Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)IČO 45791724Vznik 21. 8. 2015Rudavská 9255/32, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-372-01925 | Fond na podporu umenia | 5 500,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 19. 5. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-174-01372 | Fond na podporu umenia | 20 000,00 € | Bez IČO objednávateľa |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
| 19. 5. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-173-01375 | Fond na podporu umenia | 13 000,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 7. 5. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-173-01373 | Fond na podporu umenia | 8 000,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 7. 5. 2025 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-173-01374 | Fond na podporu umenia | 6 100,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 24 tis. € (o 6 % viac ako v roku 2024).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 tis. € | – | – | 26 tis. € | 1 641 € | Úč NUJ |
| 2024 | 22 tis. € | – | – | 22 tis. € | 1 691 € | Úč NUJ |
| 2023 | 1 765 € | – | – | 19 tis. € | 1 516 € | Úč NUJ |
| 2022 | 450 € | – | – | 20 tis. € | 3 179 € | Úč NUJ |
| 2021 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Úč NUJ |
| 2020 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Úč NUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Účasť v 1 projekte Horizontu Európa s príspevkom EÚ pre subjekt spolu 108 tis. €. Tieto granty sú zahrnuté aj v záväzkoch FTS vyššie (podľa roku záväzku), preto sa obe sumy nesčítavajú.
| Projekt | Rola | Trvanie | Príspevok EÚ |
|---|---|---|---|
| EGVA – EUROGAME VENTURES ALLIANCE A Pan-European Alliance for Cross-Border Gaming Investment, Venture Building and Ecosystem Scaling Horizont Európa · projekt 101319139 · HORIZON-CSA | účastník | 1. 10. 2026 – 30. 9. 2028 | 108 000,00 € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „SLOVAK GAME DEVELOPERS ASSOCIATION“).
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 5 poskytnutí za 66 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 66 tis. € (5×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 20. 5. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 33 000,00 € |
| 9. 5. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 14 100,00 € |
| 19. 4. 2024 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 7 075,00 € |
| 17. 5. 2024 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 6 200,00 € |
| 10. 6. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 5 500,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 38 žiadostí, z toho podporených 27 so sumou spolu 283 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Národný stánok Slovak Game Developers Association na veľtrhu Gamescom 2025 25-174-01372 · 1.7.4 / Medzinárodné mobility a prezentácie – digitálne hry [1. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 55 650,00 € | 20 000,00 € |
| 2025 | Future Devs 2024 - medzinárodná konferencia vzdelávateľov 25-173-01375 · 1.7.3 / Podujatia v oblasti digitálnych hier | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 21 000,00 € | 13 000,00 € |
| 2025 | Národné ocenenia pre slovenské hry BiT Awards 2025 25-173-01373 · 1.7.3 / Podujatia v oblasti digitálnych hier | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 15 900,00 € | 8 000,00 € |
| 2025 | Czech & Slovak Games Week 2025 25-173-01374 · 1.7.3 / Podujatia v oblasti digitálnych hier | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 12 150,00 € | 6 100,00 € |
| 2025 | Katalóg Slovak Game Industry 2025 + štatistické vyhodnotenie slovenského herného priemyslu 2024 25-372-01925 · 3.7.2 / Výskum, publikačná a prekladateľská činnosť, vzdelávacie aktivity – kreatívny priemysel | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 5 500,00 € | 5 500,00 € |
| 2024 | Národný stánok Slovak Game Developers Association na veľtrhu Gamescom 2024 24-165-00626 · 1.6.5 / Medzinárodné mobility a prezentácie – kreatívny priemysel [1. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 44 050,00 € | 30 000,00 € |
| 2024 | Game Developers Conference 2024 24-165-00615 · 1.6.5 / Medzinárodné mobility a prezentácie – kreatívny priemysel [1. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 29 749,00 € | 10 000,00 € |
| 2024 | Future Devs: Vzdelávanie slovenských vývojárov 24-173-02196 · 1.7.3 / Podujatia v oblasti digitálnych hier | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 12 700,00 € | 7 075,00 € |
| 2024 | Brožúra Slovak Game Industry 2024 + štatistické vyhodnotenie slovenského herného priemyslu 2023 24-372-02194 · 3.7.2 / Výskum, publikačná a prekladateľská činnosť, vzdelávacie aktivity – kreatívny priemysel | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 10 800,00 € | 6 200,00 € |
| 2024 | Gamescom 2024 24-165-00622 · 1.6.5 / Medzinárodné mobility a prezentácie – kreatívny priemysel [1. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 14 750,00 € | 6 000,00 € |
Zobrazujeme 10 najnovších žiadostí.
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.