Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 35912812Vznik 17. 12. 2004Obchodno – výstavný objekt G, Devínska Nová Ves 7470, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
V zmluvách vystupuje pod názvom „2ip Printing Solutions s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 23. 10. 2025 | Zmluva o dielo | Mesto Liptovský Hrádok | 2 822,85 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 20. 10. 2025 | Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | 9 600,00 € | Bez IČO objednávateľa |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 4,8 mil. € (o 1 % viac ako v roku 2024) a zisk 206 tis. € (rok predtým zisk 169 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,8 mil. € | 206 tis. € | 3,6 mil. € | 1,0 mil. € | 2,5 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 4,8 mil. € | 169 tis. € | 3,8 mil. € | 1,0 mil. € | 2,7 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 3,9 mil. € | 199 tis. € | 4,2 mil. € | 852 tis. € | 3,2 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 4,1 mil. € | 111 tis. € | 1,9 mil. € | 653 tis. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 2,9 mil. € | 87 tis. € | 1,4 mil. € | 542 tis. € | 695 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,9 mil. € | 144 tis. € | 1,4 mil. € | 455 tis. € | 753 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 400 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Inovácia výrobného procesu v spoločnosti 2ip Printing Solutions s. r. o. 313031F959 · zmluva účinná od 27. 1. 2018 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 400 000,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 1 poskytnutie za 9 600 €: minimálna pomoc (de minimis) 9 600 € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 27. 10. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - poskytovanie poradenských služieb bezplatne alebo za čiastočnú úhradu | 9 600,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 100 000 € (zapísané od 21. 7. 2016).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mgr. Marek Bobák | Spoločník | 40 774 € | 40,77 % | 26. 7. 2023 |
| Mgr. Ján Džuppa | Spoločník | 33 272 € | 33,27 % | 15. 2. 2024 |
| Mgr. Maroš Pavelko | Spoločník | 16 636 € | 16,64 % | 13. 8. 2022 |
| Marek Suško | Spoločník | 8 318 € | 8,32 % | 24. 5. 2022 |
| Ján Ondrovič | Spoločník | 1 000 € | 1 % | 13. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 5 fyzických osôb.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Porovnanie mien: 5 z 5 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci je 5 fyzických osôb.
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.