Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36017680Vznik 10. 2. 1997Okružná 784/42, 97241 Koš
Register vedie pri tomto IČO 2 záznamy. Ukazujeme ten, ktorý nie je ukončený (zdrojový register: Obchodný register).
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2015. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. 4. 2015 | Vykonanie ichtyologických prieskumov | Výskumný ústav vodného hospodárstva | 592 016,25 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 1. 4. 2015 | Analýza vzoriek chlórových alkánov | Výskumný ústav vodného hospodárstva | 179 100,00 € | Bez IČO objednávateľa | · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (o 41 % viac ako v roku 2024) a zisk 106 tis. € (rok predtým zisk 65 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,1 mil. € | 106 tis. € | 1,8 mil. € | 476 tis. € | 888 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 754 tis. € | 65 tis. € | 2,7 mil. € | 534 tis. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 4,9 mil. € | 91 tis. € | 5,9 mil. € | 469 tis. € | 4,0 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 785 tis. € | 63 tis. € | 752 tis. € | 285 tis. € | 115 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 321 tis. € | -212 tis. € | 426 tis. € | 222 tis. € | 204 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 13 záväzkoch z rokov 2008–2024 so sumou pripadajúcou naň spolu 3,5 mil. €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2024 | Programme for Environment and Climate Action (LIFE) | 2 | 21 320,11 € |
| 2023 | Horizon Europe | 1 | 1 576 000,90 € |
| 2020 | Horizon 2020 | 2 | 221 704,32 € |
| 2019 | Horizon 2020 | 1 | 0,00 € |
| 2018 | Fisheries governance, international agreements and integrated maritime policy | 1 | 573 736,64 € |
| 2015 | Horizon 2020 | 1 | 223 555,59 € |
| Food aid and support operations | 1 | 0,00 € | |
| 2013 | 7th Framework Programme – Cooperation | 1 | 711 674,00 € |
| 2011 | 7th Framework Programme – Cooperation | 1 | 198 926,51 € |
| 2008 | 7th Framework Programme – Cooperation | 2 | 9 763,00 € |
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| 101135483 - TERRACHEM - FROM SOILS TO APEX SPECIES: CHEMICAL PATHWAYS, EFFECTS AND IMPACTS ON TERRESTRIAL BIODIVERSITY AND ECOSYSTEM SERVICES AND APPLICATIONS FOR BETTER CHEMICALS MANAGEMENT Horizon Europe · Action Grant · European Research Executive Agency · koordinátor · celý záväzok 5,5 mil. € | 2023 | 1 576 000,90 € |
| SOLUTIONS 7th Framework Programme – Cooperation · Action Grant · Directorate-General for Research and Innovation · celý záväzok 12,0 mil. € | 2013 | 711 674,00 € |
| SYSTEMATIC USE OF CONTAMINANT DATA FROM APEX PREDATORS AND THEIR PREY IN CHEMICALS MANAGEMENT Fisheries governance, international agreements and integrated maritime policy · Action Grant · EACI - Executive Agency for Competitiveness and Innovation · koordinátor · celý záväzok 1,9 mil. € | 2018 | 573 736,64 € |
| 675530 - ANSWER - ANTIBIOTICS AND MOBILE RESISTANCE ELEMENTS IN WASTEWATER REUSE APPLICATIONS: RISKS AND INNOVATIVE SOLUTIONS Horizon 2020 · Action Grant · European Research Executive Agency · celý záväzok 3,6 mil. € | 2015 | 223 555,59 € |
| 859891 - PRORISK - BEST CHEMICAL RISK ASSESSMENT PROFESSIONALS FOR MAXIMUM ECOSYSTEM SERVICES BENEFIT Horizon 2020 · Action Grant · European Research Executive Agency · celý záväzok 3,8 mil. € | 2020 | 221 585,35 € |
| INNOVATIVE BIODIAGNOSIS MEETS CHEMICAL STRUCTURE ELUCIDATION NOVEL TOOLS IN EFFECT DIRECTED ANALYSIS TO SUPPORT THE IDENTIFICATION AND MONITORING OF EMERGING TOXICANTS ON A EUROPEAN SCALE 7th Framework Programme – Cooperation · Action Grant · European Research Executive Agency · celý záväzok 3,7 mil. € | 2011 | 198 926,51 € |
| SYSTEMATIC USE OF CONTAMINANT DATA FROM APEX PREDATORS AND THEIR PREY IN CHEMICALS MANAGEMENT Programme for Environment and Climate Action (LIFE) · Action Grant · INEA - Innovation and Networks Executive Agency · koordinátor · celý záväzok 55 tis. € | 2024 | 17 729,98 € |
Účasť v 4 projektoch (3 Horizont 2020, 1 Horizont Európa) s príspevkom EÚ pre subjekt spolu 2,3 mil. €. Tieto granty sú zahrnuté aj v záväzkoch FTS vyššie (podľa roku záväzku), preto sa obe sumy nesčítavajú.
