Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 35740990Vznik 6. 2. 1998Brezová 2826/4B, 96901 Banská Štiavnica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 25. 2. 2026 | Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa ust. § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | 17 021,82 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,3 mil. € (o 45 % menej ako v roku 2024) a zisk 8 902 € (rok predtým zisk 20 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3 mil. € | 8 902 € | 4,1 mil. € | 987 tis. € | 3,1 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 6,0 mil. € | 20 tis. € | 3,2 mil. € | 698 tis. € | 2,5 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 6,2 mil. € | 3 568 € | 3,5 mil. € | 244 tis. € | 3,2 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 7,0 mil. € | 28 tis. € | 2,7 mil. € | 237 tis. € | 2,5 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 4,7 mil. € | 113 tis. € | 1,5 mil. € | 212 tis. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 2,3 mil. € | 79 tis. € | 639 tis. € | 45 tis. € | 593 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 22. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 5 poskytnutí za 7 646 €: pomoc počas pandémie COVID-19 7 646 € (5×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 9. 4. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 3 178,78 € |
| 19. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 2 163,33 € |
| 12. 11. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 1 243,20 € |
| 5. 11. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 845,07 € |
| 1. 4. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 215,41 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 7 500 € (zapísané od 24. 9. 2021).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Daniel Hudák | Spoločník | 3 750 € | 50 % | 24. 9. 2021 |
| Ing. Miroslav Hudák | Spoločník | 3 750 € | 50 % | 24. 9. 2021 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Miroslav Hudák | Spoločník | 6 750 € | 24. 9. 2021 – 22. 7. 2024 |
| Daniel Hudák | Spoločník | 6 640 € | 30. 4. 2016 – 23. 9. 2021 |
| Ing. Jozef Šimek | Spoločník | 6 640 € | 3. 9. 1998 – 29. 4. 2016 |
| Jarmila Šimeková | Spoločník | 100 000 SKK | 10. 1. 2002 – 20. 4. 2009 |
| Jarmila Šoková | Spoločník | 100 000 SKK | 3. 9. 1998 – 9. 1. 2002 |
| Ing. Jozef Šimek | Spoločník | 50 000 SKK | 6. 2. 1998 – 2. 9. 1998 |
| Jarmila Šoková | Spoločník | 50 000 SKK | 6. 2. 1998 – 2. 9. 1998 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.