Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 45307911Vznik 4. 12. 2009Ivánska cesta 30/B, 82104 Bratislava
V zmluvách vystupuje pod názvom „REWAN s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 26. 11. 2025 | DodatokOchranná rúrka 40_33 pre optický kábel | Východoslovenská distribučná, a.s. | 0 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 26. 11. 2025 | DodatokPasívna optická sieť | Východoslovenská distribučná, a.s. | 0 € |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Bez IČO objednávateľa |
| Detail · Register |
| 9. 10. 2025 | DodatokVedľajšie dojednanie k RZ č. 0234/VSD/2024 | Východoslovenská distribučná, a.s. | 0 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 20. 5. 2025 | Rámcová dohoda na dodávku „ADSS plne dielektrických samonosných optických káblov pre vn a vvn vedenia“ | Východoslovenská distribučná, a.s. | 2 096 045,25 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 8,8 mil. € (o 33 % viac ako v roku 2024) a zisk 1,0 mil. € (rok predtým zisk 755 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,8 mil. € | 1,0 mil. € | 3,4 mil. € | 1,8 mil. € | 1,5 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 6,6 mil. € | 755 tis. € | 3,3 mil. € | 1,6 mil. € | 1,7 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 6,9 mil. € | 909 tis. € | 2,1 mil. € | 1,6 mil. € | 502 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 3,7 mil. € | 319 tis. € | 1,7 mil. € | 991 tis. € | 751 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 3,2 mil. € | 333 tis. € | 1,3 mil. € | 1,0 mil. € | 330 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 4,4 mil. € | 1,2 mil. € | 1,8 mil. € | 1,3 mil. € | 529 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
2 faktúr za 5 518 € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 2 za 5 518 € od 2 inštitúcií.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Hlavné mesto SR Bratislava | 1 | 4 599 € | 5. 4. 2022 |
| Ministerstvo financií SR | 1 | 919 € | 6. 5. 2024 |
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
| Vydané | Súd a spisová značka | Rozhodnutie | Rola subjektu | Ďalšie právnické osoby |
|---|---|---|---|---|
| 4. 2. 2013 | Okresný súd Trenčín sp. zn. 36Rob/44/2013 | Platobný rozkaz Prvostupňové nenapadnuté opravnými prostriedkami | navrhovateľ | – |
Vyhľadávanie MS SR nájde 1 rozhodnutie s IČO zapísaným bez medzier; pri každom zápise (bez medzier aj „45 307 911“) preberáme najviac 50 najnovších, overených máme 1. Stranou je v 1 z nich (navrhovateľ 1). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, vyhľadané 3. 11. 2026, index rozhodnutí k 5. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 50 000 € (zapísané od 20. 2. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Robert Slávik | Spoločník | 25 000 € | 50 % | 1. 4. 2025 |
| Peter Kotlárik | Spoločník | 25 000 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Robert Slávik | Spoločník | – | 29. 7. 2022 – 31. 3. 2025 |
| Ing. Róbert Slávik | Spoločník | 25 000 € | 20. 2. 2010 – 28. 7. 2022 |
| Peter Kotlárik | Spoločník | – | 4. 12. 2009 – 23. 5. 2022 |
| Martina Kotláriková | Spoločník | 4 000 € | 4. 12. 2009 – 19. 2. 2010 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 2 z 2 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 2 fyzické osoby.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 45307911) uvedená ako víťaz, rok 2025. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Východoslovenská distribučná, a.s. | 1 | 1 612 342,50 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.