251 tis. € | 5,1 mil. € | 2,8 mil. € | 2,3 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 7,5 mil. € | 196 tis. € | 5,3 mil. € | 2,5 mil. € | 2,8 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 6,2 mil. € | 266 tis. € | 4,9 mil. € | 2,3 mil. € | 2,5 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 5,5 mil. € | 122 tis. € | 4,6 mil. € | 2,1 mil. € | 2,5 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 25. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 10. 11. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Manduch | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 10. 5. 2022 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 10. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Manduch | Spoločník | – | 18. 5. 2010 – 9. 5. 2022 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | – | 10. 11. 2009 – 9. 5. 2022 |
| Ing. Miroslav Mandúch | Spoločník | – | 10. 11. 2009 – 17. 5. 2010 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | 100 000 SKK | 18. 11. 2002 – 9. 11. 2009 |
| Ing. Miroslav Mandúch | Spoločník | 100 000 SKK | 15. 7. 1998 – 9. 11. 2009 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | 70 000 SKK | 15. 7. 1998 – 17. 11. 2002 |
| Martin Suja | Spoločník | 30 000 SKK | 15. 7. 1998 – 17. 11. 2002 |
| Ing. Miroslav Manduch | Spoločník | 100 000 SKK | 27. 2. 1995 – 14. 7. 1998 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | 100 000 SKK | 27. 2. 1995 – 14. 7. 1998 |
| Ing. Miroslav Manduch | Spoločník | 90 000 SKK | 6. 4. 1993 – 26. 2. 1995 |
| Ing. Pavol Suja | Spoločník | 90 000 SKK | 6. 4. 1993 – 26. 2. 1995 |
| Milan Pelcman | Spoločník | 20 000 SKK | 6. 4. 1993 – 26. 2. 1995 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Súdne rozhodnutia pri tomto subjekte sme zatiaľ nehľadali (hľadáme postupne od subjektov s najväčším objemom zmlúv). V 1 je IČO len uvedené v texte bez určenej roly (napr. dodávateľ, poškodený v trestnej veci). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, stiahnuté 3. 11. 2026, index rozhodnutí k 3. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.