Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)IČO 31792090Vznik 26. 2. 1998Michalská 7, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2023 | DOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+ | Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu | 250 000,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 277 tis. € (o 3 % viac ako v roku 2024).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277 tis. € | – | – | 715 tis. € | 115 tis. € | Úč NUJ |
| 2024 | 269 tis. € | – | – | 680 tis. € | 101 tis. € | Úč NUJ |
| 2023 | 209 tis. € | – | – | 648 tis. € | 104 tis. € | Úč NUJ |
| 2022 | 209 tis. € | – | – | 535 tis. € | 82 tis. € | Úč NUJ |
| 2021 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky |
| 2020 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Úč NUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 13 záväzkoch z rokov 2008–2025 so sumou pripadajúcou naň spolu 1,1 mil. €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2025 | Single Market Programme (incl. SMEs) | 1 | 123 731,73 € |
| 2023 | Single Market Programme (incl. SMEs) | 3 | 316 010,96 € |
| 2020 | Lifelong learning and Erasmus Mundus | 2 | 158 069,15 € |
| 2019 | Galileo | 1 | 180 677,45 € |
| 2017 | Galileo | 1 | 97 156,13 € |
| 2016 | Galileo | 1 | 48 857,12 € |
| 2014 | Galileo | 1 | 55 102,78 € |
| 2010 | Preparatory action – Erasmus for Young Entrepreneurs | 1 | 0,00 € |
| 2009 | Preparatory action – Erasmus for Young Entrepreneurs | 1 | 0,00 € |
| 2008 | Erasmus for Young Entrepreneurs | 1 | 91 004,00 € |
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| 101101684 - PRACTYCE VI - PRACTYCE VI Single Market Programme (incl. SMEs) · Action Grant · IEEA - Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises · celý záväzok 2,6 mil. € | 2023 | 242 417,00 € |
| 860254 - PRACTYCE V - PRACTYCE V Galileo · Action Grant · IEEA - Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises · celý záväzok 2,1 mil. € | 2019 | 180 677,45 € |
| MOBILITY EXCHANGE PROGRAMME FOR SME STAFF (MOBILISESME) Lifelong learning and Erasmus Mundus · Action Grant · Directorate-General for Employment, Social Affairs and Inclusion · celý záväzok 2,0 mil. € | 2020 | 154 461,10 € |
| PRACTYCE VI Single Market Programme (incl. SMEs) · Action Grant · Eur.Innov.Coun. & SMEs EA · celý záväzok 1,4 mil. € | 2025 | 123 731,73 € |
| 764050 - PRACTYCE IV - PRACTYCE IV Galileo · Action Grant · EACI - Executive Agency for Competitiveness and Innovation · celý záväzok 909 tis. € | 2017 | 97 156,13 € |
| ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS - Grant agreeement n°L1-51 SME BOOST Erasmus for Young Entrepreneurs · ENTR - Directorate-General for Enterprise and Industry · koordinátor | 2008 | 91 004,00 € |
| 101140641 - EYE4UKRAINE - EYE4UKRAINE Single Market Programme (incl. SMEs) · Action Grant · IEEA - Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises · celý záväzok 642 tis. € | 2023 | 66 432,13 € |
| PROJECT SEE - ORGANISATION AND PROMOTION OF EUROPEAN NETWORKING IN THE FRAMEWORK OF ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS Galileo · Action Grant · ENTR - Directorate-General for Enterprise and Industry · celý záväzok 405 tis. € | 2014 | 55 102,78 € |
| 695894 - STARTUP - STARTUP - START, RUN AND GROW YOUR BUSINESS Galileo · Action Grant · EACI - Executive Agency for Competitiveness and Innovation · celý záväzok 372 tis. € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „TALIANSKO-SLOVENSKA OBCHODNA KOMORA ZDRUZENIE“).
| 2016 |
| 48 857,12 € |
| 101140641 - EYE4UKRAINE - EYE4UKRAINE Single Market Programme (incl. SMEs) · Action Grant · IEEA - Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises · celý záväzok 69 tis. € | 2023 | 7 161,83 € |
| MOBILITY EXCHANGE PROGRAMME FOR SME STAFF (MOBILISESME) Lifelong learning and Erasmus Mundus · Action Grant · Directorate-General for Employment, Social Affairs and Inclusion · celý záväzok 46 tis. € | 2020 | 3 608,05 € |
| 2009 - ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS - GRANT AGREEMENT FOR AN ACTION L1-104 - GYMNASIUM II Preparatory action – Erasmus for Young Entrepreneurs · ENTR - Directorate-General for Enterprise and Industry · celý záväzok 80 tis. € | 2009 | 0,00 € |
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 7. 11. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).