Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 44174217Vznik 14. 6. 2008Kamenná 9, 010 01 Žilina
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 20. 10. 2026 | Dohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 15. 7. 2026 | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 144 629,89 € |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
| 24. 6. 2026 | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 6 751,73 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 8. 6. 2026 | DodatokDodatok ŠR | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 5. 2026 | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 10 329,34 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 5. 2026 | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 17 430,93 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 21. 4. 2026 | Dohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 8 134,38 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 9. 4. 2026 | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 79 137,88 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 5. 3. 2026 | Dohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | 10 716,72 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 25. 2. 2026 | Dohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | 21 304,32 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (o 1 % menej ako v roku 2024) a zisk 163 tis. € (rok predtým zisk 386 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,4 mil. € | 163 tis. € | 2,5 mil. € | 2,0 mil. € | 492 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 3,4 mil. € | 386 tis. € | 2,5 mil. € | 1,8 mil. € | 632 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 3,2 mil. € | 624 tis. € | 2,6 mil. € | 1,6 mil. € | 961 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 3,1 mil. € | 374 tis. € | 2,2 mil. € | 1,0 mil. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 1,9 mil. € | 103 tis. € | 1,8 mil. € | 641 tis. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 1,4 mil. € | 49 tis. € | 1,3 mil. € | 539 tis. € | 756 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 115 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Zavedenie Integrovaných manažérskych systémov v rámci štandardov noriem ISO v spoločnosti BJ ENERGY s.r.o. 313031N864 · zmluva účinná od 25. 9. 2018 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 114 571,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 44174217) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2026 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2024, 2018.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 18 poskytnutí za 127 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 121 tis. € (17×), pomoc počas pandémie COVID-19 6 630 € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 26. 2. 2026 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 21 304,32 € |
| 27. 2. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 10 065,48 € |
| 19. 3. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 10 065,48 € |
| 27. 2. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 9 944,28 € |
| 12. 4. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 9 944,28 € |
| 20. 5. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 9 615,38 € |
| 29. 6. 2024 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 9 267,36 € |
| 21. 8. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 8 387,95 € |
Zobrazujeme 8 najväčších. Najviac poskytli: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR 111 tis. €, Ministerstvo hospodárstva SR 9 631 €, National Development Fund I., s. r. o. 6 630 €, Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky 360 €.
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 7 467 €.
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
1 zadanie (časti zákaziek) v 1 oznámení z rokov 2013; 1 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Predmet zákazky B 004: 1 ks drviaca linka, 1 ks peletovacia linka TED 257376-2013 · časť 2 · tovary · verejná súťaž · 1 ponuka | Mesto Nové Zámky | 30. 7. 2013 | 16 480,00 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Toto IČO má v registri viac zápisov partnera (aj staršie, vymazané): vložka 5438.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 200 000 € (zapísané od 23. 8. 2024).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Pebritech s.r.o. IČO 51126699 | Spoločník | 100 000 € | 50 % | 23. 8. 2024 |
| Ing. Jozef Bubica | Spoločník | 100 000 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Bubica | Spoločník | – | 1. 8. 2018 – 20. 5. 2022 |
| Ing. Jozef Bubica | Spoločník | 33 195 € | 14. 6. 2008 – 31. 7. 2018 |
| Štefan Bubica | Spoločník | 1 659,7 € | 14. 6. 2008 – 31. 5. 2016 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 3 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 3 fyzické osoby, z toho 2 s menom, ktoré medzi konečnými užívateľmi výhod nie je.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.