Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36523895Vznik 23. 10. 1997Námestie M. Benku 2, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2024. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 4 494,00 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
| 26. 1. 2024 | Zmluva o dielo | Východoslovenský onkologický ústav, a.s. | 45 312,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,2 mil. € (o 99 % viac ako v roku 2024) a zisk 91 tis. € (rok predtým zisk 12 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,2 mil. € | 91 tis. € | 1,7 mil. € | 522 tis. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 1,6 mil. € | 12 tis. € | 544 tis. € | 431 tis. € | 114 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 3,5 mil. € | 83 tis. € | 683 tis. € | 418 tis. € | 265 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 2,5 mil. € | 42 tis. € | 935 tis. € | 387 tis. € | 549 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 2,0 mil. € | -56 tis. € | 808 tis. € | 344 tis. € | 464 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,6 mil. € | 96 tis. € | 988 tis. € | 400 tis. € | 588 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
2 faktúr za 2 932 € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 3 za 14 tis. € od 2 inštitúcií.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Mesto Žilina | 2 | 2 932 € | 30. 12. 2013 |
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 639 € (zapísané od 16. 5. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| GONVARRI MATERIAL HANDLING AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 5 889 € | 88,7 % | 18. 12. 2022 |
| Constructor Dexion Holland B.V. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 750 € | 11,3 % | 18. 12. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| GONVARRI MATERIAL HANDLING AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 22. 6. 2018 – 17. 12. 2022 |
| Constructor Dexion Holland B.V. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 29. 11. 2017 – 17. 12. 2022 |
| INCEPTUM 1005 AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 22. 12. 2017 – 21. 6. 2018 |
| CONSTRUCTOR GROUP NORWAY AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 5 889 € | 29. 11. 2017 – 21. 12. 2017 |
| INCEPTUM 1005 AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 6 639 € | 28. 11. 2017 – 28. 11. 2017 |
| CONSTRUCTOR GROUP NORWAY AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 16. 5. 2009 – 27. 11. 2017 |
| Spoločník |
| 996 € |
| 16. 5. 2009 – 26. 11. 2010 |
| AKER MATERIAL HANDLING AS bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 170 000 SKK | 17. 2. 2006 – 15. 5. 2009 |
| Wolfgang Königslehner | Spoločník | 30 000 SKK | 8. 3. 2004 – 15. 5. 2009 |
| Constructor Deutschland GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 170 000 SKK | 8. 3. 2004 – 16. 2. 2006 |
| DEXION HOLDING GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 200 000 SKK | 26. 10. 1999 – 7. 3. 2004 |
| DEXION HOLDING GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 100 000 SKK | 23. 10. 1997 – 25. 10. 1999 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 právnické osoby bez slovenského IČO v registri.
V reťazci vlastníctva podľa RPO nie je žiadna fyzická osoba, porovnanie mien preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Súdne rozhodnutia pri tomto subjekte sme zatiaľ nehľadali (hľadáme postupne od subjektov s najväčším objemom zmlúv). V 1 je IČO len uvedené v texte bez určenej roly (napr. dodávateľ, poškodený v trestnej veci). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, stiahnuté 5. 11. 2026, index rozhodnutí k 5. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 36523895) uvedená ako víťaz, rok 2024. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Okresný súd Nitra | 1 | 161 292,00 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.