Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 46831878Vznik 13. 9. 2012Kálov 356, 01001 Žilina
V zmluvách vystupuje pod názvom „DOXXbet, s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2026 | Zmluva o zabezpečení reklamy | Obec Slovenské Ďarmoty, Slovenské Ďarmoty 99, 991 07 | 3 000,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 103,0 mil. € (o 48 % viac ako v roku 2024) a zisk 2,3 mil. € (rok predtým zisk 412 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103,0 mil. € | 2,3 mil. € | 24,6 mil. € | 11,1 mil. € | 13,6 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 69,5 mil. € | 412 tis. € | 25,4 mil. € | 9,2 mil. € | 16,2 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 57,8 mil. € | 320 tis. € | 21,1 mil. € | 9,3 mil. € | 11,8 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 64,6 mil. € | 2,0 mil. € | 21,5 mil. € | 9,2 mil. € | 12,3 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 24. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 15 tis. €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| Automatizácia a digitalizácia podnikových procesov v spoločnosti DOXXbet, s.r.o. 09I02-03-V04-00821 · K9 Efektívnejšie riadenie a financovanie výskumu, vývoja a inovácií · zazmluvnený · Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na podporu spolupráce podnikateľských subjektov a vedecko-výskumných pracovísk - digitálne vouchery | 13. 8. 2025 | 14 726,25 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 25 poskytnutí za 116 tis. €: pomoc počas pandémie COVID-19 101 tis. € (24×), minimálna pomoc (de minimis) 15 tis. € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 13. 8. 2025 | Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 14 726,25 € |
| 22. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA. 64688 (2021/NN) | 13 550,35 € |
| 14. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 7 813,57 € |
| 20. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA. 64688 (2021/NN) | 7 669,36 € |
| 7. 12. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 7 610,63 € |
| 8. 10. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 7 129,48 € |
| 19. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 5 296,64 € |
| 29. 4. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 4 984,68 € |
Zobrazujeme 8 najväčších. Najviac poskytli: Ministerstvo hospodárstva SR 101 tis. €, Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku 15 tis. €.
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Asociácia spoločností prevádzkujúcich stávkové hry IČO 50444492 · Záujmové združenie právnických osôb · Zakladateľ | – | – | 22. 7. 2016 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 2 729 200 € (zapísané od 10. 1. 2020).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| FSM GROUP, s.r.o. IČO 54075351 | Spoločník | 2 729 200 € | 100 % | 25. 6. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o. IČO 36391000 | Spoločník | 900 000 € | 15. 10. 2022 – 19. 12. 2022 |
| DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 23. 7. 2020 – 14. 10. 2022 |
| Ing. Eva Šmehylová | Spoločník | 731 680 € | 21. 5. 2022 – 24. 6. 2022 |
| Ing. Milan Šmehyl | Spoločník | 731 680 € | 17. 1. 2017 – 24. 6. 2022 |
| Elena Šmehylová | Spoločník | 365 840 € | 21. 5. 2022 – 24. 6. 2022 |
| Elena Šmehylová | Spoločník | – | 12. 5. 2018 – 20. 5. 2022 |
| Ing. Eva Šmehylová | Spoločník | – | 12. 5. 2018 – 20. 5. 2022 |
| DOXXbet & K-BET, s. r. o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 900 000 € | 22. 4. 2020 – 22. 7. 2020 |
| DOXXbet, s.r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 10. 1. 2020 – 21. 4. 2020 |
| DOXX, a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 900 000 € | 8. 6. 2019 – 9. 1. 2020 |
| Ing. Milan Šmehyl | Spoločník | 800 000 € | 17. 1. 2017 – 11. 5. 2018 |
| Mgr. Juraj Mravčák | Spoločník | 560 000 € | 25. 10. 2013 – 16. 1. 2017 |
| Ing. Ján Beníček | Spoločník | 240 000 € | 13. 9. 2012 – 16. 1. 2017 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 3 fyzické osoby.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Firma je priamo spoločníkom alebo zakladateľom v 1 subjekte, spolu s ďalšími úrovňami v 1 firme so slovenským IČO. Táto firma a firmy pod ňou s podielom nad 50 % alebo neuvedeným (2 firmy): 7 zmlúv v CRZ ako dodávateľ, spolu 21 tis. €.
Celý strom vlastníctva a podielov →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.