Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36261157Vznik 11. 5. 2004Kulačská 7, 92901 Dunajská Streda
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Dodatok č. 1 k zmluve o dielo, uzavretej dňa 5.3.2026 | Obec Tomášikovo | 0 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 6. 3. 2026 | Zmluva o dielo | Obec Tomášikovo | 265 792,86 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (o 34 % viac ako v roku 2024) a zisk 335 tis. € (rok predtým zisk 356 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,3 mil. € | 335 tis. € | 3,4 mil. € | 3,2 mil. € | 234 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 1,7 mil. € | 356 tis. € | 3,0 mil. € | 2,9 mil. € | 157 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 3,1 mil. € | 731 tis. € | 2,7 mil. € | 2,5 mil. € | 196 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 3,7 mil. € | 641 tis. € | 2,6 mil. € | 1,8 mil. € | 767 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 2,7 mil. € | 538 tis. € | 2,6 mil. € | 1,2 mil. € | 1,4 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 2,4 mil. € | 29 tis. € | 2,2 mil. € | 622 tis. € | 1,6 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 36261157) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2026 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2023, 2015, 2014.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| TIM AGRO, s.r.o. IČO 52231011 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
16 zadaní (časti zákaziek) v 11 oznámeniach z rokov 2007–2012; 16 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Oznámenie 331860-2012 TED 331860-2012 · stavebné práce · verejná súťaž · 8 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 11. 10. 2012 | 750 000,00 € |
| Oznámenie 327152-2012 TED 327152-2012 · stavebné práce · verejná súťaž · 9 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 11. 10. 2012 | 576 923,00 € |
| Oznámenie 327152-2012 TED 327152-2012 · stavebné práce · verejná súťaž · 8 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 11. 10. 2012 | 576 923,00 € |
| Oznámenie 285773-2012 TED 285773-2012 · stavebné práce · verejná súťaž · 9 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 5. 9. 2012 | 395 000,00 € |
| Oznámenie 285773-2012 TED 285773-2012 · stavebné práce · verejná súťaž · 11 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 5. 9. 2012 | 395 000,00 € |
| Oznámenie 301474-2009 TED 301474-2009 · časť 15 · stavebné práce · verejná súťaž · 1 ponuka | SPP – distribúcia, a.s. | 27. 10. 2009 | 3 064 054,00 € |
| Oznámenie 281319-2009 TED 281319-2009 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP - distribúcia, a.s. | 8. 10. 2009 | 2 467 512,50 € |
| Oznámenie 257943-2009 TED 257943-2009 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP – distribúcia, a.s. | 16. 9. 2009 | 915 797,00 € |
| Oznámenie 257943-2009 TED 257943-2009 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP – distribúcia, a.s. | 16. 9. 2009 | 915 797,00 € |
| Oznámenie 257943-2009 TED 257943-2009 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP – distribúcia, a.s. | 16. 9. 2009 | 915 796,00 € |
| Oznámenie 225978-2009 TED 225978-2009 · časť 1 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP – distribúcia, a.s. | 10. 8. 2009 | 4 033 061,20 € |
| Oznámenie 225978-2009 TED 225978-2009 · časť 8 · stavebné práce · verejná súťaž · 2 ponuky | SPP – distribúcia, a.s. | 10. 8. 2009 | 796 654,06 € |
| Oznámenie 217452-2008 TED 217452-2008 · časť 1 · stavebné práce · rokovacie konanie so zverejnením · 2 ponuky | SPP - distribúcia, a. s. | 18. 8. 2008 | 3 998 464,59 € |
| Oznámenie 217445-2008 TED 217445-2008 · časť 1 · stavebné práce · rokovacie konanie so zverejnením · 4 ponuky | SPP - distribúcia, a. s. | 18. 8. 2008 | 3 998 464,59 € |
| Oznámenie 64770-2008 TED 64770-2008 · časť 2 · stavebné práce · rokovacie konanie so zverejnením · 19 ponúk | SPP - distribúcia, a.s. | 6. 3. 2008 | 3 198 771,67 € |
| Oznámenie 106388-2007 TED 106388-2007 · časť 58 · stavebné práce · rokovacie konanie bez zverejnenia · 2 ponuky | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | 3. 5. 2007 | 592 153,96 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 639 € (zapísané od 22. 4. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Tibor Szabó | Spoločník | 6 639 € | 100 % | 27. 8. 2025 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Tibor Szabó | Spoločník | – | 2. 6. 2022 – 26. 8. 2025 |
| Ing. Tibor Szabó | Spoločník | 6 639 € | 11. 5. 2004 – 1. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Máme text 4 zmlúv tohto subjektu. Slovo zadané do filtra hľadáme aj v ich obsahu, alebo hľadajte len v textoch.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci je 1 fyzická osoba.
Firma je priamo spoločníkom alebo zakladateľom v 1 subjekte, spolu s ďalšími úrovňami v 1 firme so slovenským IČO. Táto firma a firmy pod ňou s podielom nad 50 % alebo neuvedeným (1 firma): 17 zmlúv v CRZ ako dodávateľ, spolu 1,0 mil. €. Firmy, kde je v reťazci podiel do 50 % (1 firma): 0 zmlúv v CRZ ako dodávateľ.
Celý strom vlastníctva a podielov →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
4 zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 14. 8. 2024 | Vecné bremeno | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 01808/2023-PKZO-B40086/23.00, TIM IS s.r.o., k. ú. Benkova Potôň, okres Malacky k. ú. Benkova Potôň | 512,83 € |
| 14. 8. 2024 | Vecné bremeno | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 01809/2023-PKZO-B40087/23.00, TIM IS s.r.o., k. ú. Benkova Potôň, okres Malacky (NV) k. ú. Benkova Potôň | 1 025,67 € |
| 26. 10. 2023 | Vecné bremeno | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 01808/2023-PKZO-B40086/23.00, TIM IS s.r.o., k. ú. Benkova Potôň, okres Malacky k. ú. Benkova Potôň | 512,83 € |
| 26. 10. 2023 | Vecné bremeno | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 01809/2023-PKZO-B40087/23.00, TIM IS s.r.o., k. ú. Benkova Potôň, okres Malacky (NV) k. ú. Benkova Potôň | 1 025,67 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 1. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 1. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame