Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36313548Vznik 21. 6. 2000Na kameni 1870/1A, 91101 Trenčín
V zmluvách vystupuje pod názvom „Schier Technik Slovakia s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2026 | Kúpna zmluva č. 115/2025/ODDIP | Banskobystrický samosprávny kraj | 19 552,08 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 2,8 mil. € (o 4 % viac ako v roku 2024) a zisk 362 tis. € (rok predtým zisk 346 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,8 mil. € | 362 tis. € | 2,0 mil. € | 1,6 mil. € | 354 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 2,7 mil. € | 346 tis. € | 1,9 mil. € | 1,6 mil. € | 339 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 2,7 mil. € | 418 tis. € | 1,7 mil. € | 1,4 mil. € | 280 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 2,4 mil. € | 344 tis. € | 1,9 mil. € | 1,1 mil. € | 730 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 2,1 mil. € | 280 tis. € | 1,8 mil. € | 937 tis. € | 827 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 2,1 mil. € | 323 tis. € | 1,8 mil. € | 761 tis. € | 1,0 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 26. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
4 faktúr za 40 tis. € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 10 za 61 tis. € od 2 inštitúcií.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Banskobystrický samosprávny kraj | 4 | 40 tis. € | 10. 4. 2026 |
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 15 000 € (zapísané od 10. 5. 2013).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Radoslav Zavřel | Spoločník | 6 750 € | 45 % | 17. 5. 2022 |
| Kornel Ninis | Spoločník | 4 500 € | 30 % | 19. 8. 2022 |
| Michal Steklý | Spoločník | 3 750 € | 25 % | 17. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Kornel Ninis | Spoločník | 4 500 € | 10. 5. 2013 – 18. 8. 2022 |
| Michal Steklý | Spoločník | – | 2. 4. 2014 – 16. 5. 2022 |
| Ing. Radoslav Zavřel | Spoločník | – | 10. 5. 2013 – 16. 5. 2022 |
| SolidVision, s. r. o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 9 000 € | 4. 7. 2012 – 14. 3. 2019 |
| Juraj Géci | Spoločník | 996 € | 17. 1. 2006 – 13. 3. 2013 |
| Peter Braunhofer | Spoločník | 1 461 € | 18. 8. 2006 – 17. 5. 2012 |
| Schier Technik GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 170 000 SKK | 3. 12. 2003 – 17. 8. 2006 |
| Ing. Rudolf Wagerer | Spoločník | 30 000 SKK | 21. 6. 2000 – 16. 1. 2006 |
| Schier Technik GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 140 000 SKK | 21. 6. 2000 – 2. 12. 2003 |
| Dr. Alois Kremnitzer | Spoločník | 30 000 SKK | 21. 6. 2000 – 2. 12. 2003 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 3 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 3 z 3 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 3 fyzické osoby.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 36313548) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Banskobystrický samosprávny kraj | 1 | 19 552,08 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.