Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 31643761Vznik 29. 1. 1996Jegorovova 14036/37, 97401 Banská Bystrica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 15. 7. 2026 | Kúpna zmluva | Ministerstvo obrany Slovenskej republiky | 1 549,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,6 mil. € (o 2 % viac ako v roku 2024) a zisk 252 tis. € (rok predtým zisk 217 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,6 mil. € | 252 tis. € | 2,6 mil. € | 2,1 mil. € | 490 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 3,5 mil. € | 217 tis. € | 2,6 mil. € | 1,8 mil. € | 734 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 4,0 mil. € | 258 tis. € | 2,6 mil. € | 1,6 mil. € | 987 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 2,9 mil. € | 151 tis. € | 2,4 mil. € | 1,4 mil. € | 1,0 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 2,7 mil. € | 173 tis. € | 2,2 mil. € | 1,2 mil. € | 959 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 2,6 mil. € | 121 tis. € | 1,9 mil. € | 1,0 mil. € | 869 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 31643761) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2026 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2024, 2023, 2015.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
13 faktúr za 19 tis. € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 34 za 27 tis. € od 8 inštitúcií.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | 1 | 4 764 € | 14. 12. 2020 |
| Hlavné mesto SR Bratislava | 2 | 4 292 € | 9. 7. 2025 |
| Banskobystrický samosprávny kraj | 1 | 2 854 € | 31. 10. 2023 |
| Národné lesnícke centrum | 1 | 2 127 € | 4. 12. 2025 |
| Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR | 2 | 2 046 € | 21. 4. 2022 |
| Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Banskej Bystrici | 3 | 1 625 € | 4. 2. 2022 |
| IČO 07335957 | 1 | 550 € | 16. 12. 2021 |
| Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Galante | 1 | 484 € | 13. 12. 2016 |
| Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie | 1 | 107 € | 27. 1. 2014 |
Konania Protimonopolného úradu SR, v ktorých je subjekt uvedený ako účastník: kartely a iné dohody obmedzujúce súťaž, zneužívanie dominantného postavenia, obmedzovanie súťaže úradmi a obcami a povoľovanie koncentrácií (spojení podnikov). Účasť v konaní o koncentrácii znamená, že úrad posudzoval spojenie podnikov, nie porušenie zákona.
1 konanie.
| Konanie | Rozhodnutia |
|---|---|
| Kartely Účastníci: MAHRLO, s.r.o.; MICRONIX spol. s .r.o.; SlovEuroasia, a.s.; VISONA – Čičmanec, s.r.o.; IBANK-CCC, spol. s r.o.; RIA, spol. s r.o.; TPZ Servis s.r.o.; 3 fyzické osoby § 4 zákona č. 136/2001 Z. z. · dodávka učebných pomôcok a ďalších potrieb; dodávka meracích prístrojov; dodávka častí a príslušenstva vozidiel; odborná technická pomoc; · začiatok konania 9. 9. 2013 | 7. 8. 2014 · I. stupeň · uloženie pokuty č. 2014/KH/1/1/023 12. 2. 2015 · II. stupeň · zmena prvostupňového rozhodnutia č. 2014/KH/1/1/023 č. 2015/KH/R/2/005 · právoplatné 23. 3. 2015 |
Zdroj: Protimonopolný úrad SR – Prehľad rozhodnutí na antimon.gov.sk (stiahnuté 30. 10. 2026) a „Zoznam rozhodnutí“ v národnom katalógu otvorených dát (licencia CC BY 4.0). Pokutu uvádzame ako súčet súm pokút vo výroku rozhodnutia podľa jeho textu (PDF), len keď sa dal jednoznačne vyčítať. Rozhodnutie I. stupňa môže Rada úradu v odvolacom konaní zmeniť alebo zrušiť a právoplatné rozhodnutie môže preskúmať súd, preto uvádzame všetky rozhodnutia konania, ktoré úrad zverejnil. K IČO priraďujeme podľa jednoznačnej zhody názvu účastníka s Registrom právnických osôb; fyzické osoby neuvádzame menom.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 33 195 € (zapísané od 9. 3. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| MICRONIX GROUP SE bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 33 195 € | 100 % | 15. 7. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| MICRONIX GROUP SE bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 8. 7. 2020 – 14. 7. 2022 |
| Miloslav Mareš | Spoločník | 24 896 € | 1. 8. 2008 – 7. 7. 2020 |
| MICRONIX, spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 8 299 € | 1. 10. 2004 – 7. 7. 2020 |
| Miroslav Mareš | Spoločník | – | 1. 10. 2004 – 31. 7. 2008 |
| Miroslav Mareš | Spoločník | 800 000 SKK | 13. 10. 2003 – 30. 9. 2004 |
| MICRONIX, spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 200 000 SKK | 8. 12. 1998 – 30. 9. 2004 |
| MICRONIX, spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 100 000 SKK | 29. 1. 1996 – 7. 12. 1998 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 právnická osoba bez slovenského IČO v registri.
V reťazci vlastníctva podľa RPO nie je žiadna fyzická osoba, porovnanie mien preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.