Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36661406Vznik 5. 8. 200617. Novembra 162, 08001 Prešov
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-342-02260 | Fond na podporu umenia | 13 000,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 61 tis. € (o 19 % viac ako v roku 2024) a zisk 4 241 € (rok predtým zisk 1 791 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 tis. € | 4 241 € | 83 tis. € | 81 tis. € | 1 512 € | Úč MUJ |
| 2024 | 51 tis. € | 1 791 € | 79 tis. € | 77 tis. € | 2 111 € | Úč MUJ |
| 2023 | 65 tis. € | 1 175 € | 85 tis. € | 75 tis. € | 9 977 € | Úč MUJ |
| 2022 | 80 tis. € | 5 209 € | 77 tis. € | 74 tis. € | 3 239 € | Úč MUJ |
| 2021 | 61 tis. € | 13 tis. € | 73 tis. € | 69 tis. € | 4 605 € | Úč MUJ |
| 2020 | 30 tis. € | 3 074 € | 60 tis. € | 55 tis. € | 4 995 € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 26 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 26 tis. € (2×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 17. 5. 2024 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 13 000,00 € |
| 19. 6. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 13 000,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 7. 11. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 12 žiadostí, z toho podporených 10 so sumou spolu 136 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Clubovka 2026 26-014-03305 · 10.1.4-10% / Veda a výskum – výtvarné a vizuálne umenie | Nepodporená | 15 000,00 € | 0 € |
| 2025 | Clubovka 2025 25-342-02260 · 3.4.2 / Výskum, publikačná a prekladateľská činnosť, vzdelávacie aktivity – vizuálne umenie | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 25 800,00 € | 13 000,00 € |
| 2024 | CLubovka 2024 24-343-02306 · 3.4.3 / Vzdelávacie aktivity pre odbornú verejnosť – vizuálne umenie | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 25 800,00 € | 13 000,00 € |
| 2023 | CLUBOVKA 2023 23-343-02291 · 3.4.3 / Odborné vzdelávacie aktivity – vizuálne umenie | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 25 700,00 € | 10 500,00 € |
| 2022 | CLUBOVKA 2022 22-343-02869 · 3.4.3 / Odborné vzdelávacie aktivity – vizuálne umenie | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 25 400,00 € | 11 000,00 € |
| 2021 | CLUBOVKA 2021 21-343-04124 · 3.4.3 / Odborné vzdelávacie aktivity – vizuálne umenie | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 24 400,00 € | 15 000,00 € |
| 2021 | CLUBOVKA 2021 21-143-01182 · 1.4.3 / Individuálne a kolektívne výstavné a prezentačné aktivity – vizuálne umenie | Nepodporená | 26 700,00 € | 0 € |
| 2020 | CLUBOVKA 2020 20-143-00821 · 1.4.3 / Individuálne a kolektívne výstavné a prezentačné aktivity | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 26 800,00 € | 12 500,00 € |
| 2019 | CLUBOVKA 2019 19-143-00330 · 1.4.3 / Individuálne a kolektívne výstavné a prezentačné aktivity | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 26 400,00 € | 15 000,00 € |
| 2018 | CLUBOVKA 2018 18-143-01083 · 1.4.3 / Individuálne a kolektívne výstavné a prezentačné aktivity | Vyúčtovanie akceptované | 25 800,00 € | 15 000,00 € |
Zobrazujeme 10 najnovších žiadostí.
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 7. 11. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 639 € (zapísané od 28. 5. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. arch. Tatiana Kollarová | Spoločník | 6 639 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. arch. Tatiana Kollarová | Spoločník | – | 5. 8. 2006 – 21. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 1. 11. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 7. 11. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.