| Projekt | Rola | Trvanie | Príspevok EÚ |
|---|---|---|---|
| TerraChem – From soils to apex species: chemical pathways, effects and impacts on terrestrial biodiversity and ecosystem services and applications for better chemicals management Horizont Európa · projekt 101135483 · HORIZON-RIA | koordinátor | 1. 11. 2023 – 31. 10. 2026 | 1 794 750,00 € |
| PRORISK – Best chemical risk assessment professionals for maximum Ecosystem Services benefit Horizont 2020 · projekt 859891 · MSCA-ITN | účastník | 1. 4. 2020 – 31. 3. 2024 | 233 246,88 € |
| ANSWER – ANtibioticS and mobile resistance elements in WastEwater Reuse applications: risks and innovative solutions Horizont 2020 · projekt 675530 · MSCA-ITN-ETN | účastník | 1. 10. 2015 – 30. 9. 2019 | 231 078,96 € |
| BIO2G – Technology for 2G biofuel and biosolvents production verified in a pilot plant Horizont 2020 · projekt 855088 · SME-1 | účastník | 1. 2. 2019 – 31. 7. 2019 | 0,00 € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „ENVIRONMENTAL INSTITUTE,S.R.O“).
| H05 - HANKE - ARGUS SHIP 7th Framework Programme – Cooperation · Joint Research Centre · koordinátor |
| 2008 |
| 6 163,00 € |
| Information is not available 7th Framework Programme – Cooperation · Joint Research Centre | 2008 | 3 600,00 € |
| SYSTEMATIC USE OF CONTAMINANT DATA FROM APEX PREDATORS AND THEIR PREY IN CHEMICALS MANAGEMENT Programme for Environment and Climate Action (LIFE) · Action Grant · INEA - Innovation and Networks Executive Agency · koordinátor · celý záväzok 11 tis. € | 2024 | 3 590,13 € |
| 859891 - PRORISK - BEST CHEMICAL RISK ASSESSMENT PROFESSIONALS FOR MAXIMUM ECOSYSTEM SERVICES BENEFIT Horizon 2020 · Action Grant · European Research Executive Agency · celý záväzok 2 053 € | 2020 | 118,97 € |
| 855088 - BIO2G - TECHNOLOGY FOR 2G BIOFUEL AND BIOSOLVENTS PRODUCTION VERIFIED IN A PILOT PLANT Horizon 2020 · Action Grant · IEEA - Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises · celý záväzok 50 tis. € | 2019 | 0,00 € |
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ENVIRONMENTAL INSTITUTE IČO 45807396 · Záujmové združenie právnických osôb · Zakladateľ | – | – | 22. 4. 2005 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 465 €.
| Komu dlhuje | Dôvod | Splatné | Suma |
|---|---|---|---|
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 28. 6. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 19. 2. 2026 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 8. 1. 2026 | 150,00 € |
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
1 zadanie (časti zákaziek) v 1 oznámení z rokov 2011; 1 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Oznámenie 355997-2011 TED 355997-2011 · časť 73/ODB/2011/5 · služby · verejná súťaž · 1 ponuka | Výskumný ústav vodného hospodárstva | 10. 11. 2011 | 764 000,00 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 16 596,96 € (zapísané od 25. 11. 2011).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Dr. Ing. Jaroslav Slobodník | Spoločník | 16 596,96 € | 100 % | 27. 1. 2024 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Dr. Ing. Jaroslav Slobodník | Spoločník | 11 949,81 € | 25. 4. 2007 – 26. 1. 2024 |
| RNDr. Gabriel Kiss, CSc | Spoločník | 2 323,57 € | 27. 1. 2024 – 26. 1. 2024 |
| VVMZ spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 2 323,57 € | 27. 1. 2024 – 26. 1. 2024 |
| RNDr. Gabriel Kiss, CSc | Spoločník | 2 323,57 € | 25. 4. 2007 – 26. 1. 2024 |
| VVMZ spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 2 323,57 € | 25. 4. 2007 – 26. 1. 2024 |
| RNDr. Gabriel Kiss, CSc | Spoločník | 68 000 SKK | 29. 7. 2006 – 24. 4. 2007 |
| Dr. Ing. Jaroslav Slobodník | Spoločník | 68 000 SKK | 29. 7. 2006 – 24. 4. 2007 |
| Emil Roest | Spoločník | 68 000 SKK | 28. 1. 1999 – 24. 4. 2007 |
| RNDr. Gabriel Kiss, CSc |
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
| Spoločník |
| – |
| 28. 1. 1999 – 28. 7. 2006 |
| Dr. Ing. Jaroslav Slobodník | Spoločník | – | 28. 1. 1999 – 28. 7. 2006 |
| RNDr. Gabriel Kiss, CSc | Spoločník | 34 000 SKK | 10. 2. 1997 – 27. 1. 1999 |
| Emil Roest | Spoločník | 34 000 SKK | 10. 2. 1997 – 27. 1. 1999 |
| Dr. Ing. Jaroslav Slobodník | Spoločník | 34 000 SKK | 10. 2. 1997 – 27. 1. 1999 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci je 1 fyzická osoba.
Firma je priamo spoločníkom alebo zakladateľom v 1 subjekte, spolu s ďalšími úrovňami v 1 firme so slovenským IČO. Táto firma a firmy pod ňou s podielom nad 50 % alebo neuvedeným (2 firmy): 5 zmlúv v CRZ ako dodávateľ, spolu 1,8 mil. €.
Celý strom vlastníctva a podielov →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 36017680) uvedená ako víťaz, rok 2015. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Výskumný ústav vodného hospodárstva | 2 | – |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.