Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 45409722Vznik 23. 2. 2010Slnečné jazerá 176, 90301 Senec
V zmluvách vystupuje pod názvom „Music Gallery, s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 20. 8. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-210-00161 | Fond na podporu umenia | 50 000,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 108 tis. € (o 19 % menej ako v roku 2024) a zisk 8 975 € (rok predtým zisk 6 529 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 tis. € | 8 975 € | 228 tis. € | 198 tis. € | 30 tis. € | Úč MUJ |
| 2024 | 133 tis. € | 6 529 € | 221 tis. € | 190 tis. € | 31 tis. € | Úč MUJ |
| 2023 | 173 tis. € | 59 tis. € | 239 tis. € | 184 tis. € | 31 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 120 tis. € | 13 tis. € | 193 tis. € | 147 tis. € | 46 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 62 tis. € | 44 tis. € | 238 tis. € | 161 tis. € | 77 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 198 tis. € | 2 353 € | 332 tis. € | 174 tis. € | 158 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 100 tis. €: pomoc počas pandémie COVID-19 50 tis. € (1×), minimálna pomoc (de minimis) 50 tis. € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 15. 6. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59996 (2020/N) | 50 429,28 € |
| 23. 7. 2026 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 50 000,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 15 žiadostí, z toho podporených 12 so sumou spolu 353 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | One Day Jazz Festival 25-210-00161 · 2.1 / Veľké prehliadky, festivaly, súťaže | Vyúčtovanie akceptované | 188 000,00 € | 50 000,00 € |
| 2022 | One Day Jazz Festival 2022 22-210-00495 · 2.1 / Veľké prehliadky, festivaly, súťaže | Zmluva ukončená | 188 000,00 € | 50 000,00 € |
| 2022 | Ja som kultúra 2022 22-134-01195 · 1.3.4 / Festivaly, súťaže, koncerty – hudobné žánre populárnej kultúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 60 000,00 € | 15 000,00 € |
| 2022 | ONENESS FESTIVAL 2022 22-136-03570 · 1.3.6 / Medzinárodné mobility a prezentácie – hudba [2. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 26 700,00 € | 12 800,00 € |
| 2022 | Tribute to Buddy 22-132-03590 · 1.3.2 / Tvorba a šírenie hudobného diela | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 35 600,00 € | 12 000,00 € |
| 2022 | ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2022 - MASTER WORKCLASS 22-333-02095 · 3.3.3 / Odborné vzdelávacie aktivity – hudba | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 34 900,00 € | 8 000,00 € |
| 2021 | One Day Jazz Festival 2021 21-210-01318 · 2.1 / Veľké prehliadky, festivaly, súťaže | Zmluva ukončená | 197 000,00 € | 50 000,00 € |
| 2020 | One Day Jazz festival 2020 20-210-00413 · 2.1 / Veľké prehliadky, festivaly, súťaže | Zmluva ukončená | 170 000,00 € | 45 000,00 € |
| 2020 | New Dimension 20-132-03975 · 1.3.2 / Tvorba a šírenie hudobného diela | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 24 500,00 € | 10 000,00 € |
| 2019 | One day jazz festival 2019 / leto, jeseň. 19-134-01619 · 1.3.4 / Festivaly, súťaže, koncerty - džez a iné žánre | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 60 000,00 € | 30 000,00 € |
Zobrazujeme 10 najnovších žiadostí.
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
2 faktúr za 13 tis. € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 1 za 2 050 € od 1 inštitúcie.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR | 2 | 13 tis. € | 17. 11. 2025 |
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 600 €.
| Komu dlhuje | Dôvod | Splatné | Suma |
|---|---|---|---|
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 8. 7. 2025 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 2. 4. 2026 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 10. 7. 2025 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 10. 3. 2026 | 150,00 € |
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 23. 2. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Martin Valihora | Spoločník | 5 000 € | 100 % | 5. 3. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Martin Valihora | Spoločník | 5 000 € | 23. 2. 2010 – 4. 3. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.